Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damix

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zieloną rope maja irlanczycy którzy buduja u nas drogi a zielona dlatego ze barwią zeby pracownicy mieli problem ze sprzedaza
  2. damix odpowiedział(a) na damix temat w Audi A4 B5
    widziałem te zestawy tylko jak bede miał wymiary oringów i maszet to sobie dobiore za pare złoty i wyjdzie to duzo taniej więc jak ktoś miał może te zestawy naprawcze to byłbym wdzięczny jak poda mi wymiary
  3. damix opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam.Potrzebuje wymiary oringu i uszczelnien maglownicy
  4. damix opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam!Może ktoś mi sprawdzić, do jakiego samochodu montowano skrzynie o symbolu DFG, poniewaz w moim, na wyklejce jest symbol DFK, a na skrzyni DFG i podejrzewam, że została zmieniona skrzynia i są inne przełożenia
  5. damix odpowiedział(a) na marcin0029 temat w 1.9TDI
    jeżeli skrzynia automatyczna jest dobra i sie nie pałuje ani nie bawi w bardzo powolne rozpędzanie to spalanie będzie podobne do manuala w mieście przyznaje będzie wieksze ale nie o tyle co tu niektórzy piszą
  6. damix odpowiedział(a) na marcin0029 temat w 1.9TDI
    Mam AFN-a w automacie i srednie spalanie to od 5.5 do 6.5 przy prędkości do 130 km/h jazda mieszana na krótkich dystansach 7 litrów to juz max na ten silnik to 2.5 spalaja 7,5 do 8,5 więc sie zastanówcie po co kupowac diesle za którego trzeba zapłacic duzo wiecej który spalaja tyle co benzyna a czasami wiecej.Wcześniej miałem 90 konnego w manualu i srednio spalał mi 5,5 a co niektórych potrafi spalic jeszcze raz tyle
  7. a jakie by musiał założyć żeby zaznać przyjemność z jazdy bo te co mam to są strasznie twarde
  8. Witam!Moje audi jest strasznie twarde może ktos sprawdzic czy mam dobre założone spręzyny paski na sprezynach sa koloru biały zółty zółty zólty symbol 8eo511115ef jet to afn automat
  9. dzieki wojtek a moze ktos sie wypowie na log 1 bardzo skacze dawka i napiecie na nastawniku
  10. Dzieki Przemik za odzew nastawnik czyściłem dwa razy i cały czas wyswietla mi błąd 1268 wydaje mi sie ze cos bedzie z cewka w nastawniku nie tak bo sprawdzałem instalacje i wszystko jest OK tak skaczące dawki moga byc przyczyna wiekszego spalania?wtrysk stejujacy jest OK[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 16:15_________________________________________________ Group A: '013 Group B: Not Running Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 Cyl 4 TIME -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 TIME MARKER STAMP mg/R mg/R mg/R STAMP 0 -0,45 -0,28 -0,33 0,37 -0,33 -0,07 -0,31 0,77 -0,31 -0,31 -0,52 1,17 -0,35 -0,33 -0,4 1,57 -0,4 -0,28 -0,4 1,97 -0,45 -0,19 -0,21 2,37 -0,45 -0,02 -0,19 2,77 -0,52 -0,12 -0,26 3,18 -0,4 -0,05 -0,24 3,58 -0,33 0,07 -0,28 3,98 -0,16 0,05 -0,28 4,38 -0,33 -0,16 -0,47 4,78 -0,28 -0,33 -0,52 5,18 -0,42 -0,31 -0,35 5,58 -0,45 -0,28 -0,33 5,98 -0,45 -0,24 -0,4 6,38 -0,45 -0,49 -0,61 6,78 -0,35 -0,19 -0,38 7,18 -0,52 -0,19 -0,42 7,58 -0,52 -0,16 -0,33 7,98 -0,61 -0,21 -0,42 8,38 -0,49 -0,21 -0,38 8,78 -0,54 -0,02 -0,24 9,18 -0,49 -0,16 -0,42 9,58 -0,45 -0,05 -0,42 9,98 -0,45 -0,28 -0,52 10,38 -0,42 -0,28 -0,54 10,78 -0,42 -0,14 -0,42 11,18 -0,42 -0,24 -0,31 11,58 -0,33 -0,14 -0,38 11,98 -0,31 -0,14 -0,4 12,38 -0,19 -0,07 -0,49 12,78 -0,38 -0,24 -0,54 13,18 -0,42 -0,28 -0,33 13,58 -0,33 0 -0,24 13,98 -0,31 -0,02 -0,31 14,38 -0,38 -0,33 -0,52 14,78 -0,52 -0,42 -0,52 15,18 -0,42 -0,38 -0,59 15,58 -0,47 -0,33 -0,38 15,98 -0,45 -0,21 -0,42 16,38 -0,24 -0,09 -0,38 16,78 -0,42 -0,21 -0,38 17,18 -0,47 -0,24 -0,28 17,58 -0,61 -0,33 -0,38 17,98 -0,49 -0,24 -0,4 18,38 -0,61 -0,52 -0,64 18,78 -0,68 -0,42 -0,47 19,18 -0,68 -0,33 -0,35 19,58 -0,56 -0,19 -0,14 19,98 -0,47 0,09 -0,09 20,38 -0,19 0,21 -0,21 20,78 -0,38 -0,19 -0,47 21,18 -0,42 -0,31 -0,49 21,58 -0,47 -0,33 -0,42 21,98 -0,38 -0,33 -0,56 Saturday 24 January 2009 18:29:02 028 906 021 JC 1,9l R4 EDC G70AG KD10 Group A: '013 Group B: Not Running Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 Cyl 4 TIME -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 TIME MARKER STAMP mg/R mg/R mg/R STAMP 0 0,12 0,28 -0,09 0,4 0,16 0,4 -0,07 0,8 0,24 0,38 -0,14 1,2 0,21 0,4 -0,09 1,6 0,09 0,19 -0,28 2 0 0,14 -0,28 2,4 0 0,05 -0,35 2,8 -0,12 0 -0,26 3,2 0 0,19 -0,05 3,6 -0,07 0,12 -0,16 4 0 0,21 -0,05 4,4 -0,05 0,14 -0,19 4,8 -0,02 0,14 -0,24 5,2 0,21 0,42 -0,16 5,6 0,31 0,35 -0,35 6 0,16 0,09 -0,33 6,4 0,09 0,05 -0,33 6,8 0,07 0,02 -0,35 7,2 0,07 0,05 -0,28 7,6 0,05 0,14 -0,19 8 0,09 0,33 -0,05 8,4 -0,07 0 -0,28 8,8 0,02 0,21 -0,14 9,2 0,19 0,59 -0,07 9,6 0,05 0,12 -0,24 10 0 -0,07 -0,42 10,4 -0,14 0,19 -0,12 10,8 -0,12 0,19 -0,19 11,2 0,12 0,45 0 11,6 0,02 0,26 -0,09 12 0,05 0,14 -0,28 12,4 0,14 0,28 -0,16 12,8 0,16 0,16 -0,28 13,2 0,07 0,09 -0,28 13,6 -0,05 0,09 -0,24 14 0,02 0,28 -0,14 14,4 0,02 0,42 0 14,8 0,21 0,54 0 15,2 0,19 0,24 -0,19 15,6 0,02 0,12 -0,12 15,98 0 0,19 -0,05 16,38 0 0,31 -0,09 16,78 0 0,35 0 17,18 0,05 0,42 -0,09 17,58 0,38 0,61 -0,07 17,98 0,16 0,28 -0,24 18,38 0,05 0,16 -0,26 18,78 0 0,16 -0,28 19,18 0,05 0,12 -0,26 19,58 0 0,07 -0,31 19,98 0,09 0,31 -0,24 20,38 0,14 0,38 -0,21 20,78 0,28 0,38 -0,19 21,18 0,31 0,47 -0,24 21,58 0,19 0,26 -0,4 21,98 0,12 0,16 -0,38 22,38 0 0,09 -0,38 22,78 -0,12 0,09 -0,28 23,18 0,12 0,38 -0,09 23,58 0,02 0,21 -0,33 ˙˙ [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 19:30_________________________________________________nikt nie ma nic do powiedzenia
  11. dynamicznych nie ma bo czasu dzisiaj nie miałem ale chodzi mi najbardziej o wtrysk sterujący i nastawnik żeby sprawdzic na nastawniku moim zdaniem za duzo skacze dawka i napiecie [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 21:52_________________________________________________Wstawiłem logi dynamiczne troche nieudolne ale robiłem sam i nie miałem warunków a na dodatek jest to automat ale chodzi mi najbardziej o nastawnik i wtrysk sterujacy ostatnim czasem zaczoł palic mi 8.5l a wczesniej palił mi 5.5l i niech ktos nie mówi ze jest zima
  12. logi poprawione jutro wstawie dynamiczne [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:08_________________________________________________moze ktos ocenic moje logi
  13. damix odpowiedział(a) na damix temat w 1.9TDI
    logi są tutaj[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:42_________________________________________________logi są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t62613.0.html;new
  14. damix odpowiedział(a) na damix temat w 1.9TDI
    logi poprawione moze ktos ocenic czy wtrysk dobrze działa
  15. damix odpowiedział(a) na damix temat w 1.9TDI
    Logi są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t62613.0.html przepraszam ze troche słabo czytelne ale robione na szybko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.