Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Pompowtryskiwacze do wymiany - ma ktoś dojście ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM WSZYTKICH

MAM PYTANIE CZY JEST KTOS NA FORUM KTO MA DOJSCIE DO CZESC AUDI A DOKLADNIE JAK SIE NIEDAWNO DOWIEDZIALEM MAM DO WYMIANY POMPOWTRYSKIWACZE ;(. BYLEM W SERWISIE I PO NUMERZE VIN SPRAWDZILI MI ZE MAJA SYMBOL 038130079FX.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I CZEKAM NA JAKIES INFO

prosze pisać bez caps-a

Opublikowano

Nie pisz DUZYMI LITERAMI, bo to oznacza krzyk.

Poza tym - skad taka diagnoza?

Opublikowano

MAM PYTANIE CZY JEST KTOS NA FORUM KTO MA DOJSCIE DO CZESC AUDI

Nie trzeba mieć żadnych znajomości aby podjechać do ASO AUDI, tam z pewnością dostaniesz wszystkie części które Ci będą potrzebne :tongue4:

Opublikowano

ja moge tobie załatwic za 1600zł za szt.

Opublikowano

ASO bardzo chetnie diagnozuja niepotrzebna wymiane pompowtryskiwaczy :cool1:

Opublikowano

ja moge tobie załatwic za 1600zł za szt.

widac ze to jakas poswiateczna wyprzedaz ... :polew:

do zainteresowanego : zanim zaczniesz cos wymieniac napisz jakie objawy ma furmanka ?

Opublikowano

ja moge tobie załatwic za 1600zł za szt.

widac ze to jakas poswiateczna wyprzedaz ... :polew:

do zainteresowanego : zanim zaczniesz cos wymieniac napisz jakie objawy ma furmanka ?

drogo czy tanio?

Opublikowano

raczej to 1 :cool1:

Opublikowano

ja moge tobie załatwic za 1600zł za szt.

widac ze to jakas poswiateczna wyprzedaz ... :polew:

do zainteresowanego : zanim zaczniesz cos wymieniac napisz jakie objawy ma furmanka ?

drogo czy tanio?

6400 za komplet, odpowiedz sobie sam :cool1:

Opublikowano

to sa ceny z aso

takie podałem

Opublikowano

Jeśli to się okażą w końcu PD-ki to pisz do Adamooo on kogoś chyba miał :mysli:

Opublikowano

nie, ale o co ho??

_________________________________________________

wysłałem do niego zapytanie bo coś potrzebuję, także się poznajemy :wink4:

Opublikowano

Ja ostatni sie pyatłem w ASO o pompowtryski tak z Ciekawości i zaśpiewał mi 1930zł jeśli zdam im stare a jak nie to 2500zł sztuka :shocked: Chyba się naćpali :polew:

Opublikowano

Chyba się naćpali :polew:

Nikt nie każe ci kupować u nich - wolny kraj.

Opublikowano

No i w zyciu bym tego nie zrobił :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie w intercarsie krzykneli mi 1600zl za sztuke ASO ok 2000zl oczywiscie jedna i druga jak zdam stare....Udalo mi sie dojsc do pompek za 1200zl wiec chyba cene juz nizsza nie bedzie...

Co do objawow kopcenie , spadek mocy , sprawdzilismy je pod programem to jeden mu juz leje drugi chodzi na 20%....ale to bylo jakies 2 miesiace temu sprawdzalem je wczoraj i niestety drugi tez zaczol lac ....

Opublikowano

Poczytaj troche forum i znajdziesz za połowę tej ceny :gwizdanie:. Pamietam taki watek o zakupie pompek z allegro. Zakup udany, ale mógłbyś potwierdzić jak sie sprawuja po kilku miesiącach.

Opublikowano

ja mam ori nówki za 2700 komplet,przywożone z Czech :cool1:

jak coś to wal na PW,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.