Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fuzzi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. fuzzi zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. fuzzi obserwuje zawartość Brak kluczyków do auta
  3. fuzzi opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć Kolega zgubił kluczyk do A4/B6, niestety, był to jedyny kluczyk jaki posiadał. Czy da się gdzieś zamówić pasujący kluczyk na podstawie numeru VIN i innych dokumentów potwierdzających własność auta? Jak do tego podejść, co z tym zrobic? Pozdrawiam
  4. Poproszę o rozkodowanie: WAUZZZ8K6CA057015 Z góry dziękuję.
  5. 215/50/17 to jeszcze nie balon, wygląda to na prawdę spoko. Jeżeli chodzi o komfort, to łagodniej pokonuje się nierówności - dziury, uskoki itp. Na 235/45 miałem wrażenie, jakbym jechał na samej feldze. Oczywiście na równej jezdni efekty ww. nie są zauważalne. Wg mnie 215/50 to lepszy wariant jeżeli ktoś nie jeździ głównie po autostradzie.
  6. Nawet się Kolego nie zastanawiaj, 215/50/17 vs 235/45/17, to duża różnica w komforcie, oczywiście na plus tej pierwszej, a 16" to tak jak .Pablo. napisał, trochę za mało, wizualnie słabo...
  7. Ja np. trafiłem na aukcję z oponami Bridgestone ER300 z 2012 roku za 1,2k z pełną gwarancją producenta. Szukałem co prawda kilka tygodni. Polecam kanały rss na Allegro z ustawionym filtrem na jakieś opony...
  8. Jeździłem na oponach 235/45/17, a od 2 miesięcy jeżdżę na 215/50/17, felgi zostały te same. Zmieniłem, bo akurat musiałem, kończył się bieżnik i była to dobra decyzja. Jeżeli chodzi o komfort jazdy, koleiny, dziury inne nierówności, to jest lepiej, znacznie lepiej. Polecam ten rozmiar. Co do ceny, to na Alledrogo można trafić markowy zestaw za stosunkowo niewielką kasę.
  9. fuzzi odpowiedział(a) na Areka4s4 temat w 2.0TDI
    Masz 100% pewności, że wymienili tylko zawór recyrkulacji spalin EGR i nic więcej nie robili przy aucie ? Jeżeli tak, to byłaby to odpowiedź na liczne pytania, ale nie sądzę, aby EGR miał z tym dźwiękiem coś wspólnego.
  10. Gdyby ktoś potrzebował czujnik do zbiorniczka z płynem, to mam 1 nowy ( 25zł )
  11. Na górze w tym temacie jest dokładna instrukcja jak to zrobić, tutaj masz skrót: Robisz tak: Adres 17 - Instruments 10 - Adaptacja --> kanał 19 i tu wpisujesz nową konfiguracje, np.: 31200 Następnie wchodzisz w: Adres 16 Steering Wheel w 07 RECODE i w oknie wyboru SOFTWARE CODDING zmienia się najczęsciej pozycja przedostatnia (pod warunkiem, że dokładasz tylko FIS) Nie zapomnij zapisać zmian.
  12. Nadkole zdejmowałem, ale niestety luźnego kabla tam nie widziałem. U Ciebie ten kabel był jakoś zakończony, w którym dokładnie miejscu go znalazłeś? Wolałbym dołożyć czujnik, miałbym mniej roboty i ogólnie, tak by było lepiej.
  13. Wymieniłem manetkę na taką z obsługą FIS, zrobiłem poprawnie kodowanie, adaptacje - manetka działa, na wyświetlaczu info o płynie do spryskiwaczy. W niebieskiej kostce od licznika jest pin na 1 pozycji i podłączony jest do niego kabel (brązowo-czerwony). Przy zbiorniku płynu brak czujnika jak również brak kabelka, do którego czujnik można podłączyć. Gdzie mógł zostać zakończony kabelek, który wychodzi z kostki licznika? Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Zdjęcie mojej kostki
  14. Nie jest to przypadkiem związane z kołem dwumasowym lub sprzęgłem ?
  15. Może mieć (np taki pasywny, bez czujników), dołożony jako opcja, żeby uzyskać wyższą normę emisji spalin, np euro4.
  16. Dzięki. Dokładnie tak jak piszecie. Odkręcić o 90 stopni i wysunąć, wcześniej odkręcając korek od zbiorniczka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.