Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vtec81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. S line Kółko ładniejsze, gleba i niezła gitara będzie
  2. Pozazdrościć krajobrazów 4 koła wypasione
  3. vtec81 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Krakusy - zapraszam do nowo otwartego klubu INFINITY FITNESS. Dla użytkowników forum A4 zrobimy lepszą cenę. Więcej szczegółów na PW. www.infinityfitness.pl
  4. vtec81 odpowiedział(a) na danilo s4 temat w Audi A4/S4 B6
    Chłop pod jarzeniówką stanął, srebrny się łamie na każdą stronę i już przygód szukają
  5. vtec81 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    Dobrać felgę do e9x to jest wyzwanie ASA gdyby miała 9,5 z tyły wyglądałaby ciekawie i przede wszystkim nie cała w czerni... To gwint czy sprężyna?
  6. vtec81 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    W sumie nic szczególnego w nich nie ma oprócz tego, że lepił je żółty
  7. vtec81 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    Ładny ten bolid młodzieżowy Widziałbym to autko na jakimś dobrym kółku http://www.moto.allegro.pl/item790551472_rial_daytona_race_19_5x120_bmw_e39.html trochę kombinacji i wejdzie i dobrym zawieszeniu zmiany bardzo fajne
  8. To raczej na 100% nie jest FR Nie będę się wymądrzał, ale początek jej serii to końcówka 04 do 05 Poza tym brak progów, nie wiem czy sprzedawca Ci kita wcisnął, że to FR? Moim zdaniem to zwykły Sport z dołożonym pakietem zderzaków przód/tył TopSport/FR Tak czy siak, graty bo silnik ARL jest rewelacyjny
  9. Można go wywalić, ale co mi to da jak syfu w środku już nie ma a auto jak nie jezdziło tak nie jezdzi.......
  10. DPF wypalony, auto nadal nie ma mocy, czyszczenie wtryskiwaczy? Jesli tak to gdzie w Krakowie? /myślałem o Gładysku
  11. Zawór recyrkulacji spalin, chłodnica spalin, czujniki wszelkiego rodzaju, brak mocy, start od 2,5tys itp skąd ja to znam moje użytkowe BRD z 2006 roku z przebiegiem 56tys km nadal cierpi na braki mocy.... nie ma kompletnie ciągu w chwili gdy turbo powinno zacząć pracować.... wypaliłem DPF /miał 95% zapełnienia/ i nadal auto nie ma pełni mocy..... wkręca się powyżej 2000obrotów ;/ ARL objeżdza go 2razy..... nie wiem już gdzie szukać :/ p.s. BRD Ałdi chyba się nie udał, wszelkie defekty są winą klientów - z takim podejściem do tematu marka traci wszelkie pozytywne, wypracowane przez lata cechy niezawodności itp.....
  12. To co zrobiłeś, że jezdzisz? :gwizdanie: jesli możesz.....
  13. Tak sobie teraz kojarze fakty........... Auto od sierpnia 2008 straciło gwarancję... Było 2 lub 3 razy w ASO z powodu akcji fabrycznych (tracił moc) w zasadzie od tego czasu są z autem jaja Być może jakiś życzliwy pracownik podmienił DPF ? :gwizdanie: Teraz musztarda po obiedzie, ale świta mi ta myśl - jako bardzo realna wersja zdarzeń..... DPF-em zajmie się TTC - myslę, że skutecznie p.s. Czy BRD ma taki DPF ? http://www.moto.allegro.pl/item606087281_filtr_dpf_2_0_tdi_170km_vw_skoda_seat_fap.html
  14. PROBLEM WRÓCIŁ ! Znów to samo, tryb awaryjny, kontrolka świec żarowych, check , DPF ;( Znów ASO - diagnoza !!!!! (przebieg 51049km) DPF ma 95% zapchania, grozba pożaru........ bezwzgledna wymiana..... Koszt 5tys zł....... Ałdi Tak na serio to sił brak.........
  15. Z hardtopem mam zimowe, nie chcę już wracać myślami..... Mamy wiosnę, więc.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.