Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jazon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jazon odpowiedział(a) na Jazon temat w Audi A4 B9
    Okazalo sie ze to nie dwu mas tylko prawa poduszka silnika wymienilem i po problemie
  2. Jazon odpowiedział(a) na Jazon temat w Audi A4 B9
    Oprocz tego dzwieku po zgaszeniu silnika zadnych objawow nie mam chlop tlumaczyl ze tak czasem jest
  3. Jazon odpowiedział(a) na Jazon temat w Audi A4 B9
    Dla mnie to nie jest normalne wiec i tak wymieniam dwumas nie bede czekal az sie rozleci
  4. Jazon odpowiedział(a) na Jazon temat w Audi A4 B9
    Witam wszystko ok nic sie nie dzieje tak naprawde tego w ogole nie slychach to tylko jak oslone zdejme i to przy rozruchu auta Tak jak juz pisalem auto jedzi nic nie szarpie zadnych wirbracji tak jak to robi dwumas jak sie rozleci
  5. Jazon odpowiedział(a) na Jazon temat w Audi A4 B9
    Bylem u specjalisty od skrzyn i mi powiedzial ze to halas tak robi w dwumasie ale mozna jezdzic to nic powaznego Dla pewnosci zadzwonilem do ZF-TRONIC (Sady) PL kozaki od skrzyn polecam i zeby byc pewny i mi powiedzieli to samo a juz myslalem ze bede mial spore koszta tu w BE w serwisie audi koszt samej dwumasy nie cale 1500e Czy ktos juz mial podobna sytuacje?
  6. Jazon opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam auto ma 195 tys km B9 2,0 w automacie przy odpalaniu taki dzwiek Mechanik mowi ze to dwumas poza tym dzwiekiem nic sie nie dzieje auto plynnie jezdzi zero szarpania czy wibracji video-1639807539.mp4
  7. Jazon opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Co to za dzwiek? audi b9 2017 automat 195 000km video-1639807539.mp4
  8. A co myslicie na skrzynie biegow Bear Lock?
  9. Wielkie dzieki pozdrawiam
  10. Jazon obserwuje zawartość matyxu
  11. Dzieki wielkie . Podswietlenie klamek moge podlaczyc tak jak tu ?
  12. Myslisz ze da rade sie podlaczyc?
  13. Musialem wyciac ten plastk a czerwone byla zwykla czerwona zaslepka
  14. Witam u mnie jest modul z literka E czy tez moge sie podpiac w te same miejsca co Ty? Ostatnim razem chcialem podlaczyc swiatlo czerwone biale w drzwiach i po sie podpielem pod pin 1 i zrobilem awarie tyl klapy ( kombi )B9
  15. Dzieki za przyjecie mnie.Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.