Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!


lester0071

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszego dnia 23.09.2008 miedzy 0.30-7.oo skradziono mi auto szukam zlodzieja zaplace za odzyskane auto i za zeczy ktore byly dlamnie dużo warte a zlodziejowi sie nie przydadzą !!!!!!!!!!!!!

o to fotka mojej audiczki

9abed83ef8118fc9.jpg

ta fotka z tylu jest troche nie aktualna bo z tylu zostal tylko napis TDI a z drugiej strony nasza klubowa naklejka naklejona zgodnie z propozycja klubu !!!

cda70c828f836a1cm.jpg

Nie posiadam auto kasko i z miłą chęcia odkupil bym auto od złodzieja !!!!

jestem zdesperowany zona za miesiac Rodzi ja miesiąc temu straciłem prace i do tego skradziono mi dzisiaj autko z fotelikiem dla mojego synka i dla przyszłej córeczki gdzie szukac pomocy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna sprawa... przykro mi.

...aaaale jak mogles nie miec AC na takie auto?!

Powiedz jeszcze, ze nie bylo alarmu i innych zabezpieczen. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda autka...a przede wszystkim Waszych nerwów... trzeba przyznać że od (chyba) maja nie było kradzieży na forum... miniCasco to teraz grosze - nie warto ryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa :no:

Jedyna szansa że zadzwonią żebyś autko wykupił.

Nie znasz tam u siebie takich panów co by mogli wiedzieć przypadkiem jak to autko odzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były zabezpieczenia ale zostaly złamane :-( ubezpieczenie skonczylo sie 3 tyg temu jak straciłem prace i niestety nie bylo mnie stac dalej na Auto kasko :-(

Dlatego polecam bolca w skrzynie - Bearlock/multilock !

Kolego naprawdę współczuję .. Może podaj jakieś znaki szczególne auta ..specyficzne rzeczy .. np. rysa na klapie , peknięty grill , zbite lusterko ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich ludzi którzy mogą coś przez przypadek wiedzieć poinformowalem że odkupie swoje auto narazie cisza ale minelo dopiero 6 godzin liczę na uczciwość złodziei i czekam na telefon że oddadzą auto w zamian za rekompensate w szukaniu mojej audiczki[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 13:25_________________________________________________Małem 3 dni temu porysowany bok auta od zywopłoty pod domem naklejka klubowa na klapie a i co wazne antena na dachu byla sklejona bo gwint wypadl widoczne znaki klejenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety szanse na znalezienie są małe, ale miejmy nadzieję że się uda. szkoda audiczki

mi 6 lat temu ukradli fiata siene. policja tylko przyjeła zgłoszenie i kazała sobie samemu pojeździć po lasach bo mogło być tam przerzucane dalej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje bardzo

oby byli to amatorzy i ukradli aby sie przejechać

przejeć sie po pobliskich lasach w miejscach przez ciebie podejrzanych. tak było w przypadku kilku moich kolegów jak im ukradli audi, jednemu porzucili w lesie a drugi musiał zostawic okup ale wytargował tylko symboliczna kwote.

popytaj ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi ukradli auto po czym zadzwonili o kase.

Kumpel zapłacił.

Kumpel został bez auta i bez kasy.

niestety tak tez się zdarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jakiś czas temu też powinęli 307-mkę. Policja oczywiście nic nie była w stanie zrobić. Auto mogłem odkupić ale nie było warto bo miałem AC - poza tym peugeota nie warto :gwizdanie:

współczuję kolego. Wybierz się na giełdy do Poznania i Lubinia i porozglądaj się trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lester daj numer koma poprawny to moze pomoge

:przebiegly:

Koledze dziubneli kiedyś B4 .. koleś jeździł na rezerwie i podczas ucieczki skończyła im sie benzyna .. zostawili auto gdzieś w badylach :gwizdanie:

Może warto pojeździć po okolicznych zadupiach ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jakiś czas temu też powinęli 307-mkę. Policja oczywiście nic nie była w stanie zrobić. Auto mogłem odkupić ale nie było warto bo miałem AC - poza tym peugeota nie warto :gwizdanie:

współczuję kolego. Wybierz się na giełdy do Poznania i Lubinia i porozglądaj się trochę

Po pierwsze jeśli ukradzione z celem wyłudzenia okupu to już by się odezwali. Ci, którzy kradną w takim celu samochody wiedzą wszystko o twojej rodzinie bliższej i daljszej zanim jeszcze ci podwędzą auto także apele i wystawianie numeru telefonu bym sobie darował. Jeśli złodzieje chcą tylko kasy to sami dawno wiedzą kogo i gdzie szukać. Wypisując tu i tam że gotów jesteś zapłacić narażasz się tylko na atak naciągaczy, tak jak to zwykle bywa.

Mało prawdopodobne żeby gdzieś wypłynęło, nie w Polsce. Za duże ryzyko wpadki żeby opchnąć całe auto. Najprawdopodobniej idzie na części i albo się sezonuje gdzieś w ukryciu az przycichnie albo już jest rozebrane na detale.

Przykre niestety to jest, współczuję koledze ale co zrobić, chyba tylko liczyć na info od złodzieja.

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...