-
Syczenie w kabinie z silnika przy w zakresie obrotów 1600 do 2000 tysiace
mam audi 2.5 tdi oznaczony silnik AKE 180 km quattro przebieg 302000 od jakiegoś czasu auto syczy i hałasuje delikatnie i słychać to w kabinie tak w zakresie od 1600 do 2000 obrotów dzieki i pomocy
-
[B6 AKE] Proszę o analizę logów statycznych i dynamicznych
Witam prosze o analize logów mojego autka. stat&dyn&bs 001,001- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8229.html 003,003- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8231.html 004,004,004- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8232.html 007- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8234.html 008,008- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8235.html 010,010- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8240.html 011,011,011- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8241.html 013,013- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8244.html 014,014- http://vaglog.rtnet.pl/jacek.polus_8246.html Gorąco pozdrawiam
-
[A6 A4B6] Zmiana języka FIS
Witam jak to sie robi bo nierozumiem gdzie sie zmienia ten jezyk
-
[B6 AKE] Pukanie w tylnym kole
nie tylko prawe
-
[B6 AKE] Pukanie w tylnym kole
juz sprawdzałem jest dokręcone
-
[B6 AKE] Pukanie w tylnym kole
stuka prawe tylne koło przy skręcie w lewo przy ruszaniu
-
[B6 AKE] Pukanie w tylnym kole
Witam was mam problem mam audi 2.5 tdi Quattro rok 2003 awant usłyszałem stuki w tylnym prawym kole przy skręcaniu w lewo i ruszaniu z miejsca bo w trakcie jazdy nic niesłychać pomocy
-
[B6 ALL] Quattro jak to działa
mam pytanie czy ktos wie jaki jest rozkład napędu w quattro bo słyszałem ze 40% przód a 60% tył
-
gdzie znajduje sie cujnik temperatury silnika
Bardzo dziekuje
-
gdzie znajduje sie cujnik temperatury silnika
Witam gdzie znajduje sie czujnik temperatury siknika w komorze silnika w 2.5 tdi 180km rok2003
-
jaki olej do dużych przebiegow
Rozumiem że chodzi Ci o motula naprawde to jest taki dobry olej
-
jaki olej do dużych przebiegow
mam audi 2.5 tdi 180 km i przebieg 195000 kilometrów kupiłem go niedawno i był zalany olejem VW long life III SAE 5W-30 VW-norm 504 00/507 00 co teraz do niego wlac chodzi mi o marke i synbol czy zmienic na inny a jak tak to na jaki może jest jakiś lepszy na rynku Pozdrawiam Jacek
-
[ALL B6] Zacinający sie wskaźnik temperatury silnika
Witam wszystkich prosze o pomoc mam audi a4 kombi rok 2003 wskaźnik od temperatury silnika zawiesza sie raz pokazuje dobrze a innym razem wogóle sie niepodnosi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!!!
chiniol24
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta