Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!


lester0071

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze jeśli ukradzione z celem wyłudzenia okupu to już by się odezwali. Ci, którzy kradną w takim celu samochody wiedzą wszystko o twojej rodzinie bliższej i daljszej zanim jeszcze ci podwędzą auto także apele i wystawianie numeru telefonu bym sobie darował. Jeśli złodzieje chcą tylko kasy to sami dawno wiedzą kogo i gdzie szukać. Wypisując tu i tam że gotów jesteś zapłacić narażasz się tylko na atak naciągaczy, tak jak to zwykle bywa.

Mało prawdopodobne żeby gdzieś wypłynęło, nie w Polsce. Za duże ryzyko wpadki żeby opchnąć całe auto. Najprawdopodobniej idzie na części i albo się sezonuje gdzieś w ukryciu az przycichnie albo już jest rozebrane na detale.

Przykre niestety to jest, współczuję koledze ale co zrobić, chyba tylko liczyć na info od złodzieja.

pozdro i powodzenia

chyba coś źle zacytowałeś?

jeżeli o częściach mówisz na giełdach, to zdziwiłbyś sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeśli ukradzione z celem wyłudzenia okupu to już by się odezwali. Ci, którzy kradną w takim celu samochody wiedzą wszystko o twojej rodzinie bliższej i daljszej zanim jeszcze ci podwędzą auto także apele i wystawianie numeru telefonu bym sobie darował. Jeśli złodzieje chcą tylko kasy to sami dawno wiedzą kogo i gdzie szukać. Wypisując tu i tam że gotów jesteś zapłacić narażasz się tylko na atak naciągaczy, tak jak to zwykle bywa.

Mało prawdopodobne żeby gdzieś wypłynęło, nie w Polsce. Za duże ryzyko wpadki żeby opchnąć całe auto. Najprawdopodobniej idzie na części i albo się sezonuje gdzieś w ukryciu az przycichnie albo już jest rozebrane na detale.

Przykre niestety to jest, współczuję koledze ale co zrobić, chyba tylko liczyć na info od złodzieja.

pozdro i powodzenia

chyba coś źle zacytowałeś?

jeżeli o częściach mówisz na giełdach, to zdziwiłbyś sie

chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że kolega ma biegać po giełdzie i szukać części pochodzących z jego samochodu - chyba żartujesz. Pewno jeszcze je wszystkie kupić i poskładać do kupy spowrotem... o to mi chodziło że na giełdzie autko w całości nie wypłynie nie ma szans a to właśnie w oczywisty sposób sugeruje zacytowana przeze mnie wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kolego serdecznie wspolczuje :no: ;( brak slow ze na takich gnoi nie ma lekrstwa :angry:

wiesz mojemu komplowi ostatnio tez podprowadzili, wszak mial ubezpieczone i jak dostal kaske z ubezpieczalni pojechal na najblizsza gielde do poznania i kupil co innego a z ciekawosci wszedl na czesci i o zgrozo rozpoznal kilka czesci od swojego, zglosi policji i wiem ze troszke potargali gielda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj straszne !!

okropne !!

współczuje ci !!

Jak nie znasz paserów to cienko to widze.

Nogi z d*py powyrywać takim ...

Ostatnio u mnie w mieście złapali złodzieji ; policja na stronie podała że :

Złodzieje włamali się do opuszczonego garażu - trzymali tam golfa , ale mieli pecha bo niedługo pojawił się właściciel garażu ,który jak zobaczył nie swoje kłódki na drzwiach to je migiem poprzecinał - gość otwiera a tam golfik stoi - no i powiadomił policje ,ta zrobila obławę i okazalo się ,że obok jescze jeden samochód był zamelinowany .

Gości złapali - no jednych gnoi mniej na wolności - (( tak mniej więcej to było ))

Porozglądaj się bo może się okazać ,że blisko ciebie stoi audi a daleko będziesz szukać.

Wiem łatwo pisać -

.............................................................życze ci powodzenia ....................................................................

