Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czupurek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Auta nie widziałem od tamtej pory, widocznie narazie jest ok. Ja też mam podejrzenia co do wirusa bo strach siedzieć na prawym fotelu
  2. Na razie nie mam tego auta :/ Te logi nie wystarczą do oceny turbiny i przepływki?
  3. Witam Może mi ktoś wytłumaczyć jakie odchyłki mogą być od normy przy 13 letnim przebiegu? Jest to koleżanki auto i zdążyłem zrobić dwie jazdy, mam wrażenie że zaniżał jej obrotomierz. Przyjechała na sprawdzenie pompowtrysków, czwarty pokazuje 2,99. Może wystarczy poprawić listwę? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 003 Miała już błąd - 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation Pozdrawiam
  4. Ciekawy sposób, ale robisz to w swoim aucie, czy samochodzie klienta?
  5. Witam Polecam sprężynki, które się wkręca w miejsce zerwanego gwintu. Oczywiście wcześniej trzeba rozwiercić i nagwintować odpowiednim do tego gwintownikiem. Zestaw się nazywa helicoil lub baercoil. Podobno trzyma lepiej niż oryginał. Sam się przymierzam do zakupu tylko w tym zestawie jest za krótki gwintownik, a miejsce uszkodzonego gwintu jest głębiej, i muszę kupić dłuższy. Pozdrawiam
  6. na google jest sporo o tym przekręcie
  7. Przepraszam AWX
  8. nawet nie mogłem ich ruszyć na boki a co dopiero wyciągnąć. Gniazda wyglądały na zaje... tylko pompki po drugiej stronie były jaśniejsze
  9. Dzięki chłopaki. Film jest spoko, ale w 10 letnim silniku to tak pięknie nie wychodzi:P Użyłem pół zwykłego ściągacza bo nie mogłem się doczekać odpowiedzi, a ten patent z żabą to chyba najlepszy. Pozdrawiam
  10. Witam Jak wyciągacie pompowtryski z głowicy ? Macie jakieś sposoby na ich wyciągniecie bez oryginalnego ściągacza? Oczywiście nie uszkadzając głowicy i pompki. Nic nie znalazłem na ten temat, a rękami nic nie idzie. Pzodrawiam silnik AWX [Proszę o stosowanie w tematach wątków odpowiednich prefixów - zgodnie z regulaminem forum - Musashi]
  11. wolałbym zregenerować, ale nie wiem jak to będzie z BIPami jak założy się inne końcówki?
  12. nie dam się wszystko co się da robię sam.
  13. Witam logi z grupy 13 i 23 (patrz na samym dole loga) http://vaglog.rtnet.pl/tomasz.goral_31924.html Pompki chcę wymienić, bo mi na wolnych delikatnie trzęsie budą, z przyśpieszeniem nie mam problemu, pali ok. Możecie mi powiedzieć jakie pompki na podmianę mogę kupić do swojej AWXa? Obecnie mam 038 130 073 Q. Ale ciężko znaleźć takie same używki. Zastanawiałem się nad regeneracją, ale wydaje mi się że po wymianie końcówek trzeba będzie grzebać w sofcie, a to kolejny niepotrzebny wydatek.
  14. witam Problem związany jest z kodowaniem manetki od tempomatu. Po kodowaniu w celu jej uruchomienia, a następnie demontażu z jakiejś przyczyny trzeba przekodować na nowo jej brak. Pozdrawiam
  15. Witam A u mnie po włączeniu grzania tylnej szyby to wycina wszystkie stacje :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.