- [B5 ADP] Audi A4 1,6
-
[B5 ADP] Audi A4 1,6
Ok to ja tez mam Ale o który czujnik chodzi?? wałka czy wału?? Bład na zgaszonym silniku da sie skasować. Ale po zapaleniu pojawia sie natychmiast i nie idzie go skasować. Kasuje sie dopiero po zatrzymaniu silnika i pojawia po uruchomieniu.
-
[B5 ADP] Audi A4 1,6
Nie idzie go skasować Czyszczenie i adaptacja były[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 21:41_________________________________________________Ale jest pytanie, za jaki czujnik odpowiada bład 515 ?? Położenia wałka rozrzadu czy wału?? Bo na logach widać iz prędkości obrotowe silnika różnią się w grupach
-
[B5 ADP] Audi A4 1,6
Witam Sprawa tyczy się Audi A4 1,6 silnik ADP. Występuje w nim błąd 515 i falowanie obrotów. I teraz pytanie. czy występuje w tym silniku czujnik położenia wałka rozrządu, jeżeli tak to gdzie. Oto logi: http://vaglog.rtnet.pl/damian-jg_11243.html Widać różnicę w prędkości obrotowej miedzy grupa 1 i 5.Dlaczego?? Czyżby te grupy pobierały dane z rożnych czujników?? A dodatkowo w grupie pierwszej prędkość obrotowa na vagu mruga
-
[B5 1Z] Szarpanie silnika na 4 i 5 biegu przy 1500 - 2500 rpm
Kolego, masz nastawnik do czyszczenia. W silnikach 1Z to bardzo częsta usterka. Napisałeś ze był wyczyszczony, ale czy dobrze??? I czy napiecie RSW jest prawidłow?? Dawka paliwa. Najlepiej zloguj auto podczas szarpania http://www.skierniewice.info/golf/instrukcja_czyszczenia_nastawnika.pdf
-
[B5 AFN] Centraly nie otwiera nie zamyka a pompka pracuje!
Zobacz przy pompce uszczelnienie, potrafi paść i nie idzie ciśnienie. Pompka pompuje w powietrze.
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
Wymień czujnik, ustaw kat wtrysku i będzie git
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
???????? że co ma zrobić???? To Silnik TDI Przy tych temp nie potrzebuje świec i odpala od strzała jeżeli tylko kąt wtrysku jest dobrze ustawiony!!!!! Kolego zrób logi 00BS
-
[B6 BKE] Dziwna przypadłość z poziomem oleju!!!
Czujnik poziomu oleju pewnie padł
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem i z praca silnika
Może immo?? Kluczyk na szafie sie nie pali?? Jak immo jest oki to zobacz może gdzieś sie układ paliwa zapowietrzył
-
[ALL B5] Ktore kable w kostkach od krańcówki przedniej?
http://rapidshare.com/files/264343404/afn.pdf.html
-
Jak wyłączyć fabryczny immobilizer w Skoda Octavia?
Witam Poszukuje info jak wyłączyć (pominąć) fabryczne immo w Octavi TDI z 2000r. Lub kogoś z dolnegoslaska kto mi taką usługę wykona. Immo mi szwankuje wiec założyłem swoje a fabryczne chce wyrzucić.
-
[ALL] Stuki w silniku
Sprawdzę. Ale jakoś wątpię czy to pompa, ale sprawdzę każdą możliwość
-
[ALL] Stuki w silniku
Hej Koledzy. Mam problem. Od kilku dni w czasie jazdy usłyszałem stukanie. Dokładnie to zauważyłem to przy ostrym przyspieszaniu, później przy ruszaniu i skręcaniu, ale tylko w prawo, a teraz ogólnie przy ruszaniu i przyspieszaniu. Ogólnie przy obciążeniu silnika. Odgłos jest metaliczny taki np jak obrócona panewka Przeguby zostały wykluczone. Została podjęta diagnoza w ten sposób iż ustawiłem samochód na kolkach i wrzuciłem bieg. Stukanie było bardzo intensywne w momencie gdy naciskałem na hamulec, czyli pod obciążeniem silnika. Dodam iż bez obciążenia nie stuka i kola kręcą się bez najmniejszego zgrzytu. Szczerze mówiąc nie wiem gdzie szukać problemu. Dodam iz ostatnio zmieniłem olej 10w40 mobil 1 na motul 5w40. Czy coś mogło sie sypnąć?? Według mnie stuka w okolicach kola pasowego ale mogę sie mylić bo może przenosić skac Czy ktoś miał coś podobnego?? Przypuszczam iż bez rozebrania silnika się nie obejdzie Samochod skoda octavia 1,9 TDI ASV
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów. Chciałbym się serdecznie przywitać Pozdrawiam Damian
Damianjg
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta