Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Przejsciówka na RS232 do lapka bez niego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moj laptop nie posiada wbudowanego rs232. Zamawiam sobie tachopro na rs232 i pojawia sie problem.

Potrzebuje wiec przejsciówke :

Pcmcia ---> rs232 (niechetnie bo niedlugo zmieniam laptopa i tam nie bedzie pcmcia) np : http://moto.allegro.pl/item476224631_port_com_laptopie_adapter_pcmcia_rs232_fva_poznan.html

Epress Card ---> rs232 (mam i w tym lapku i bedzie w nastepnym) np : http://moto.allegro.pl/item493064800_karta_express_card_34mm_na_rs232_com_ak123.html

USB ---> rs232 (najchetniej : najtansza i pasuje do wszystkiego ;) ) np : http://moto.allegro.pl/item490503193_super_przejsciowka_usb_rs232_com_prolific_pl2303.html

O co chodzi : obsługa tachopro II i interfejsu na com do gazu staga300.

Czy ten USB da sobie spokojnie rade czy cos z tych wyzej ?

Prosze nie gdybac ;) Ktos kto ma rozeznanie w temacie mile widzany :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Mialem przejsciowke na USB i działała bez problemu,tylko nie pamiętam na jakim chipsecie była.

Opublikowano

Obsługa tachopro pod nowe laptopy niewykonalna a chyba i gaz śmiga tylko na 98. Za nowy sprzęt zbyt stare fejsy na com. Dokup sobie starego lapa do tego sprzętu i nie wydziwiaj :hi:

Opublikowano

Tym bardziej, że to tacho to chyba pod dos-em działa.

Opublikowano
  • Autor

Tachopro II dziala równiez jako normalny fejs VAG.

To ja nie rozumiem ? Sugerujecie ze nic nie da mi przejsciówka na com ? Sam programik tachopro odpalałem na Wxp i normanie funkcjonował (darł sie tylko ze nie ma sprzetu na com2) i wszystko. Interfejs do gazu do mojej E30 smiga normalnie na XP. VAG KKL na USB tez mi normalnie smigał na moim lapku i XP wiec nic nie rozumiem :blink:

cde3f7c2f76a55acmed.jpg:blink:

Opublikowano

Ja sugeruje ze da.

Opublikowano

ale nie tachopro pod xp nie pójdzie. Jak program do gazu chodzi na xp to będzie chodził ale weź poprawkę na to że jak zmienisz laptopa na nowy to już bedzie wista a i co ma port com do fejsa na usb :angry:

Opublikowano
  • Autor

Ma to ze zeby on ruszył nalezy zainstalowac sterowniki ... Sterowniki tworzą z niego port com ... Viaken usb to com czy cos ...

A na nowym lapku bedzie to co sie zainstaluje...

PS : zobacz http://images45.fotosik.pl/36/cde3f7c2f76a55ac.jpg...

Tachopro jakos chodzi :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.