Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

power81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    Tak tez bedzie ,tylko w tym momencie montuja nowa hamownia i generalnie nowy sprzet ale jak bedzie gotowa to tam na pewno podjade
  2. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    Autko juz ok. po wymianie pompek widac roznice mocy ,teraz korekcja wynosi 0,2 0,3 0,2 0,3 czyli jak z salonu :rolleyes:chlopaki z ECU PROJECT powiedzieli ze jest piekielnie mocne jak na serie na oko okolo 150 KM, wkrotce sprawdze to na hamowni ,co do starych pompek to na pierwszym cylindze zlom rozleciala sie ,3 i 4 ok,natomiast 4 bardzo zanieczyszczony,wniosek jest taki -warto bylo wymienic wszystkie teraz czuc frajde z jazdy-po hamowni napisze ile ma bo to jakis wyjatkowy silnik
  3. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    Diagnoza wyglada nastepujaco 2 pompowtryskiwacze [umarly] 2 sa jeszcze w normie,cos poszlo z paliwem ,filtr paliwa byl cholernie zanieczyszczony jakims go...m i to byla najprawdopodobniej przyczyna ,udalo mi sie zalatwic dobre pompki komplet za 1300 zl z 2007 roku,te 2 co mi zostaly beda na zapas lub odsprzedam
  4. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    Udalo sie odpalic na poczatku tak jak by na dwa gary zalapal ,po paru minutach dalem mu wieksze obroty i sie ustabilizowalo chodzi wmiare rowno i ma moc nie dymi,dojechalem do warsztatu tam pali juz idealnie dzis zajma sie tym problemem ,od filtra paliwa na poczatku pozniej listwa wtryskowa sprawdza napiecia moze to tam problem siedzi
  5. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    zatankowalem na statoil Wroclaw ul.Braniborska ,wczesniej auto chodzilo jak zyleta zadnych szarpniec ,czy to moze byc jeszcze listwa wtryskowa
  6. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    Bledow zadnych nie bylo ,auto udalo sie odpalic ale na 2 gary po odpaleniu wyszlo ze to pompowtryski na biegu jalowym mialy-2,60 2,93 2,92 2,30 czy te wartosci to juz koniec dla tych pompowtryskiwaczy,co mam dalej z tym robic i czemu wszystkie padly naraz
  7. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    Przez weekend nie znalazlem nikogo kto by podjechal z Vag bo ja kabla nie mam ,jutro rano podjedzie znajomy z ECU PROJECT podepnie i bedziemy wiedziec ,stoje w takim miejscu ze nawet ciezko bedzie go' wypchac',sprawdzilem paliwo silnik dostaje ,egr sie otwiera przepustnica chodzi lekko,a motor nawet nie prubuje zalapac
  8. przy padajacym dwumasie przedewszystkim odczuwa sie drzenie karoseri,odczuwalne sa wibracje
  9. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    zakrecilem jeszcze raz rozrusznikiem ,kreci normalnie a silnik zero odzewu tak jak by paliwa nie dostawal ,bo stylu nawet spalin podczas rozruchu nie widac :disgust:
  10. wyglada mi to na luz na walku turbiny,mialem kiedys problem podobny po odpuszczeniu gazu slychac bylo metaliczny dzwiek
  11. power81 odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    jutro dopiero bede mial lapa z vag ,a co do pompowtryskiwaczy to 10 tys. km temu wszystkie byly wyciagane i wymieniane oringi wtedy wszystkie ok,a jest mozliwos ze to przez przeplywomierz on juz wtedy na kompie mial dolna granice tolerancji
  12. power81 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam ,mam nastepujacy problem ,a mianowicie posiadam 1.9 tdi awx 130 kM,do wczoraj wszystko super ,lecz wczoraj rano po odpaleniu silnik nierowno pracowal, troche telepalo buda podgazowalem ,po minucie wszystko ok.,pojechalem do roboty przycisnalem i niezauwazylem nic niepokojacego ,wibracji nie bylo,moc i dynamika tak jak zawsze ok,zero kopcenia .Po pracy odpalam i znow ta sama historia telepalo buda ,ze musialem stanac podgazowac troszke i po chwili ok na biegu jalowym tez ok.,na trasie do domu wszystko ok.,dojechalem pod domem kilkakrotnie go gasilem i zapalalem ,szystko ok.nic niepokojacego. Dzis rano odpalam a tu nic slysze tylko rozrusznik jak rowno kreci silnik nawet nie prubuje zaskoczyc ,paliwo jes zrobilem na nim 400 km i ok.,nie moge nigdzie podjechac bo nie odpala ,prosze o pomoc co to moze byc i od czego mam zaczac,.dzieki przebieg-197 000 tys.
  13. Witam mam popdobny problem lewarek drga dosc mocno przy przyspieszaniu najbardziej czuc miedzy 1 a 2 biegien i 2 -3 wszystko sprawdzane poduchy wymienine kolo dwumasowe ok i dalej to samo
  14. u mnie bylo to samo pomoglo wymiana turbiny,a tez przeplywomiez sie zapisywal ,po rozebraniu turbiny wykrylem luz na walku oraz wypalone lopatki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.