Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wtrysk sterujący


damix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem sprawdzić wtrysk sterujacy moze ktos mi powiedziec czy jak odłacze wtrysk z kostki to słychac pstykniecie bo u mnie nic nie słychac napiecie mam na wtyce opór mam 117 ale musze sprawdzic innym miernikiem bo ten oszukuje.Zawieszony, uszkodzony wtrysk może byc przyczyną zwiekszonego spalania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem sprawdzić wtrysk sterujacy moze ktos mi powiedziec czy jak odłacze wtrysk z kostki to słychac pstykniecie bo u mnie nic nie słychac napiecie mam na wtyce opór mam 117 ale musze sprawdzic innym miernikiem bo ten oszukuje.Zawieszony, uszkodzony wtrysk może byc przyczyną zwiekszonego spalania?

zrób log gr.004 i 013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja miałem walnięty wtrysk sterujący objawiało sie to przerywaniem silnika najgorsze było to ze vag nic nie pokazał a działo sie to tydzień czasu a później miesiąc przerwy doszedłem do tego tak ze jak jechałem i zaczęło mi sie to dziać to po prostu wypiąłem wtyczkę od wtrysku i o dziwo było ok (miał tylko przy tym wielkiego muła) kupiłem wtrysk sterujący za całe 68 zł i odpukać jest gitara

pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiecie mam na wtyce opór mam 117 ale musze sprawdzic innym miernikiem bo ten oszukuje

rezystancja powinna wynieść 93-99 Ohm jesli mnie pamiec nie myli :mysli: bo gdzies kiedyś chytałem na ten temat :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem Ci nic wiecej na ten temat...czytałem kiedys artykuł na temat wtrysków i pompowstyskiwaczy i tak zapamietałem...nie przerabiałem takiego problemu wiec nic nie moge konkretnego powiedziec...nie chem Cie wprowadzic w jakis bład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak go rozłaczałes i podłączałes to pstykał bo mi sie wydaje ze powinien a u mnie nic obroty na wolnych troche faluja od 840 do 860

nic nie pstrykał a mało tego mówią ludzie ze można sprawdzić wtrysk sterujący tak ze daje sie silnikowi 2500 tys/obr i stuka w niego i niby ma przerywać silnik podczas stukania u mnie na wadliwym wtrysku nie działo sie kompletnie nic!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pstrykał a mało tego mówią ludzie ze można sprawdzić wtrysk sterujący tak ze daje sie silnikowi 2500 tys/obr i stuka w niego i niby ma przerywać silnik podczas stukania u mnie na wadliwym wtrysku nie działo sie kompletnie nic!!!!!!!

BZDURA..... nie pisz takich żeczy .....czyta to ponad 2500 tys. użytkowników :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi poprawione moze ktos ocenic czy wtrysk dobrze działa

a gdzie te logi.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pstrykał a mało tego mówią ludzie ze można sprawdzić wtrysk sterujący tak ze daje sie silnikowi 2500 tys/obr i stuka w niego i niby ma przerywać silnik podczas stukania u mnie na wadliwym wtrysku nie działo sie kompletnie nic!!!!!!!

BZDURA..... nie pisz takich żeczy .....czyta to ponad 2500 tys. użytkowników :cool1:

bzdura - to cie matka na obiad woła!!!!!!!!!!!!! a to jest fakt autentyczny z mojego auta wiesz "kolego" powiem ci bardzo delikatnie nie pier**l mi ze tak nie może być skoro sam to przeżyłem "na własnej skórze" a jak nie wierzysz to ci sprzedam durniu ten wadliwy wtrysk i sie przekonasz jak jest. :angry:

warnwarn.gifTrochę kultury przydaloby sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pstrykał a mało tego mówią ludzie ze można sprawdzić wtrysk sterujący tak ze daje sie silnikowi 2500 tys/obr i stuka w niego i niby ma przerywać silnik podczas stukania u mnie na wadliwym wtrysku nie działo sie kompletnie nic!!!!!!!

BZDURA..... nie pisz takich żeczy .....czyta to ponad 2500 tys. użytkowników :cool1:

bzdura - to cie matka na obiad woła!!!!!!!!!!!!! a to jest fakt autentyczny z mojego auta wiesz "kolego" powiem ci bardzo delikatnie nie pier**l mi ze tak nie może być skoro sam to przeżyłem "na własnej skórze" a jak nie wierzysz to ci sprzedam durniu ten wadliwy wtrysk i sie przekonasz jak jest. :angry:

Facet pojechałeś po bandzie :evil:

jeden mówi na młotek - młotek

drugi mówi - impulsator kinetyczny

kumasz???

Od durniów na tym forum radzę nikogo nie wyzywać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...