Treść opublikowana przez strazak990
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
strazak990 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G5DN140656
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
poprosze !☺️ WAUZZZ4G5DN140656
-
Wakacje w Chorwacji
Witam Panowie ! w terminie od 15 lipca do 22 lipca planuje wraz z żoną i dwójką dzieci wyjechac do Chorwacji Start Tarnobrzeg . chciałbym sie dowiedzieć gdzie najlepiej uderzyć ? chodzi także o plaże piaszczyste. Pozdrawiam !
-
Adaptacja Multitronic 0AW w Audi A6 C7
I co zrobiłeś odpuściłeś ?
-
Adaptacja Multitronic 0AW w Audi A6 C7
I jak kolego uporałeś się z tym, ?
-
Montaż tablicy rejestracyjnej
Panowie mam Pytanie. Jak montujecie tablice rejestracyjne bez ramek ? Jakiej Taśmy używacie do montażu tablicy ? Pozdrawiam!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Coś się dzieje tutaj? Widać cisza !
-
swap 380 z sq5 do A6 C7
daj wiecej na priv
-
Zabezpieczenie antykradzieżowe
I Jak ogarnąłeś coś ?
-
swap 380 z sq5 do A6 C7
Masz jakieś Hebelki do a6 c7 2.0 tdi ?> jakiś swap P&P co wejdzie w koło 19 ?
-
A6 c7 Adam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czy ktoś bu mi rozkodował vin ? Bardzo byłbym wdzięczny. WAUZZZ4G5DN140656 Dziękuję bardzo !!!!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Przyjacielu czy rozkodujesz mi numer VIN i sprawdzisz ? Odzwiecze się. Planuje zakup audi i potrzebuje sprawdzić. Numer wauzzz8k7DA139501 Dziękuję!!
-
Wakacje w Chorwacji
Witam Panowie ? Na początku lipca chciałbym wybrać się do Chorwacji. Zamierzam zabrać dziewczynę I zrobić jej super niespodziankę. Czy mogli byście coś mi polecić doradzić jakiś hotel apartament kwaterę?? Wybieram się autem z Holandii czy możecie mi powiedzieć jak to wygląda co trzeba opłacić?? To będzie mój pierwszy wyjazd tam więc jestem zielony I liczę na jakąś pomoc . Dzięki za każdą pomoc !
-
Nasze zwierzątka
Tak Trzy dziewczynki Jeden chłopiec
-
Nasze zwierzątka
- Siłownia
Pierwszy raz na siłkę od czego zacząć? 29 lat 185 cm i 83 kg. Dietę będę miał rozpisana I chciałbym iść na masę. Ma ktoś jakiś plan treningowy na siłownię?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Wiem że nie ten dał ale mam Pytanie do tych co w temacie siedzą . Poszukuje "dobrego" warsztatu mechanika co zna się na naszej marce a nie robi "każdą " . Pod koniec Lipca . Chodzi mi o wymianę W Audi a3 8v : sprzęgła wraz z dwumasem oleju filtrów oraz kpl hamulców itp. itp. Czy macie kogoś godnego Polecenia ?? Pozdrawiam !- A3 8v 1.6 tdi ULTRA by Adam
Nie całe 140 tyś. Spalanie jeszcze nie sprawdzałem. Niby ma mieć do 3.5 litra Ale ostatnio lecialem do Niemiec to spalił mi jakoś 4.5 4.7 litra . Mieszkam w Holandii A różnica jest kolosalna I jeszcze zależy od prowincji. Ale wiadomo że na ON zaoszczędzisz niż na benzynie.- B7 Crew
Panowie. Potrzebuje sobie dokupić dojazdowe koło. Teraz aktualnie mam na samochodzie koła 225/45/17. Co moge wsadzić w bagażnik czy może ktoś pomoc? Pozdrawiam- B8 TrOOOOp
Panowie. Potrzebuje sobie dokupić dojazdowe koło. Teraz aktualnie mam na samochodzie koła 225/45/17. Co moge wsadzić w bagażnik czy może ktoś pomoc? Pozdrawiam- A3 8v 1.6 tdi ULTRA by Adam
Witam mam nadzieję że także coś znajdę dla tego autka . Na forum niedługo już 5 lat Poprzednie były a4 b7 oraz a4 b8 Lecz czas przyszedł na zmiany w nieco mniejsze autko . Audi a3 8v . 11.2013r. 1.6 tdi 110 KW Pozdrawiam- A4 b7 Avant 2.0 Tdi by Adam
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie gdzie najlepiej zamontować jakiś alarm zabezpieczenie do audi? Macie jakiś warsztat zakład godny polecenia?? Pozdrówki- B8 TrOOOOp
Witam Panowie Wiem że nie na temat b8 bo ale czy jest tutaj ktoś mógłby pomóc w Dezaktywacji systemu START / STOP w Audi A3 8V ?? Pozdrawiam ! - Siłownia