Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi 100 C4


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

od jakis 5 lat jest z nami i raczej juz nas nie opusci..... a mowa o Audi 100 model C4.

samochod jest z 93 roku i jestem jego 4 wlascicielem, silnik to 2.6 V6 o oznaczeniu ABC o mocy 150 KM i 225 Nm i przebiegu 290 tys. od roku w samochodzie zamontowana jest instalacja gazowa poniewaz samochod uzywany jest na co dzien, a spalanie wynosi w granicach 10-12 l/100 km.

zdjecia sa z listopada 2007

Aro2.jpg

Aro1.jpg

Aro4.jpg

Aro3.jpg

Aro5.jpg

Aro7.jpg

Aro6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys chorowalem na ten model... niestety latka leca ale jakby zalozyl ladna felge na taka C4 wygladala by nadal w miare swiezo. Czasem zdarza mi sie jezdzic TAXI takim modelem i jestem w szoku jaki tam jest komfort i cisza (materialy i wykonanie). Moze to zalezy od sztuki ale naprawde nic nie puka czy trzeszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku jaki tam jest komfort i cisza (materialy i wykonanie). Moze to zalezy od sztuki ale naprawde nic nie puka czy trzeszczy.

potwierdzam, u mnie rowniez nic nie puka i nie trzeszczy a zawieszenie jest wprost idealne na nasze drogi i do tego bez awaryjne :good:

jakby zalozyl ladna felge na taka C4 wygladala by nadal w miare swiezo

w tym roku obulem ja w felgi od mniejszej i 10 lat mlodszej Audi :> zdjecia zrobie na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polowałem C4 ale z 96-97 roku w 2,5 TDI w 140KM. Bardzo ciężko znaleźć takie auto (w dobrym stanie technicznym, bo kupic szrota to nie problem), a jak już ktoś ma to rzuca taką cenę że ja rezygnowałem.

Ale następne już na 100% będzie A6 C4 z końcowych lat (może sentyment po Audi 100 z 86 roku, w sumie nie wiem dlaczego to auto mi się podoba), lub VolVo S80 też na 2,5 TDI i 140KM. Wszystko zależy ile czasu będę jeździł A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys zalozyl kolo ze swojej A4 dopiero bylby koks

mam zamiar zrobic tak na probe i zobaczyc jak bedzie wygladac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seta w klimatroniku i soczewce jeah :kox: Sam teraz się rozgladam za 100/a6 2.5tdi ale w a6 to tylko 140KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne Audi. Jeszcze bogato wyposażone.

Zawsze podobało mi się Audi 100, chociaż wolałem "Cygaro", ale C4 też jest wspaniałe. Ogólnie wole sedany niż kombiaki (choć dla :audi: mógłbym zrobić wyjątek). A100 ma wspaniałą sylwetkę klasycznego 4-drzwiowego sedana. Znajomy ma takie Audi tylko silnik 2.8\174 w Avancie i jest zadowolony.

Nie wiem czy to tylko moje przywidzenie, ale wydaje mi się, że masz jakoś duże szpary między maską a lampami. Ale może to tylko złudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co c4 to c4 w dodatku z nieśmiertelnym silnikiem.

To chyba były jedne z najlepszych audi jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

Super autko.

A-rek trzeba kiedyś zrobić spot c4 -rek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek trzeba kiedyś zrobić spot c4 -rek

moze na wiosne wpadniemy na jakiegos spota C4-kami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...