Treść opublikowana przez juncek
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
juncek skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8R8HA080851 Podziekował
-
Opony 225/55/17 do Audi A4 B7
Sprawdzę jeszcze na skrętach jak to wygląda
-
Opony 225/55/17 do Audi A4 B7
Założyłem na próbę i odległości od błotnika i wahacza wyglądają podobnie jak przy tych 50. Jest sporo miejsca od czoła tyłu i boków. Bardziej martwiłem się tym wskazaniem na komputerze
-
Opony 225/55/17 do Audi A4 B7
Witam serdecznie. Krótkie pytanie : Czy opony 225/50/17 mogę zamienić na 225/55/17 czy komputer będzie wariował i wywalał jakieś błędy? Bo zamiennik to raczej nie jest do tego rozmiaru
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
TMBJU0NXXRY150727
-
Informacje na temat silnika 2.0 TFSI 245 KM (DKNA)
dzięki królu złoty za informację
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
witam serdecznie Jak wiekszość postów kolegów proszę o rozkodowanie WAUZZZF47LA074488
-
Informacje na temat silnika 2.0 TFSI 245 KM (DKNA)
Witam. Szukam informacji po internetach publikacji na temat tego silnika i nie za bardzo takie informacje znalazłem. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma jakieś informacje , problemy z tego typu silnikiem. czy motor jest godny uwagi?
-
Spot Zielona Góra
dobra whiskey lub czysta z dobrego zacieru do oddania lub cena do ugadania bo whiskacze to nieraz kosztuja a logi bo coś mi kopci. stara audi a7 2007 rok na pd 1,9. szukam kogoś z zielonej góry
-
Spocik Lubuski :)
witam gdzie ten spot?
-
Kibice żużla
falubaz pozdrawia częstochowę jak tam po niedzieli
-
Widzieliscie to...ręce opadaja...
ja pitolę dawać mi jego imię, nazwisko i adres ja mu jaja wyrwę z korzeniami
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
kumplowi w krośnie odrzańskim ( kolega chyba też z okolic FKR na blachach) tez buchnęli ale VW polo na próbnych niemieckich blachach, ale on to wystawkę zrobił miał zaparkowaną na podjeździe przed domem przodem do jezdni, nie widać było śladów włamki pewnie laweta podjechała ( gówno z zabezpieczeniami) . śledztwo umorzyli i tyle dobrego do tyłu 30000 ( mało tego parę godzin przed kradzieżą był sił dowiadywać o ubezpieczenie oc i ac ale chciał do rana przemyśleć). Po jakimś czasie dowiedział się kto prawdopodobnie buchnął autko ,ale bez dowodów to sobie można nadmuchać. Poszło na części. życzę ci aby sprawa w twoim temacie skończyła się pozytywnie.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
dobrze że ja prawie po mieście nie śmigam dojazd do roboty w różnych godzinach to ok 5 do 5,5l/100 (trasa)
-
[B6 BKE] Czy felga stalowa 15 cali będzie pasowała?
ja letnie mam 16" a zimowe 15" i pasują
-
[B5] Prawa tarcza grzeje się i dochodzi wycie
jak wyje to może łożysko
-
[B5 AGA] Centralny zamek nie działa
jak słychać pompke to może wężyki od powietrza pospadały trzeba by sie pompce przyjrzeć
-
Spocik Lubuski :)
Podjechałbym na ten spocik w poznaniu ale 28.09, to ja po weselu będę a że nie wylewam za kołnierz i bedę wyglądał tak to trochę ryzykowne by było. Na lubuski spocik bardzo chętnie aby tylko w termin trafić (praca na 3 zmiany, świątek piątek i niedziela)
-
Wasze składki OC/AC/NW
Comercial Union Direkt (auto brane na krechę z banku czyli AC musowe do zapłacenia) Pakiet OC/assistance/AC/NW-razem za wszystko ok 1000 złna rok zniżki 60% na OC i przechodza na AC( wkład własny 500zł w przypadku szkody, auto wycenione na ok 29000). jak ktoś ma u nich ubezpieczenia inne to jeszcze taniej (kwestia telefonu i dogadania) W PZU pytałem to przyzniżkach 60 % prawie 3000zł/rok. Do widzenia
-
[ALL B5] oświetlenie wewnętrzne
witam. problem jest następujący (używałem opcji ): po odpaleniu samochodu po pewnym czasie ok. 10 sek zapalają się i gasną lampki oś. wew. (i tak cyklicznie cały czas chyba że wyłączę przełączniki na 0). Dodam że drzwi mam zamknięte a wyłączniki w pozycji neutralnej( lampki zapalają się po otwarciu drzwi). Nie ma znaczenia czy samochód jedzie czy stoi. Nie działa także przycisk zamykania drzwi z wewnątrz samochodu (przycisk na drzwiach kierowcy) bolce zamykają się a po chwili same otwierają. Czy jest to jakaś informacja o awarii? Czy da radę tą awarie zczytac Vagiem (jestem umówiony na piatek)? czy komuś się coś takiego przytrafiło to poproszę o poradę?
-
Zielona Góra - AUTO BRUM
Robiłem u nich rozrząd, termostat, paski (wymienili jeden bo mówili że drugi jest ok, a mogli powiedzieć że wymienili a dobry zostawić dla siebie )dodatkowo napinacz paska wielorowkowego robocizna 200zł. (u innych pytałem 300). zadzwonili do mnie i pytali czy wymieniamy na nowy czy używany. Wymienili na nowy kupiony przez nich, ja tylko po odbiorze auta pojechałem do sklepu i im odkupiłem. wszystko gites polecam warsztat ja u nich będę naprawiał jak coś się zesra.
-
[B5 ADR] Jaka kula do haka Westfalia
ja mam taki hak westwalia nr 305 208 GGG 52 lub 000 52 ciężko odczytać ale nr belki to ja nie znam nie wiem nawet gdzie jest
-
[B5 1Z] Problem z korozja :((
Ja w garażu stawiam miskę z mlekiem jak korozja przyjdzie to żeby miała co jeść co to ma wspolnego z tematem.prosze nie robic OT
-
Zatrzaśnięte kluczyki- jak awaryjnie otworzyć auto?
Brawo napisałeś jak włamać się do audi. gites jestes skad wiadomo kto przegląda forum
-
[B5 AJM] Co można zarzucić temu silnikowi ?
zakładka wyszukaj PD to z niemca Pompe Duse jak się nie mylę ( pompowtryskiwacz) a miekki to sam chętnie się dowiem