-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
S line Kółko ładniejsze, gleba i niezła gitara będzie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Pozazdrościć krajobrazów 4 koła wypasione
-
Siłownia
Krakusy - zapraszam do nowo otwartego klubu INFINITY FITNESS. Dla użytkowników forum A4 zrobimy lepszą cenę. Więcej szczegółów na PW. www.infinityfitness.pl
-
[B6 BBK] Moja S4
Chłop pod jarzeniówką stanął, srebrny się łamie na każdą stronę i już przygód szukają
-
BMW 320d e91
Dobrać felgę do e9x to jest wyzwanie ASA gdyby miała 9,5 z tyły wyglądałaby ciekawie i przede wszystkim nie cała w czerni... To gwint czy sprężyna?
-
BMW 320d e91
W sumie nic szczególnego w nich nie ma oprócz tego, że lepił je żółty
-
BMW 320d e91
Ładny ten bolid młodzieżowy Widziałbym to autko na jakimś dobrym kółku http://www.moto.allegro.pl/item790551472_rial_daytona_race_19_5x120_bmw_e39.html trochę kombinacji i wejdzie i dobrym zawieszeniu zmiany bardzo fajne
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
To raczej na 100% nie jest FR Nie będę się wymądrzał, ale początek jej serii to końcówka 04 do 05 Poza tym brak progów, nie wiem czy sprzedawca Ci kita wcisnął, że to FR? Moim zdaniem to zwykły Sport z dołożonym pakietem zderzaków przód/tył TopSport/FR Tak czy siak, graty bo silnik ARL jest rewelacyjny
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
Można go wywalić, ale co mi to da jak syfu w środku już nie ma a auto jak nie jezdziło tak nie jezdzi.......
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
DPF wypalony, auto nadal nie ma mocy, czyszczenie wtryskiwaczy? Jesli tak to gdzie w Krakowie? /myślałem o Gładysku
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Zawór recyrkulacji spalin, chłodnica spalin, czujniki wszelkiego rodzaju, brak mocy, start od 2,5tys itp skąd ja to znam moje użytkowe BRD z 2006 roku z przebiegiem 56tys km nadal cierpi na braki mocy.... nie ma kompletnie ciągu w chwili gdy turbo powinno zacząć pracować.... wypaliłem DPF /miał 95% zapełnienia/ i nadal auto nie ma pełni mocy..... wkręca się powyżej 2000obrotów ;/ ARL objeżdza go 2razy..... nie wiem już gdzie szukać :/ p.s. BRD Ałdi chyba się nie udał, wszelkie defekty są winą klientów - z takim podejściem do tematu marka traci wszelkie pozytywne, wypracowane przez lata cechy niezawodności itp.....
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
To co zrobiłeś, że jezdzisz? :gwizdanie: jesli możesz.....
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
Tak sobie teraz kojarze fakty........... Auto od sierpnia 2008 straciło gwarancję... Było 2 lub 3 razy w ASO z powodu akcji fabrycznych (tracił moc) w zasadzie od tego czasu są z autem jaja Być może jakiś życzliwy pracownik podmienił DPF ? :gwizdanie: Teraz musztarda po obiedzie, ale świta mi ta myśl - jako bardzo realna wersja zdarzeń..... DPF-em zajmie się TTC - myslę, że skutecznie p.s. Czy BRD ma taki DPF ? http://www.moto.allegro.pl/item606087281_filtr_dpf_2_0_tdi_170km_vw_skoda_seat_fap.html
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
PROBLEM WRÓCIŁ ! Znów to samo, tryb awaryjny, kontrolka świec żarowych, check , DPF ;( Znów ASO - diagnoza !!!!! (przebieg 51049km) DPF ma 95% zapchania, grozba pożaru........ bezwzgledna wymiana..... Koszt 5tys zł....... Ałdi Tak na serio to sił brak.........
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Z hardtopem mam zimowe, nie chcę już wracać myślami..... Mamy wiosnę, więc.....
vtec81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta