Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. Banalne błędy troche poszukaj było już na forum.
  2. Kierownice stoją ,sadza z turbiny do usunięcia. Po czyszczeniu trochę dynamicznej jazdy nie zaszkodzi, :>
  3. Chyba po wymianie rozrzadu ktoś nie ustawił pompy. Kąt wtrysku do do korekcji i będzie ok Przepływka coś słabo mierzy ale trzeba zająć się sterowaniem turbiny ew.czyszczenie.
  4. Może byc czujnik temp.dawka paliwa,itd ,itp to nie grupa V.A.G Poszukaj opisu błedów do reni.Ciężko Ci cos doradzić.
  5. Turbina pompuje na max-a ,chyba pójdzie na stół.
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html Poczytaj przed logowaniem
  7. Lub rozrzad ,przeskoczył o ząbek i zawory dostają po d*pie od tłoków.
  8. Może miałeś mało paliwa i na smoku osiadł lód-woda w paliwie
  9. Faktycznie katalizator może zamulać
  10. Czyszczenie turbiny i przepływomierza ew.jego wymiana
  11. Masz taką jak w AFN>nie zmienna geometria
  12. Chodzi o zawór upustowy,żeby turbina nie tłoczyła do kolektora ssącego za dużo powietrza Steruje nim zawór N75 Chyba ,że masz turbinę o zmiennej geometri łopatek,to trzeba ja wyczscić bo coś słabo wkręca się
  13. Filtr odpada bo miałbyś problemy podczas jazdy. Podejrzewam,że mogą to być świece żarowe
  14. Przy obr,ok 4000 przepływka żle mierzy,a zarazem ciśnienie doładodania jast ,ok Na początek zajmij się przepływomierzem,czyszczenie,ew.wymiana 2.sterowanie turbiny.
  15. Zrób 003 w BS
  16. Uszkodzenie chłodniczki oleju, nie spowoduje wzrostu ciśnienia w układzie chłodzenia, tym samym wyparcie przez gazy cieczy chłodzącej do naczynia wyrównawczego z nagrzewnicy.Osad na korku potwierdza diagnozę mechanika o uszkodzeniu uszczelki pod głowicą. A kto tu pisze o wzroście ciśnienia? Jeśli mu nie WYWALA płynu to nie może być uszczelka :gwizdanie:
  17. Napisz czy to na korku to lepka maż czy piana?
  18. zibizab odpowiedział(a) na cziz82 temat w 1.9TDI
    Nie odpalaj na siłe,bo uszkodzisz pompę wtryskową. Wprowadz auto do ciepłego garażu,niech ropa i filtr dojdzie do siebie i wlej dodatek do paliwa żeby się parafina nie wytrącała.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.