Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. Bylo coś na temat z tego co wiem są mikrowylaczniki w zamkach.Ale uzyj szkajki to coś znajdziesz
  2. Jak odpala? kat wtrysku chyba do korekty.
  3. Wtryski sie nie zapowietrzają jak juz to pompa.
  4. To zostala jeszcze pompa wody do sprawdzenia.
  5. Sprawdz pompe wspomagania
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32047.0.html;highlight=czujnik+walu Podobne objawy do Twoich-może być ten czujnik walu
  7. Olej i filtr moze ale nie musi Panewki raczej nie- byś je slyszal np.przy schodzeniu silnika z obrotów. Pompa i smok do sprawdzenia ew.wymiana pompy Olej wlej pólsyntetyk 10/40
  8. Kolego odpięcie centralki swoją drogą.Musisz zaleźć przekaźnik odcinający np.pompę paliwa.Szukaj po kablach od centralki.Na zaciąg nie polecam-rozrzad -pasek może przeskoczyć.
  9. To nie jest duzy przebieg.lej to co mialeś.Ew.mobil 5w/40
  10. Pompa od wspomagania robi opór-normalne.
  11. W fazie docierania może być zwiększone pobieraie oleju przez turbo ale bez przesady. Pojeżdzij troche i obserwuj stan oleju.Jesli bedzie pobierala duzo przez dluższy czas to zaczy ,że nie bula wymieniana i ma padaczkę.
  12. Na początek przeczyść przeplywkę moze slabo mierzy. A przewody WN wymieniles?
  13. Mechanik skasuje Ciebie za robotę 400zl-plus części.Uszczelniacz to gumka ,chyba że chcesz wymienic prowadnice zaworów to juz inna bajka i koszt.Przy wymianie prowadnic proponowalbym szlif gniazd i zaworów jesli chcesz miec glowicę zrobiona dobrze.A piersienie jako dopelnienie naprawy,chyba,że cylindry nie mają progów lub rys.bo inaczej szlif.
  14. poustawiajcie ew. port COM wvag-u i port usb bylo wiele razy na forum http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/brak_lacznosci_z_modulem_08_klimatronik_rozwiazanie-t5997.0.html
  15. Przeplywka.dolot ,n75.turbina-kierowice-do sprawdzenia Dodaj st 000bs
  16. zibizab odpowiedział(a) na Tukan temat w 1.9TDI
    Zla strona to ekologia
  17. zibizab odpowiedział(a) na niuniek222 temat w 1.9TDI
    No to do sprawdzenia kompresja ew,prowadnice zaworów lub uszczeliacze zaworów[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 19:25_________________________________________________ W kazdym silniku jest odma z filtrem lub bez-jak by nie nazwać odma lub odpowietrzenie.
  18. zibizab odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    to chyba to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c310ca255685413.html
  19. zibizab odpowiedział(a) na niuniek222 temat w 1.9TDI
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d71c098848dc3f8.html Przyklad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.