-
Wysokie spalanie
Aha,dzięki za info.Czyli coś kolega musiał zabajerować.
-
Wysokie spalanie
Kolega ma A5 3.0 tdi 240 km i mówi że spalanie ma podobne do mego.
-
Wysokie spalanie
Przy silniku 2.0 tdi 143km quatrro
-
Wysokie spalanie
Jeżdżąc po mieście nawet dziś pokazywało średnie zużycie 10 l
-
Wysokie spalanie
Jak dobrze pamiętam to podobmie.
-
-
Wysokie spalanie
Panowie po zatankowaniu do pełna na wyświetlaczy pokazuje zasięg 730 km czy to normalne?Mam wrażenie że dużo coś pali.
-
Duże spalanie
Ok,w środę jestem umówiony do mechanika także zobaczymy.Dzięki
-
Duże spalanie
Czy przyczyna może leżeć w dpf?
-
Duże spalanie
Przebieg 267tyś kontrolki żadne się nie palą.a dpf faktycznie wypala się co 3 dni Czy są błędy to nie wiem nie podpinałem pod kompa
-
Duże spalanie
Panowie, mam a4 b8 2.0tdi 143km quatrro i mam wrażenie że za dużo pali po mieście 10 a na trasie 7,5-8 l wiem że quatrro więcej pali sle czy aż tyle?
- Poziom oleju
-
Poziom oleju
Pierwszy raz tak mam,wcześniej był max od wymiany do wymiany.A może ma to związek z bardzo częstym wypalaniem dpf?
-
Poziom oleju
Był pełen stan i przez miesiąc ubyło,100 km zrobię nie więcej.
-
Poziom oleju
Witam Na komputerze pokazuje mi taki stan oleju. Czy muszę już dolać,czy mogę jeszcze jeździć bo za tydzień jestem umówiony na wymianę u mechanika?
-
Podwyższone obroty i pracują wentylatory w A4 B8 2.0TDI
Ok,dzięki
Maniek79_ka
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta