strazak990

4411 wyświetleń profilu

Osiągnięcia strazak990

Reputacja

1. Witam Panowie ! w terminie od 15 lipca do 22 lipca planuje wraz z żoną i dwójką dzieci wyjechac do Chorwacji Start Tarnobrzeg . chciałbym sie dowiedzieć gdzie najlepiej uderzyć ? chodzi także o plaże piaszczyste. Pozdrawiam !
  2. I co zrobiłeś odpuściłeś ?
  3. I jak kolego uporałeś się z tym, ?
  4. Panowie mam Pytanie. Jak montujecie tablice rejestracyjne bez ramek ? Jakiej Taśmy używacie do montażu tablicy ? Pozdrawiam!
  5. Witam ! Panowie mam pytanko Szukam kogoś kto podejmie się podłączeniem w Audi a6 c7 Immobilizer Tytan DS050 Szukam jakiegoś dodatkowego zabezpieczenia wybór padł właśnie na to ... bo jak wiemy wszyscy lepiej troszkę utrudnić nie powołanej osobie niż ułatwić. znalazłem taką aukcję czy warto link do aukcji: Immobilizer Tytan DS050 SKLEPHADRON.PL Immobilizer służy do unieruchomienia auta, gdy nie ma właściciela. "Obsługa" polega na tym, że masz przy sobie "pilota", który nadając kod rozbraja DS050. Dziękuję za jaką kolwiek pomoc !! Pozdrawiam Dziekuję
  6. Masz jakieś Hebelki do a6 c7 2.0 tdi ?> jakiś swap P&P co wejdzie w koło 19 ?
  7. strazak990

A6 c7 Adam

Wkoncu nadszedł czas na a6c7 Było A4 b7 A4 b8 A4 8v Jest a6 c7
  8. Czy ktoś bu mi rozkodował vin ? Bardzo byłbym wdzięczny. WAUZZZ4G5DN140656 Dziękuję bardzo !!!!
  9. Przyjacielu czy rozkodujesz mi numer VIN i sprawdzisz ? Odzwiecze się. Planuje zakup audi i potrzebuje sprawdzić. Numer wauzzz8k7DA139501 Dziękuję!!
  10. Witam Panowie ? Na początku lipca chciałbym wybrać się do Chorwacji. Zamierzam zabrać dziewczynę I zrobić jej super niespodziankę. Czy mogli byście coś mi polecić doradzić jakiś hotel apartament kwaterę?? Wybieram się autem z Holandii czy możecie mi powiedzieć jak to wygląda co trzeba opłacić?? To będzie mój pierwszy wyjazd tam więc jestem zielony I liczę na jakąś pomoc . Dzięki za każdą pomoc !
  11. Tak Trzy dziewczynki Jeden chłopiec