Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zabezpieczenie antykradzieżowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jakie zabezpieczenie antykradzieżowe do B9 2017r  może ktoś polecić z montażem W-wa i okolice ?

Nadmieniam, że analogowy immo odpada przy Virualnym kokpicie, bo miałem zamontowany , ale waliło co chwila błędami.

Co do immo po Can , to czytałem na jakimś forum, że " fachmani" robią włam przez kierunek w lusterku i potrafią unieszkodliwić ten immobilizer.

Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

 

 

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 24.01.2021 o 19:53, agut napisał:

Witam.

Jakie zabezpieczenie antykradzieżowe do B9 2017r  może ktoś polecić z montażem W-wa i okolice ?

Nadmieniam, że analogowy immo odpada przy Virualnym kokpicie, bo miałem zamontowany , ale waliło co chwila błędami.

Co do immo po Can , to czytałem na jakimś forum, że " fachmani" robią włam przez kierunek w lusterku i potrafią unieszkodliwić ten immobilizer.

Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

 

 

 

 

I Jak ogarnąłeś coś ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A co myslicie na skrzynie biegow Bear Lock?

Opublikowano

Mam Bear Locka w manualu do tego Kumaty elektryk plus pstryczek elektryczek i wystarczy, 

Opublikowano

Najlepszym zabezpieczeniem jest AC. Zero nerwów czy stresów.

Opublikowano

AC nie zabezpiecza PRZED kradzieżą.

AC jest dobre PO kradzieży.

Opublikowano
2 minuty temu, steve69 napisał:

AC nie zabezpiecza PRZED kradzieżą.

AC jest dobre PO kradzieży.

Nie ma zabezpieczenia przed kradzieżą. Jeżeli ktoś tak myśli, to jest w grubym błędzie. Można ograniczyć tylko ryzyko jeżeli jakiś amator się przypali na auto. Zresztą każdy zrobi jak chce.

Opublikowano
  • Autor

Byłem u trzech fachmanów i lipa.

Do automatów są zabezbieczenia , ale do manuala ,niestety nie ma.

Tak,że stoję w miejscu.

Edytowane przez agut

Opublikowano

Witam,  mam manual i założyłem immo IGLA  w Bemocar Warszawa - działa bez problemu i nie ma żadnych błędów na VC. Polecam

Edytowane przez fazi505

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

Za poradą Kolegi @fazi505 założyłem IGLA w Bemocar.

Żadnych błędów nie wywala?

Dzięki za poradę.?

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,tak zapytam w tym temacie posiadam w a4b9 autoalarm oryginalny fabryczny,wyje syrena i migają kierunki,i pytanie czasami załączy się jak wezmę za klamkę jak jest zamknięty a czasami oblecę wszystkie i się nie włączy wiec na jakiej zasadzie on działa?na bujanie,ruch w środku czy też trzeba kilka razy za tę samą klamkę pociągnąć.

Ktos coś wie na ten temat?

dodam ze po wyjęciu aku,alarm ma własne zasilanie też jest aktywny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.