Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Problem z kontrolką od temp wody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,poczytalem pare postow na temat zapalajacej sie kontrolki od temp wody ale nie znalazlem dla siebie odpowiedniej odpowiedzi,wiec pisze nowy temat,silnik na zmienionym oleju,plyn w zbiorniczku na maxa zalany,nigdzie nie wycieka,oleju nie wciaga,nie ma zadnych mazi na korkach od oleju i zbiorniczka wyrownawczego,silnik sie nie przegrzewa,wg wskaznika temp wody pokazuje 90stopni,nigdy sie nie wychylilo ponad kreske polowy skali a od czasu do czasu potrafi sie zaswiecic kontrolka od temp wody... co jest grane?

zapala sie kiedy chce,na zimnym silniku,na cieplym,niekiedy przez 2 tyg wogle sie nie zapala,niekiedy codziennie, mechanik mi mowil ze to wina ukladow scalonych i elektroniki ale jakos mi sie w to do konca wierzyc nie chce, a wy co obstawiacie? dodam ze czesto kontroluje stan oleju i plynu w zbiorniczku i nie zaobserwowalem zadnych strat owych plynow wiec walnieta uszczelka pod glowica odpada,silnik nie kopci,ciagnie normalnie caly czas nie dlawi sie i obroty wolne ma w okolicach 900obr moze i mniej,takze co do dzialania silnika jestem przekonany ze nic mu nie dolega,wnerwia mnie tylko ta migajaca kontrolka,bo zapala sie bez powodu kiedy chce,na postoju zaraz po odpaleniu silnika albo w trasie na prostej drodze gdzie nie ma zadnych przechylow samochodu... pomozcie,pozdrawiam

Opublikowano

wg wskaznika temp wody pokazuje 90stopni,nigdy sie nie wychylilo ponad kreske polowy skali a od czasu do czasu potrafi sie zaswiecic kontrolka od temp wody... co jest grane?

temp zbadaj na vagu czy ci sie nie przegrzewa nie patrz tylko na blacie bo to mało dokładne wskazanie

Opublikowano

Kabelki do sprawdzenia-mogą być zaśniedziałe-czuj .temp .cieczy

Opublikowano

albo uwalone coś w liczniku ,tak jak u mnie jest wszystko ok oprucz wskaznika temperatury płynu ,pokazuje mi ze sie gotuje a tak nie jest.............

Opublikowano

sprawdź jeszcze czujnik i połączenie kabli przy zbiorniczku wyrównawczym, może są zaśniedziałe

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki postaram sie cos ogarnac w tym temacie,dzieki za podpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.