Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klekle

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam serdecznie, Czy jest ktoś wstanie sprawdzić czy moje audi posiada GPF? WAUZZZF4XKA084219 Według instrukcji mogę zalać olej: 5w30 5w40 0w20 Czyli każdy typ jaki został podany tutaj na forum ?
  2. Witam, Tak jak w temacie, mam problem z elektryczną roletą. Mianowicie nie reaguje na otwieranie/zamykanie klapy bagażnika. Uchwyt na prowadnicy pozostał w górnym położeniu. Dostałem się do silniczka odpowiedzialnego za tą funkcję. Sprawdziłem czy w wiązce jest napięcie: Po naciśnięciu przycisku otwarcia klapy bagażnika, na stykach (5 and 6) pojawia się napięcie (10V)- brak reakcji. Na tych samych stykach podłączyłem silniczek na krótko, podając 12V - koło zębate kręci się. Sprawdziłem bezpieczniki - wszystkie są ok. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?
  3. Witam Wszystkich! Mam na imię Dawid, mam przyjemność z użytkowania Audi a4 b9 2016 r. Wszystko co uda mi się naprawić/upgradować, a nie będzie tego na forum oczywiście zostanie tutaj to udostępnione Miałem przyjemność skorzystania z pomocy użytkowników tego forum więc mam nadzieję, że będę miał okazję odwdzięczyć się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.