Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cziz82

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam,mam problemik.po wyjeciu kluczyka ze stacyjki nie gasną mi swiatła mijania,musze się ratować wyciagnięciem bezpiecznika.Ponoć to może byc przekaźnik ale na forum znalazłem info że a4 z 99 nie ma takowego.Już zgłupiałem i nie wiem co mam robić i czego szukać.
  2. cziz82 odpowiedział(a) na cziz82 temat w 1.9TDI
    no właśnie z garażem to tu mam problem,koszt świec też nie będzie taki tani bo 100 zł w przeliczeniu to tutaj sztuka kosztuje takie ceny kanalie mają mechanik to też swoje liczy za powiedzenie dzień dobry.rok temu 1,5 tyś zł kosztowała mnie sama wymiana przegubu+część.A wracając do opisanego wcześniej problemu ze światłami,po wyjęciu bezpiecznika i włożeniu go po jakichś 15 minutach światła juz się nie świecą ciągle i przełącznikiem jak ruszam to działają,po odpaleniuu silnika wciąz są na mijaniach i nie gasną,Może to od mrozu powariował?dzięki wszystkim za pomoc
  3. cziz82 odpowiedział(a) na cziz82 temat w 1.9TDI
    okej jutro(jeśli odpali) podskoczę zalać go norweskim paliwem zimowym i zobaczymy czy będzie normalnie odpalał,tragedią jest to że nie mam garażu i stoi bidulek na -20 na dworzu ; ;(
  4. cziz82 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam pytanko do doświadczonych,przyjechałem swoją a4 z Polski do Norwegii z fajnych -6 do temperatur rzędu -20 -22 stopnie.No i zaczął się cyrk.Wpierw rozruch,na pewno nie akumulator bo ten mam nowy i rozrusznik też po regulacji a nie chce odpalać,muszę go meczyć po 20 min raz za razem pompując go gazem i w końcu odpala.Mam dwa podejrzenia polskie paliwo+niskie temperatury = wytrącenie parafiny?lub świece żarowe.i druga przypadłość,nie gasną światła mijania po wyjęciu kluczyka za stacyjki,muszę wyciągać bezpiecznik,spotkał się ktoś z czymś takim?Dzięki za pomoc
  5. Witam,mieszkam w Norwegii,tu kupiłem swoją maszynkę czarny avancik z 99 roku.Jest to moje pierwsze audi i na pewno nie ostatnie :)Co więcej?Nie mam bladego pojecia o mechanice i dopiero uczę się podstaw więc mam nadzieję że starzy wyjadacze będą mogli mi pomóc w razie problemów z moim bolidem.Pozdrowienia dla całego forum z zimnej Norwegii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.