Treść opublikowana przez vtec81
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
S line Kółko ładniejsze, gleba i niezła gitara będzie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Pozazdrościć krajobrazów 4 koła wypasione
-
Siłownia
Krakusy - zapraszam do nowo otwartego klubu INFINITY FITNESS. Dla użytkowników forum A4 zrobimy lepszą cenę. Więcej szczegółów na PW. www.infinityfitness.pl
-
[B6 BBK] Moja S4
Chłop pod jarzeniówką stanął, srebrny się łamie na każdą stronę i już przygód szukają
-
BMW 320d e91
Dobrać felgę do e9x to jest wyzwanie ASA gdyby miała 9,5 z tyły wyglądałaby ciekawie i przede wszystkim nie cała w czerni... To gwint czy sprężyna?
-
BMW 320d e91
W sumie nic szczególnego w nich nie ma oprócz tego, że lepił je żółty
-
BMW 320d e91
Ładny ten bolid młodzieżowy Widziałbym to autko na jakimś dobrym kółku http://www.moto.allegro.pl/item790551472_rial_daytona_race_19_5x120_bmw_e39.html trochę kombinacji i wejdzie i dobrym zawieszeniu zmiany bardzo fajne
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
To raczej na 100% nie jest FR Nie będę się wymądrzał, ale początek jej serii to końcówka 04 do 05 Poza tym brak progów, nie wiem czy sprzedawca Ci kita wcisnął, że to FR? Moim zdaniem to zwykły Sport z dołożonym pakietem zderzaków przód/tył TopSport/FR Tak czy siak, graty bo silnik ARL jest rewelacyjny
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
Można go wywalić, ale co mi to da jak syfu w środku już nie ma a auto jak nie jezdziło tak nie jezdzi.......
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
DPF wypalony, auto nadal nie ma mocy, czyszczenie wtryskiwaczy? Jesli tak to gdzie w Krakowie? /myślałem o Gładysku
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Zawór recyrkulacji spalin, chłodnica spalin, czujniki wszelkiego rodzaju, brak mocy, start od 2,5tys itp skąd ja to znam moje użytkowe BRD z 2006 roku z przebiegiem 56tys km nadal cierpi na braki mocy.... nie ma kompletnie ciągu w chwili gdy turbo powinno zacząć pracować.... wypaliłem DPF /miał 95% zapełnienia/ i nadal auto nie ma pełni mocy..... wkręca się powyżej 2000obrotów ;/ ARL objeżdza go 2razy..... nie wiem już gdzie szukać :/ p.s. BRD Ałdi chyba się nie udał, wszelkie defekty są winą klientów - z takim podejściem do tematu marka traci wszelkie pozytywne, wypracowane przez lata cechy niezawodności itp.....
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
To co zrobiłeś, że jezdzisz? :gwizdanie: jesli możesz.....
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
Tak sobie teraz kojarze fakty........... Auto od sierpnia 2008 straciło gwarancję... Było 2 lub 3 razy w ASO z powodu akcji fabrycznych (tracił moc) w zasadzie od tego czasu są z autem jaja Być może jakiś życzliwy pracownik podmienił DPF ? :gwizdanie: Teraz musztarda po obiedzie, ale świta mi ta myśl - jako bardzo realna wersja zdarzeń..... DPF-em zajmie się TTC - myslę, że skutecznie p.s. Czy BRD ma taki DPF ? http://www.moto.allegro.pl/item606087281_filtr_dpf_2_0_tdi_170km_vw_skoda_seat_fap.html
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
PROBLEM WRÓCIŁ ! Znów to samo, tryb awaryjny, kontrolka świec żarowych, check , DPF ;( Znów ASO - diagnoza !!!!! (przebieg 51049km) DPF ma 95% zapchania, grozba pożaru........ bezwzgledna wymiana..... Koszt 5tys zł....... Ałdi Tak na serio to sił brak.........
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Z hardtopem mam zimowe, nie chcę już wracać myślami..... Mamy wiosnę, więc.....
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
Odebrałem auto, winny : - czujnik ciśnienia? spalin :gwizdanie:
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Dzięki Panowie i Panie za zaproszenie Pomyśle coś nad tym Waszym spotem, bo z Beemkowcami po mieście jeździł nie będę :gwizdanie: Hardtop jest - odpoczywa u Misiaka
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Nie do lansu, dobra na wakacje, jadąc na Chorwację nie śmiac się z dywaników.... to zimowe.... :gwizdanie:
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Są i pochlebne opinie,,,,, no proszę BMW jest w fabrycznym shadowline, dodatkowo czarne są nerki, lampy z czarnymi środkami a na lato koła ASA ZR2 z czarnym srodkiem 8,5j + 10j /18 Także jest murzyn
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
1.) Nowy soft wgrali mi przy okazji akcji fabrycznej, n-ty raz auto w serwisie, NIC pozytywnego to nie dało, powiem inaczej jeszcze bardziej pogorszyło sprawę... auto ma od tego czasu nierówne obroty na biegu jałowym.... 2.) Pali jak smok nadal.... 8-12 l/ 100km 3.) Ten dziwny dzwięk jest tak irytujacy, że muszę słuchac głośniej radio... dodatkowo, pewnie "coś" sie rozsypuje, nie wierzę w to, że "ten typ tak ma"....... to, że to zawór upustowy usłyszałem w serwsie inżyniera Bełtowskiego :gwizdanie: Auto jest w niezależnym serwisie, efekt jak i sprawców zamieszania mam nadzieje poznać niebawem....
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Po jakże udanym a3 1,9tdi 130ps, którym jezdziłem jakis czas temu, przyszedł czas na A4 B7 BRD (moje bolaczki w dziale Diesel) zaufanie, i dobre zdanie o marce powoli zmierza, ku dużemu negatywowi.....
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Właśnie dlatego, że Audi gryzie się z BMW, a BMW z Audi, przed lonżą (od bryczki :gwizdanie:) szyderców nie wystapię....
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
dawaj wpadnij zawsze możesz zaparkować piętro wyżej Macie coś powyżej sufitu? Loża VIP ?
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Jak zaparkuje pietro niżej, to nie podjadę, podejść jedynie mogę z oryginalną siatką zakupową BMW tak czy siak, dzieki za zaproszenie.....
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Odjezdzam ze spota zanim się na nim pojawiłem Jakżebym wyglądał na Waszym spocie Więcej nie pokazuje zdjęc, wstydu oszczedzic muszę..... Mercedes w kabrio fajny na emeryturze :gwizdanie: BMW też nie lubię, niektórzy kierowcy wsiadając w auto tej marki, rozumy zjedli to że czesto dres maja na sobie, to już chyba nie ich wina :gwizdanie: Ogolnie marka da się lubieć, gorzej z Audi - traci w moich oczach wiele......