Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robi8385

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kolego tak powinno byc do 3 tys na postoju ,a co do terkotu przypadkiem nie jest to bardziej lekki gwizd
  2. moim zdaniem jest to turbo,przeczyscic i bedzie ok.wyczytalem bodajze na forum a6 i mam tak samo od jakiegos czasu ale daje se spokoj szkoda nerwow.
  3. a co to k..... was interesuje czy za ostatnie czy nie k.... pomagamy nie dolujemy co niektorzy to p...... tutaj takie pier..... ze asz strach i cale zycie fiacikiem takim zycze jezdzic To już twój, któryś z kolei wpis o podobnej treści, nic nie wnoszący do tematu, za to z ostrą krytyką wobec użytkowników.Spokojniej troszeczkę..
  4. tak sie rozgadujecie a odpowiedziec na proste pytanie nie mozecie ?????????????????
  5. panowie a czy ktos wymienial w serwisie aso(niewiem dokladnie jak nazywacie w polsce warsztaty dilerow audi) te ch....e walki wyrownazajace naprawde tyle kosztuja czy to ju z robocizna i walkiem i pompa olejowa czy tylko walkow a po drugie 4200 to w hu. pieniedzy u mnie mozna silnik kupic za tyle ?????? to jest chore nie ma zadnej instytucji zeby takie praktyki trzymac pod kontrola ,
  6. ok.podajcie namiary na te walki ile ich jest i jak dobrze sledze w walku jest osadzony imbusik i pompa olejowa~?macie jakies foty tych walkow i cennik zeby tylko je kupic z tym imbusikiem i ile ich jest bo jak pisales rzuca nim troche ale niemam zamiaru odrazu panikowac mam 100 tys . wystarczy przypilnowac zmienic wiadomo co jest trefne i szafa gra [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:36_________________________________________________a poza tym nawet na blb sa rekordzisci po 230 tys i mniej i jest jeszcze spoko .a tak po za tym jaro4444 mam ten nieszczesny dpf i wymienili go niedawno na nowy w serwisie i mysle ze polata teraz kolejne 1oo tys.ale przy swapie co trzeba bylo by dokladnie zrobic pytam zeby ktos inny juz nie pytal [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:39_________________________________________________tylko jeszcze jedna pytanie czy ktos wie jaki nr czy oznaczenie jest pompowtryskow w BRE czy takie same sa jak w blb.poniewaz na alegro widzialem nowki 2 szt.asz mnie korcilo za 900 zl.w foli jeszcze ale niby do 2.7 ale w sumie to te same chyba tak mysle, http://www.allegro.pl/item834278122_vw_audi_pompowtryski_2_0_tdi_03g130073mx_nowe.html
  7. sorki pomylilem sie bkd :gwizdanie:
  8. JESLI JESTES ASZ TAK BOGATY PODWOJNIE TRACIC .powodzenia[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 22:53_________________________________________________mam dopiero 98 tys km wtryski mysle a nie auto i po za tym to nie te NIED...... blb
  9. Witam panów mam takie pytanie posiadam a6 c6 z silnikiem BRE czy macie świadomość czy da sie do niej wrzucić silnik BRD,I jeśli moglibyście drodzy forumowicze opowiedzieć cos o moim silniku na razie nic poważnego ale juz telepie nim jak sie rozgrzeje myślę ze to wtryski tylko gdzie za latwic te sprawę na 100% ODręki w Polsce okolice Białystok wawa rozumiecie raz na jakiś czas jestem w Polsce. na marginesie podziwiamJaro4444[/color [color=orange] i piero za opisy i chEc pokazania innym co i jak :good: :>
  10. SIEMA WSZYSTKIM MIESZKAM W LONDYNIE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.