Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dziwne przerywanie błąd 519

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio moje auto zaczęło przerywać podczas przyśpieszania, najpierw gdzieś około 2000 obr potem około 3000 obr i następnie około 4000 obr. Traci wtedy moc na jakieś 3 sek, a potem znowu dalej przyśpiesza. Pare razy jak mocno przygazowałem na biegu jałowym, to przy 4000 obr zaczął przerywać obroty same spadły i silnik pracował tak jakby na 2 cylindrach. Przed logowaniem były dwa błędy 519 i 575, podczas logowania dynamicznego wyskakiwał ciągle tylko błąd 519. Turbina była czyszczona, N75 wymieniony, przewody podciśnienione wymienione, EGR zaślepiony, kat wywalony

c9f586bbdac092cdm.jpg

1e8be9d3361f5884m.jpg

76d106b1e792008fm.jpg

a9c97a7c1a94adc4m.jpg

3012320c8123001am.jpg

326ac710ee920410m.jpg

6ca78ae87678c8b3m.jpg

6e619e7c9f17a14am.jpg

Opublikowano
  • Autor

O co chodzi ?

Dodam jeszcze ze te wymiany i czyszczenie było robione jakieś 5-6 miesięcy temu

Opublikowano

Totalnie lezy regulacja cisnienia doladowania... powodem może byc :

- zapieczona mechanika kierownic VTG

- uszkodzony zawór N75

Zaloguj jeszcze 011 Basic Settings.

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest brak opcji 011 Basic Settings, mam AFNa z początku 1996 roku

Opublikowano

sprawdz wezyk od rury dolotowej [plastikowa oplatajaca silnik] do MAPsensora ktory u Ciebie znajduje sie w ECU ...

[czujnik te sa niesmiertelne wiec wykluczylbym jego uszkodzenie]

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

OK sprawdze

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 11:57_________________________________________________No i dalej te same objawy.

Na biegu jałowym po przygazowaniu do około 4000 obr, zaczął przerywać obroty same spadły i silnik pracował tak jakby na 2 cylindrach. Podczas jazdy zanik mocy jest przy około 3000 obr i przy 4000 obr na jakieś 2-3 sek.

Wężyk dolotowy do czujnika G71 w ECU wydaje się OK.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:03_________________________________________________Kierownice rozruszałem (były bardzo mocno zapieczone) Teraz już nie przerywa podczas jazdy. Nadal został problem z przygazowaniem na biegu jałowym do około 4000 obr. Silmik zaczyna przerywać obroty same spadają , pracuje jakby na dwóch cylindrach i śmierdzi mocno paliwem.

Czy może to być problem zapowietrzającej się pompy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.