Treść opublikowana przez zibizab
-
[ALL B5] Błąd 01044 address 56 ktoś pomoże
Banalne błędy troche poszukaj było już na forum.
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Kierownice stoją ,sadza z turbiny do usunięcia. Po czyszczeniu trochę dynamicznej jazdy nie zaszkodzi, :>
-
[B5 AFN] Prośba o próbę wyleczenia pacjenta 1,9TDI AFN - pełne logi stat bs dyn
To jednak LMM
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Miodzio :>
-
[B5 AFN] Prośba o próbę wyleczenia pacjenta 1,9TDI AFN - pełne logi stat bs dyn
Chyba po wymianie rozrzadu ktoś nie ustawił pompy. Kąt wtrysku do do korekcji i będzie ok Przepływka coś słabo mierzy ale trzeba zająć się sterowaniem turbiny ew.czyszczenie.
-
[INNE] SCENIC II 1,9 DCi prośba o rozpoznanie problemu
Może byc czujnik temp.dawka paliwa,itd ,itp to nie grupa V.A.G Poszukaj opisu błedów do reni.Ciężko Ci cos doradzić.
-
[B5 ADP] Czy można jeździć bez czujnika temperatury?
Nie ECU wariuje.
-
[B5 AHU] Prośba o analizę lagów.
Wygląda zdrowo.
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
I jest już znośnie.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - notlauf
Turbina pompuje na max-a ,chyba pójdzie na stół.
-
[B5 AJM] Proszę o ocenę i interpretacje logów
http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html Poczytaj przed logowaniem
-
[B6 BFC] Brak mocy, klekocze, kopci, dużo pali
Lub rozrzad ,przeskoczył o ząbek i zawory dostają po d*pie od tłoków.
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
Może miałeś mało paliwa i na smoku osiadł lód-woda w paliwie
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Ewentualnie regulacja cięgna WG
-
[B5 ATJ] Prośba o analizę logów
Faktycznie katalizator może zamulać
-
[B5 ATJ] Prośba o analizę logów
Czyszczenie turbiny i przepływomierza ew.jego wymiana
-
[B5 ATJ] Prośba o analizę logów
Masz taką jak w AFN>nie zmienna geometria
-
[B5 ATJ] Prośba o analizę logów
Chodzi o zawór upustowy,żeby turbina nie tłoczyła do kolektora ssącego za dużo powietrza Steruje nim zawór N75 Chyba ,że masz turbinę o zmiennej geometri łopatek,to trzeba ja wyczscić bo coś słabo wkręca się
-
[B5 AHU] Ciężko odpala po długim postoju.
Filtr odpada bo miałbyś problemy podczas jazdy. Podejrzewam,że mogą to być świece żarowe
-
[B5 ATJ] Prośba o analizę logów
Przy obr,ok 4000 przepływka żle mierzy,a zarazem ciśnienie doładodania jast ,ok Na początek zajmij się przepływomierzem,czyszczenie,ew.wymiana 2.sterowanie turbiny.
-
[B5 AFN] Rozłączenie zaworu EGR
Zrób 003 w BS
-
[B5 AFN] Problem z ogrzewaniem
Uszkodzenie chłodniczki oleju, nie spowoduje wzrostu ciśnienia w układzie chłodzenia, tym samym wyparcie przez gazy cieczy chłodzącej do naczynia wyrównawczego z nagrzewnicy.Osad na korku potwierdza diagnozę mechanika o uszkodzeniu uszczelki pod głowicą. A kto tu pisze o wzroście ciśnienia? Jeśli mu nie WYWALA płynu to nie może być uszczelka :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Po odpaleniu auta nie trzyma obrotów, po nagrzaniu trzyma miedzy 300-500
ADR ma linkę,zaadaptowała się
-
[B5 AFN] Problem z ogrzewaniem
Napisz czy to na korku to lepka maż czy piana?
-
[B5 AHH] Problemy z odpalaniem
Nie odpalaj na siłe,bo uszkodzisz pompę wtryskową. Wprowadz auto do ciepłego garażu,niech ropa i filtr dojdzie do siebie i wlej dodatek do paliwa żeby się parafina nie wytrącała.