Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fvVsi.jpg

3IkR0.jpg

Czy przepływka jest do wymiany?

Opublikowano

Nie,jaszcze :naughty: żyje ale staraj się robic pelne logi-komplet

Opublikowano
  • Autor

ok, chodziło mi głównie o sprawdzenie przepływki...

A do Katalizatora które grupy są potrzebne?

Opublikowano

W jaki sposob chcesz wykonac logi kata??? :shocked: jak juz to ewentualnie grupa 11 moze cos powiedziec o jego stanie

Opublikowano

W jaki sposob chcesz wykonac logi kata??? :shocked: jak juz to ewentualnie grupa 11 moze cos powiedziec o jego stanie

mozesz to troche opisac, w jaki sposob idzie to sprawdzic bo cos mi wydech dziwnie zaczal pierdziec i auto jakies slabsze sie zrobilo to bede wiedzial na co zwrocic szczegolna uwage podczas robienia logów

Opublikowano
  • Autor

W jaki sposob chcesz wykonac logi kata??? :shocked: jak juz to ewentualnie grupa 11 moze cos powiedziec o jego stanie

EHhhh... No chodzi mi o grupe która przybliży mi co się dzieje z Katem czy trzeba by go już wypruć czy jeszcze można na nim jeździć... a więc od tego jest grupa 11, także dzięki za podpowiedz.

Opublikowano

według tych logów choć kiepskie sa jak cholera to coś jest z przepływka spróbuj może wyczyścić acetonem a turba i kata narazie bym sie nie czepiał

Opublikowano

W jaki sposob chcesz wykonac logi kata??? :shocked: jak juz to ewentualnie grupa 11 moze cos powiedziec o jego stanie

mozesz to troche opisac, w jaki sposob idzie to sprawdzic bo cos mi wydech dziwnie zaczal pierdziec i auto jakies slabsze sie zrobilo to bede wiedzial na co zwrocic szczegolna uwage podczas robienia logów

Sprawdz po pierwsze czy nie masz nieszczelnosci w układzie wylotowym bo te objawy moga wskazywac na to ze spaliny moga ucieckac bokiem i turbo nie bedzie sie krecic tak jak powinno. Grupa 11 pokaze Ci czy turbo pompuje tyle ile powinno.

Co do logów to rzeczywiscie radzilbym sprawdzic na poczatku przeplywke. A na przyszlosc radze umieszczac logi kompletne i pojedynczo bo sie robi balagan. Opisane jest na forum jak sie to robi.

Opublikowano

W jaki sposob chcesz wykonac logi kata??? :shocked: jak juz to ewentualnie grupa 11 moze cos powiedziec o jego stanie

mozesz to troche opisac, w jaki sposob idzie to sprawdzic bo cos mi wydech dziwnie zaczal pierdziec i auto jakies slabsze sie zrobilo to bede wiedzial na co zwrocic szczegolna uwage podczas robienia logów

Sprawdz po pierwsze czy nie masz nieszczelnosci w układzie wylotowym bo te objawy moga wskazywac na to ze spaliny moga ucieckac bokiem i turbo nie bedzie sie krecic tak jak powinno. Grupa 11 pokaze Ci czy turbo pompuje tyle ile powinno.

Co do logów to rzeczywiscie radzilbym sprawdzic na poczatku przeplywke. A na przyszlosc radze umieszczac logi kompletne i pojedynczo bo sie robi balagan. Opisane jest na forum jak sie to robi.

ale tutaj w grupie 11 widać ze turbo sobie radzi a przepływka nie domaga wiec czemu piszesz żeby nieszczelności szukał?? :mysli:
Opublikowano

W jaki sposob chcesz wykonac logi kata??? :shocked: jak juz to ewentualnie grupa 11 moze cos powiedziec o jego stanie

mozesz to troche opisac, w jaki sposob idzie to sprawdzic bo cos mi wydech dziwnie zaczal pierdziec i auto jakies slabsze sie zrobilo to bede wiedzial na co zwrocic szczegolna uwage podczas robienia logów

Sprawdz po pierwsze czy nie masz nieszczelnosci w układzie wylotowym bo te objawy moga wskazywac na to ze spaliny moga ucieckac bokiem i turbo nie bedzie sie krecic tak jak powinno. Grupa 11 pokaze Ci czy turbo pompuje tyle ile powinno.

Co do logów to rzeczywiscie radzilbym sprawdzic na poczatku przeplywke. A na przyszlosc radze umieszczac logi kompletne i pojedynczo bo sie robi balagan. Opisane jest na forum jak sie to robi.

ale tutaj w grupie 11 widać ze turbo sobie radzi a przepływka nie domaga wiec czemu piszesz żeby nieszczelności szukał?? :mysli:

bo on to pisal do mnie a nie do KueQa

Opublikowano
  • Autor

heh :P, na początku niby te logi były w porządku, a teraz coś z przepływką jest nie tak... :), no dobrze. Przepływka już raz była czyszczona(jakieś pół roku temu), wiem że to pomaga tylko na jakiś czas, także pewnie pasuje ją wymienić.

Wiem że należy umieszczać logi kompletne. Zrobię to przy najbliższej możliwej okazji. Jak na razie to... pozostaje tylko cieszyć się śniegiem :decayed:.

Opublikowano

heh :P, na początku niby te logi były w porządku, a teraz coś z przepływką jest nie tak... :), no dobrze. Przepływka już raz była czyszczona(jakieś pół roku temu), wiem że to pomaga tylko na jakiś czas, także pewnie pasuje ją wymienić.

Wiem że należy umieszczać logi kompletne. Zrobię to przy najbliższej możliwej okazji. Jak na razie to... pozostaje tylko cieszyć się śniegiem :decayed:.

niestety tak to wygląda z tego co tu kolego zamieściłeś ostatnio brata passat miał muła sprawdziliśmy vagiem wyszło to samo co u ciebie wyjmujemy przepływke a na jej siatce masa robaczków i innego syfu po wyczyszczeniu z passata żółwia zrobił się diabeł :good:
Opublikowano

Brak kompletu logów-w 03 wartości spadają wraz z obrotami,możliwe,że turbina slabo pompuje

ew.nieszczelnosć dolotu.

W08 -znośnie

Bedzie coś widać jak zrobi komplet.

Opublikowano
  • Autor

Jak tylko trochę śniegu stopnieje wlepiam tu pełne logi i wtedy będzie można powiedzieć co jest grane :).

Czy opłaca się czyścić przepływke? Czy od razu wymiana na nową?

Opublikowano

Czy opłaca się czyścić przepływke? Czy od razu wymiana na nową?

Wyczyscic zawsze mozna. Chwila roboty a moze pomoc.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kat wtrysku za pozny,ale nie zrobiles 011 dynamicznych.Korekcje wmiare

Opublikowano

Kolego KueQ

Po pierwsze logi wykonujemy na max rozgrzanym motorze.

Po drugie - NIC ale to absolutnie nic nie rób z przeplywomierzem...

Po trzecie - wywal katalizator

Po czwarte - jak to zrobisz - zaprezentuj nam KOMPLET porzadnie wykonanych logów...

Amen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.