-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
rozłączyłem cisza ...
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
Raczej nie najwyżej poprostu to rozłącze ....
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
czyli w b6 też się pewnie da...
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
kodowałem 00000 i dżwięk pozostawał może naprawdę trzeba rozłączyć pod fotelem bo nie można tego poprostu przekodować ?
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
tez o tym myślałem ,ale nie daje mi spokoju dlaczego nie mogę tego przekodować
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
Witam !posiadam w swojej b6 czujnik zapięcia pasów i też irytujący gąg z zegarów którego prubuję się pozbyć,po przeczytaniu wszystkich wątków które o tym były udało mi się wyłączyć ludzika w zegarach,ale nie mogę poradzić sobie z tum dżwiękiem teraz mam kodowanie 02001 ludzik i dżwięk jest jak kodowałem 00001 ludka niema dżwięk jest,nie rozumiem jednego jak da się wyłączyć ludka dlaczego dżwięk pozostaje???próbowałem różneg kodowania i nic proszę może o jakieś sugestie...
-
B5-b6 1.8t czy bedzie pasować
Witam !posiadam felgi stalowe z oponami zimowymi 195-65-r15,(6,5j#15ET45)od mojej a4b5 czy będą pasowały one do b61.8t????jak to będzie wyglądać :mysli:prosze rade....
-
[B5 ADP] Łącznik stabilizatora - prośba o poradę
też miałem ten problem :wallbash:pokombinowałem i odkrenciłem amortyzator od tego dolnego wachacza wybiłem srube mocująca przesunełem amortyzator do zewnątrz...i robi sie miejsce dowyjęcia łącznika oraz jego wymiane :)troszku zabawy,ale da się zrobić rade.
-
[B5] Prawa tarcza grzeje się i dochodzi wycie
też tak mysle że to może łożysko ,w tygodniu jade do mechanika ...niech sprawdzi....no i zobaczymy
-
[B5] Prawa tarcza grzeje się i dochodzi wycie
przegub juz wymiemiłem...wczesniej
-
[B5] Prawa tarcza grzeje się i dochodzi wycie
Mam oto taki mały problem od pewnego czasu grzało mi sie prawe przednie koło oraz dziwnie wyło ,chuczało myśle sobie naprawie zacisk pewnie tłoczek nie odbija... tak też uczyniłem poskładałem wszystko do kupy i dalej to samo :(więc szukam dalej myśle sobie może coś z tarczami nie tak(strasznie były zardzerwiałe)...wymieniłem razem z klockami ... mały test i dalej to samo grzeje się i wyje ....pomocy!może ktoś mi pomoże.. Nazywaj dokladniej tematy / Flyer
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
własnie jestem po wymianie wachacza zajeło mi to nieco ponad godzine.....oczywiscie dzieki temu opisowi :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich :>
shogun
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta