Treść opublikowana przez Jazon
-
Czy to dwumas?
Okazalo sie ze to nie dwu mas tylko prawa poduszka silnika wymienilem i po problemie
-
Czy to dwumas?
Oprocz tego dzwieku po zgaszeniu silnika zadnych objawow nie mam chlop tlumaczyl ze tak czasem jest
-
Czy to dwumas?
Dla mnie to nie jest normalne wiec i tak wymieniam dwumas nie bede czekal az sie rozleci
-
Czy to dwumas?
Witam wszystko ok nic sie nie dzieje tak naprawde tego w ogole nie slychach to tylko jak oslone zdejme i to przy rozruchu auta Tak jak juz pisalem auto jedzi nic nie szarpie zadnych wirbracji tak jak to robi dwumas jak sie rozleci
-
Czy to dwumas?
Bylem u specjalisty od skrzyn i mi powiedzial ze to halas tak robi w dwumasie ale mozna jezdzic to nic powaznego Dla pewnosci zadzwonilem do ZF-TRONIC (Sady) PL kozaki od skrzyn polecam i zeby byc pewny i mi powiedzieli to samo a juz myslalem ze bede mial spore koszta tu w BE w serwisie audi koszt samej dwumasy nie cale 1500e Czy ktos juz mial podobna sytuacje?
-
Czy to dwumas?
Witam auto ma 195 tys km B9 2,0 w automacie przy odpalaniu taki dzwiek Mechanik mowi ze to dwumas poza tym dzwiekiem nic sie nie dzieje auto plynnie jezdzi zero szarpania czy wibracji video-1639807539.mp4
- DWUMAS ?
-
Zabezpieczenie antykradzieżowe
A co myslicie na skrzynie biegow Bear Lock?
-
Montaż podświetlenia zewnętrznych klamek LED w A4 B9
Wielkie dzieki pozdrawiam
-
Montaż podświetlenia zewnętrznych klamek LED w A4 B9
-
Montaż podświetlenia zewnętrznych klamek LED w A4 B9
Myslisz ze da rade sie podlaczyc?
-
Montaż podświetlenia zewnętrznych klamek LED w A4 B9
Musialem wyciac ten plastk a czerwone byla zwykla czerwona zaslepka
-
Montaż podświetlenia zewnętrznych klamek LED w A4 B9
Witam u mnie jest modul z literka E czy tez moge sie podpiac w te same miejsca co Ty? Ostatnim razem chcialem podlaczyc swiatlo czerwone biale w drzwiach i po sie podpielem pod pin 1 i zrobilem awarie tyl klapy ( kombi )B9
-
Montaż podświetlenia zewnętrznych klamek LED w A4 B9
- Nowicjusz - wątek powitalny
Dzieki za przyjecie mnie.Pozdrawiam- Problem z elektryczną roletą bagażnika Audi A4 B9 Avant
Mam podobny problem tylko u mnie roleta sie nie otwiera (kombi b9)zaciela sie przy zamknietej klapie.Ledy w bagazniku tez sie nie zaswieca bo komp mysli ze bagaznik jest zamkniety. prawdopodobnie zrobilem zwarcie na myjni tyl szyba byla mocno zaparowana bezpieczniki wszystkie sa dobre podlaczylem + - od akumulatora i mechanizm dziala wiec nie jest spalony chyba jest cos przyblokowane w gl kmputerze.pozdro- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem tu nowy pozdrawiam - Nowicjusz - wątek powitalny