Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr


runmadafaka

Rekomendowane odpowiedzi

witam, po sprzedaniu a4 mialo byc e46 ale wpadlo cos takiego w moje rece.. Seat Leon Fr 2003 rok silnik to niezawodne 1.9 TDI arl, ma zrobiony program w masters tuning, na wykresie deklaruje sie moca lekko ponad 185 km i 400 nm.. autko jest dosc przyjemnie wyposazone, klimatronic, pół skóry z alcantrą, fotele calkiem elektryczne , lusterka i szyby w elektryce no i jakis tam komputer i w miare dobre radio, stoi na sztywnym zawieszeniu. zdjecia sa niezbyt ciekawe, zrobione na szybko zaraz po kupnie, mialo byc pucowanie i sesja ale teraz taka pogoda ze az sie nie chce.. ocencie to co widzicie;)

08c10aa816c10ed5m.jpg

1899b810ea7c1f62m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z felgami jest problem poniewaz na takich kupiłem.. jeśli bym zmieniał to tylko na oryginalne seata a wtedy tylko na model fr lub cupra.. a niestety te felgi jest bardzo ciezko dostac no i cena.. a wnetrze za brudne zeby pokazywać światu.. jak sie wypogodzi to posprzatamy i pokazemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podobają te Leony, sam się nad takim zastanawiałem w zeszłym roku, a w tym nad nowszym FR'em ale wyszło A3... jak wyczyścisz to zapodaj środek i z zewnątrz... nawet brudaska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Twoje wrażenia/spostrzeżenia po przesiadce z A4 do Leona? Jak wnętrze (plastiki), przyspieszenie, itp.?

A autko fajne. Zawsze mi sie podobały te Leony ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczucia mieszane.. mimo 5 lat różnicy na korzyść leona jakość wykonania wnetrza jednak nie ta sama.. jest ładnie, ale w audi z 1998 roku było dla mnie przyjemniej :) ale trzeszczenia czy skrzypienia plastików nie zauważyłem więc jest ok.. wnętrze jest duże, to nie kombi ale przestrzeń pasażerska nie wiem czy nie większa od b5 avant.. co do silnika zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.. :wink4: po mieście przy dość dynamicznej jezdzie średnie spalanie 8L.. przy czym te bardziej cywilizowane samochody zostaja daleko w tyle, nawet bez specjalnych katuszy.. BMW e60 3.0D w manualu zostaje z tylu i dogania mnie dopiero kolo 160 :cool1: niestety strasznie zawiodlo mnie zawieszenie.. bez porownania do tego w audi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko , kiedys mi sie te leony bardzo podobaly :good: ale faktycznie fele out bo zalatuja jaims tunigowiskiem.

Do tego kolorku pasowaly by od Leona Cupry

ooo cos takiego np w Gunmetal

19124_16781.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW e60 3.0D w manualu zostaje z tylu i dogania mnie dopiero kolo 160 :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dobre, pełen szacun dla Twojej wyobraźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapek85 nie wiem o co CI chodzi.. znajomy mial akurat taką 5 i specjalnie ustawilismy sie w celu sprawdzenia, z ciekawosci :wink4: 3 przejazdy i za kazdym razem tak samo.. nie mowie bo przy wiekszych predkosciach beta naprawde szla do przodu i to bardzo.. ale start tak jak pisze :cool1: poza tym rozumiem, że miałeś kontakt z takimi autami i okazje do sprawdzenia tego.. chcesz to zmotaj bmke i przyjedz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej na 100% nie jest FR :kox:

Nie będę się wymądrzał, ale początek jej serii to końcówka 04 do 05 :cool1:

Poza tym brak progów, nie wiem czy sprzedawca Ci kita wcisnął, że to FR?

Moim zdaniem to zwykły Sport z dołożonym pakietem zderzaków przód/tył TopSport/FR

Tak czy siak, graty bo silnik ARL jest rewelacyjny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie vtec nie wymadrzasz sie :) tak to nie jest fra tylko jej poprzednik czyli leon top sport.. ale wszyscy to raczej uogólniają i znają pod nazwą fr. :wink4: dlatego tak napisalem.

a brak progów z innego powodu.. niestety poprzedni właściciel mial raczej kiepski gust i leona kupilem na progach z allegro ala m3 z wlotami.. to też wole nie mieć tych progów wogole:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajde gdzies w dobrej cenie to tak :) ale generalnie to chce kupic auto rwd tak ze dlugo tym nie pojezdze :good:

Jak bedziesz sprzedawał daj znać :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...