Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. zibizab odpowiedział(a) na cziz82 temat w 1.9TDI
    1.Paliwo-parafina 2.Przekażnik-zwarte styki -wymień go
  2. Najpierw sprawdz chłodniczkę oleju,póżniej uszczelke pod głowicą
  3. Termostat ew. zapowietrzenie ukl. chlodzenia-wersja do spr. to uszcz .pod glowicą jesli wyrzuca plyn zbiorniczkiem wyrównawczym
  4. Sprawdz kompresję i czy pompa podaje jadnakowe ciśnienie paliwa na cylindry
  5. Sprawdz g62 ,może on żle mierzy temperaturę
  6. Brak kompletu logów-w 03 wartości spadają wraz z obrotami,możliwe,że turbina slabo pompuje ew.nieszczelnosć dolotu. W08 -znośnie Bedzie coś widać jak zrobi komplet.
  7. Chyba padaczki dostal wtrysk sterujący,ew.jego kabelki.
  8. Pompa oleju,podjedz do mechanika niech sprawdzi ciśnienie oleju. Nalożyly sie dwie odpowiedzi
  9. Nie,jaszcze żyje ale staraj się robic pelne logi-komplet
  10. Wedlug mnie jest zdrowe Ew.termostat do obejżenia
  11. Zrób je porządnie są nieczytelne
  12. Przy padniętej turbinie by kopcil,na niebiesko-spala olej Nie odpalaj zczytaj blędy i rzuć tu.
  13. Otwarty na maxa=zasiąl się
  14. Albo nie dogrzany bo w dyn.temp. rośnie
  15. Kabelki do sprawdzenia-mogą być zaśniedziałe-czuj .temp .cieczy
  16. Było -działaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t105395.0.html;highlight=01044
  17. Po pierwsze poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html Pomiary obydwa powinny być w BS Noga z gazu :gwizdanie:
  18. A może ściągnij autodatę-bo widzę ,że rysunek z niej pochodzi
  19. Poprostu masz tylko czujnik od klimy. Ja musiałem dokupić czujnik i wyświetlacz
  20. Wykasuj17 instruments adaptations10 kanał 08 wpisz 72 i po kłopocie
  21. Znalazlem tą opinię u FUCHS-a fold faq Dlaczego olej silnikowy ulega zgęstnieniu? Można mówić o dwóch podstawowych powodach: Pierwszy i najczęściej spotykany to nadmierna ilość sadzy w oleju. Przyczyną może być nieprawidłowo wyregulowany układ wtryskowy lub niedrożny filtr powietrza. Ponadto, bardzo trudne warunki pracy również wpływają na zwiększenie zawartości sadzy w oleju. Drugi, znacznie bardziej niebezpieczny to zanieczyszczenie oleju silnikowego glikolem z układu chłodzenia silnika. Proces zachodzi gwałtownie i zdarza się, że olej staje się na tyle gęsty, iż pompa olejowa nie jest w stanie podać go do węzłów tarcia, czego efektem jest uszkodzenie a nawet zatarcie silnika.
  22. LMM tak mierzy jak turbo daje. Sprawdz sterowanie turbiny.
  23. Fakt nie było,ale były AGR,AHF ,ALH,ASV to wiem-itd. Patrzyłem na logi-opisu brak w profilu PRZEMIK no jesteś bardzo bystry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.