Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

energo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Boczne listwy wymienisz w 3 minuty. Trzeba tylko troche odwagi Podwazasz od strony zawiasow, ciagniesz, puszczaja zaczepy z lekkim trzaskiem i montujesz na ich miejsce nowe... A ile ta frajda kosztuje - wymina listew ?
  2. hmm trudno powiedziec czy szumi bardziej bo dopiero co kupilem bryke a oleju nie chcialem zmieniac bo kilk amiesiecy chialem wymiec na s4 A6 2,5tdi nie spelnia niestety moich potrzeb mocy
  3. czy to normalne ze podczas ruszania wsprzeglanie w A6 avant 2,5 tdi Q trwa b.dlugo , w zasadzie jestem w stanie wcisnac na maxa pedal gazu i zaraz potem hamulec (ta sama noga jeden po drugim) a auto prawie sie nie ruszy wkurza mnie to podczas wlaczania sie do ruchu w miescie pytam bo w a4 3 TDI nie mialem tego problemu jak mozna temu ewentualnie zaradzic?
  4. poradzcie mi prosze jak moge zmienic jezyk w komputerze - a6 z 2002.06 z duza nawi w navi zmienilem na angielski a w komputerze nie moge sobie poradzic, nie ma jak w nowym modelu menu[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 13:06 _________________________________________________aha i jeszcze jedno czasem zlacza mi sie na wyswietlaczu komputera navi (przy odpalaniu), pomimo ze gasilem silnik na komputerze, a czasem nie o co w tym chodzi
  5. domyslam sie ze chodzi o hamownie na kazde kolo z osobna ale jak to sie ma do pomiaru calego auta ? na ile wiarygodne sa pomiary?
  6. jak w Polsce nie ma wogole takiej hamowni ??
  7. oj sorki zle musialem zaznaczyc juz poprawione na avant i quattro ale do wawy to na dzien dobry za paliwo bedzie 280 drozej masz racje co do dyskusji na temat ceny , ale nie negocjuje na forum tylko sie pytam o poziom , czego moge sie spodziewac [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 20:36 _________________________________________________a ile mozna wycisnac z tego silnika bez zbytniego zmniejszania zywotnosci
  8. MAsters, a oni hamownie na 4 kolka maja? kolega polecal mi v-tech krakowski diagnoza chyba wliczona w cene samego tuningu? ile wogole ta frajda i czy moze jest ktos chetny bo wtedy pewno bedzie taniej
  9. jak w temacie, poradzcie mi czy warto, ile wycisne i czy nie skonczy sie remontem turbiny albo czyms gorszym z gory dziekuje
  10. jaz demonotowales koncowki zagiete w dol (dieslowskie) , poprostu odcioles i przyspawales nowe ? jesli tak to czy nie wystepuje teraz rdza na laczeniu (oryginalne wyby z nierdzewki i ciekawi mnie czy mechanik rzeczywiscie zastosowal rezmi przy odcinaniu i spawaniu dla tego materialu) marcin
  11. Witam Wszystkich Wlasnie zakupilem A6 2,5TDI Q w Niemczech choc mialem wieksza ochote na A4 w tej konfiguracji. Moje serce na razie jest przy A4 bo taka jescze jezdze do konca miesiaca , zdaje , bo firmowa jest. pozdr Marcin
  12. czy to rowniez bedzie dzilac z duza nawigacja rns?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.