Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!


lester0071

Rekomendowane odpowiedzi

Wspólczucia. Kurde ja kupiłem jakiś czas temu i chyba faktycznie kupie AC. Panowie ile kosztuje AC tylko od kradzieży?

Twojego około 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumplowi w krośnie odrzańskim ( kolega chyba też z okolic FKR na blachach) tez buchnęli ale VW polo na próbnych niemieckich blachach, ale on to wystawkę zrobił miał zaparkowaną na podjeździe przed domem przodem do jezdni, nie widać było śladów włamki pewnie laweta podjechała ( gówno z zabezpieczeniami) . śledztwo umorzyli i tyle dobrego do tyłu 30000 ( mało tego parę godzin przed kradzieżą był sił dowiadywać o ubezpieczenie oc i ac ale chciał do rana przemyśleć). Po jakimś czasie dowiedział się kto prawdopodobnie buchnął autko ,ale bez dowodów to sobie można nadmuchać. Poszło na części.

życzę ci aby sprawa w twoim temacie skończyła się pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystklim którzy trzymaja za moje autko kciuki może uda się odzyskac jutro biorę się do roboty ruszam z akcją kamery w osiecznicy, dychowie, dąbiu i wszystki ktore sa na pobliskich wioskach przez które musiał przejechać autem może uda mi sie okreslić kierunek będzie łatwiej szukać ;( ( tak dokładnie jestem z krosna odrzańskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie wyjaśniło :no: Szukam uczciwego złodzieja ale dojście do niego nie jest takie łatwe nie moge dojśc do kogoś, kto by mi dał jego numer. Wszyscy w okolicy wiedzą że szukam auta i że nic nie bedzie za darmo ale w tej sprawie całkowita cisza !!!!!!!!! Jeszcze mam cichą nadzieje, że coś się ruszy, choć powoli zanika mi wiara w odnalezienie mojego AUTKA.

Dzięki wszystkim którzy są zemna i wieżą żę się znajdzie :hi:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 22:33_________________________________________________No i nie uwieżycie !!!! Przeglądam dzisiaj poranną prasą a dokładnie gazetę lubuską25.10.2008r i co piszą? Że policja znalazła skradzione auta i jedno z nich bylo z krosna a wiedziałem że skradli jedno auto w ostatnich 9 miesiecy i co ?? Okazalo się że jest i to naprawde moje tylko narazie nie mogą mi oddać bo zbierają dowody (odciski DNA i itp). Jak wygląda moje auto po kradziezy powiem i pokaze fotki jak juz bede miał go przed domem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta szly na częsci moje stalo w kolejce i gliniarz sam mi powiedzieł ze dziwne ze jeszcze go po takim czasie nie rozebrali !! Niestety jestem fanem audi ale bedę musial go sprzedać!!!!tym berdziej ze 3 dni temu kupilem inne auto teraz będę miał dwa :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, że się autko odnalazło, ja niestety nie miałem tyle szczęścia... Ale dzięki temu jest A4 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz ja sie odezwe mialem kiedys znajomosci w tej "branzy" ale wiekszosc poszla siedziec lub jest na wyspach alo nie zyje ( 2 przypadki) moje pytanko do lestera nie miales zadnej wiadomosci o propozycji odzyskania auta? jezeli nie tzn ze oni zaczeli sie bawic w ten biznes bo bardziej oplacalne jest oddawanie za kase niz na czesci bo trzeba miec miejsce a to wiaze sie z wscipskoscia sasiadow wiec wiadomo jak na polske to nie oplacalne ... az mi sie nie chce wiezyc ze tak sie to zakonczylo i ogolem gratuluje ... potrwa to troche czasu az dostaniesz auto znowu na swoje podworko ale mowie ci szczerze ze tezn co nie zaplacil za auto po kradzierzy to ma 1% szansy na odzyskanie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...