Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 AHH] Problemy z odpalaniem
1.Paliwo-parafina 2.Przekażnik-zwarte styki -wymień go
-
[B5 AFN] Problem z ogrzewaniem
Najpierw sprawdz chłodniczkę oleju,póżniej uszczelke pod głowicą
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
Lub u pompiarza.
-
[B5 ADP] Brak ciepłego nawiewu na kabine
Termostat ew. zapowietrzenie ukl. chlodzenia-wersja do spr. to uszcz .pod glowicą jesli wyrzuca plyn zbiorniczkiem wyrównawczym
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
Sprawdz kompresję i czy pompa podaje jadnakowe ciśnienie paliwa na cylindry
-
[B5 ADR] Strasznie długo kręci
Sprawdz g62 ,może on żle mierzy temperaturę
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
Brak kompletu logów-w 03 wartości spadają wraz z obrotami,możliwe,że turbina slabo pompuje ew.nieszczelnosć dolotu. W08 -znośnie Bedzie coś widać jak zrobi komplet.
-
[B5 AFN] Pasek przeskoczył, klin ścięty na kole czy inna przyczyna ???
Chyba padaczki dostal wtrysk sterujący,ew.jego kabelki.
-
[INNE] Audi a6 AFN Zapala się kontrolka oleju !!!
Pompa oleju,podjedz do mechanika niech sprawdzi ciśnienie oleju. Nalożyly sie dwie odpowiedzi
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
Nie,jaszcze żyje ale staraj się robic pelne logi-komplet
-
[B6 AVF] Proszę o analizę
Wedlug mnie jest zdrowe Ew.termostat do obejżenia
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
Zrób je porządnie są nieczytelne
-
[ALL] Problem z Octavia 110 km . dziura w dolocie ?
Przy padniętej turbinie by kopcil,na niebiesko-spala olej Nie odpalaj zczytaj blędy i rzuć tu.
-
[B5 ADR] Ile litrów ma rezerwa w 1,8 ADR 125 KM
To napraw
-
[INNE] Niska temperatura płynu chłodzącego
Otwarty na maxa=zasiąl się
-
[B5 AJM] Prośba o analize logów
Albo nie dogrzany bo w dyn.temp. rośnie
-
[B5 AHH] Problem z kontrolką od temp wody
Kabelki do sprawdzenia-mogą być zaśniedziałe-czuj .temp .cieczy
-
[B5 AFN] kod 1044 nie do skasowania
Było -działaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t105395.0.html;highlight=01044
-
[mk4 ATN] Paremetry czy są dobre!
Po pierwsze poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html Pomiary obydwa powinny być w BS Noga z gazu :gwizdanie:
-
[AFN] Rozpiska pinów ecu - zasilanie po stacyjce
A może ściągnij autodatę-bo widzę ,że rysunek z niej pochodzi
-
[ALL B5] Temperatura otoczenia
Poprostu masz tylko czujnik od klimy. Ja musiałem dokupić czujnik i wyświetlacz
-
[B5 AEB] Informacja ---> IN2 <---- ?? 149 tys. km co wymieniać???
Wykasuj17 instruments adaptations10 kanał 08 wpisz 72 i po kłopocie
-
[INNE] Z oleju zrobił się żel - mazut
Znalazlem tą opinię u FUCHS-a fold faq Dlaczego olej silnikowy ulega zgęstnieniu? Można mówić o dwóch podstawowych powodach: Pierwszy i najczęściej spotykany to nadmierna ilość sadzy w oleju. Przyczyną może być nieprawidłowo wyregulowany układ wtryskowy lub niedrożny filtr powietrza. Ponadto, bardzo trudne warunki pracy również wpływają na zwiększenie zawartości sadzy w oleju. Drugi, znacznie bardziej niebezpieczny to zanieczyszczenie oleju silnikowego glikolem z układu chłodzenia silnika. Proces zachodzi gwałtownie i zdarza się, że olej staje się na tyle gęsty, iż pompa olejowa nie jest w stanie podać go do węzłów tarcia, czego efektem jest uszkodzenie a nawet zatarcie silnika.
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów (AFN)
LMM tak mierzy jak turbo daje. Sprawdz sterowanie turbiny.
-
[ALL] Prośba o ocenę logów
Fakt nie było,ale były AGR,AHF ,ALH,ASV to wiem-itd. Patrzyłem na logi-opisu brak w profilu PRZEMIK no jesteś bardzo bystry