Cholera trochę mnie zmartwileś - myślalem ,że takie modele już nie kradną . ( to chyba tylko na części się nadaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólczuję kolego - przykra sprawa ;(

Możesz napisać jakie miałeś zabezpieczenia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę autoallarm, imobilajzer i odciecie zaplonu teraz wiem ze to mało pluje sobie w tważ że nie pozyczylem na auto kasko pomimo moich problemów finansowych. Teraz to można sobie gdybać !!!!!!!Obiecałem sobie ze jak zobacze jakiegoś złodzieja nawet w sklepie jak bieże nei sqwojego cukierka za 20groszy to go zniszcze osobiscie bo od takich małych żeczy się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odcięcie zapłonu miałeś przez jakiś ukryty wyłącznik :?: Przepraszam że tak dopytuję, ale chciałbym wiedzieć w jakim stopniu miałeś auto zabezpieczone - z czym Sobie złodzieje dzisiaj radzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odcięcie zapłonu miałeś przez jakiś ukryty wyłącznik :?: Przepraszam że tak dopytuję, ale chciałbym wiedzieć w jakim stopniu miałeś auto zabezpieczone - z czym Sobie złodzieje dzisiaj radzą...

niestety ze wszystkim, wszystko zabezpiecza człowiek i wszystko człowiek "odbezpiecza" :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odcięcie zapłonu miałeś przez jakiś ukryty wyłącznik :?: Przepraszam że tak dopytuję, ale chciałbym wiedzieć w jakim stopniu miałeś auto zabezpieczone - z czym Sobie złodzieje dzisiaj radzą...

niestety ze wszystkim, wszystko zabezpiecza człowiek i wszystko człowiek "odbezpiecza" :disgust:

Tak wiem, ale z niektórymi im troche trudniej może być :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólczucia. Kurde ja kupiłem jakiś czas temu i chyba faktycznie kupie AC. Panowie ile kosztuje AC tylko od kradzieży?

Życzę szybkiego odzyskania auta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile kosztuje AC tylko od kradzieży?

Niewiele mniej od pelnego AC.

czemu?

za pełne AC zapłaciłem 3300zł od 49.000zł wartości

miniCasco proponowali mi za 1300zł

oba oczywiście z OC (60% zniżki) i bez zniżek w AC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję koledze :confused4:

k**wa, a dziś rano syn po wyjściu do szkoły dzwoni do mnie i mówi:

- tata, nasz samochód stoi otwarty i z otwartymi do połowy szybami (duże osiedle w mieście).

Pierwsza myśl: ktoś się w nocy dobierał, jednak gdy na spokojnie przemyślałem sprawę to wyjaśniło się:

wczoraj wieczorem byłem tak zajęty rozmową przy wysiadaniu z auta, że nie strzeliłem z pilota. :evil:

Odkąd Wielbark został rozpracowany to w moim mieście zrobiło się bezpieczniej, ale i tak pewnie chętnych nie brakuję (takich ci u Nas zawsze dostatek :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeśli ukradzione z celem wyłudzenia okupu to już by się odezwali. Ci, którzy kradną w takim celu samochody wiedzą wszystko o twojej rodzinie bliższej i daljszej zanim jeszcze ci podwędzą auto także apele i wystawianie numeru telefonu bym sobie darował. Jeśli złodzieje chcą tylko kasy to sami dawno wiedzą kogo i gdzie szukać. Wypisując tu i tam że gotów jesteś zapłacić narażasz się tylko na atak naciągaczy, tak jak to zwykle bywa.

Mało prawdopodobne żeby gdzieś wypłynęło, nie w Polsce. Za duże ryzyko wpadki żeby opchnąć całe auto. Najprawdopodobniej idzie na części i albo się sezonuje gdzieś w ukryciu az przycichnie albo już jest rozebrane na detale.

Przykre niestety to jest, współczuję koledze ale co zrobić, chyba tylko liczyć na info od złodzieja.

pozdro i powodzenia

chyba coś źle zacytowałeś?

jeżeli o częściach mówisz na giełdach, to zdziwiłbyś sie

chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że kolega ma biegać po giełdzie i szukać części pochodzących z jego samochodu - chyba żartujesz. Pewno jeszcze je wszystkie kupić i poskładać do kupy spowrotem... o to mi chodziło że na giełdzie autko w całości nie wypłynie nie ma szans a to właśnie w oczywisty sposób sugeruje zacytowana przeze mnie wypowiedź.

no ok ok, nie stresuj sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykre , ja to przerabiałem 4lata temu.

Jeżeli miałeś tyle zabezpieczeń to ktoś musiał je dobrze znać lub był taki bystry .

Przypomni sobie czy nie stawiałeś niuni w jakimś nowym warsztacie gdzie pokazałeś to wszystko mechanikom lub komuś innemu. To może śmieszne ale warto pomyśleć .

Mnie policjant powiedział " kup se lepiej merola , mniej kradną ."

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...