-
AWX przerywanie silnika podczas przyspieszania
W moim przypadku piny na jednej z pompek byly zielone od nalotu. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
AWX przerywanie silnika podczas przyspieszania
Tez stawiam na piny na pompowtryskach mialem to samo w avb Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
jak sprawdzić sprzęgło alternatora
Tak w jedna sie bedzie krecic pod warunkiem ze sprawne naromiast w druga nie poniewaz bedziesz mial zblokowany alternator Stad nazwa sprzeglo jednokierunkowe
-
jak sprawdzić sprzęgło alternatora
Wsadź cuś w łopatki alternatora np. śrubokręt aby je zablokować i spróbuj zakręcić rolką, w jedną stronę powinna się kręcić, a alternator stać w miejscu. Oczywiście do całej operacji musisz ściągnąć pasek PK.
-
Przerywanie podczas przyspieszania....
Zacznij od przeczyszczenia wtyczek na pompkach.
-
Nr OE pompa paliwa wysokiego ciśnienia
Witam, poszukuję nr pompy jak w temacie do WAUZZZ8E06A241316 Z góry dzięki.
-
Czy takie 17" nie będą wystawac z przodu?
Thx
-
Czy takie 17" nie będą wystawac z przodu?
235/45R17 na felgach 7,5x17 i ET35 wejdzie z przodu czy wyjadą poza rant błotnika w b6?
-
[ALL B5] Wahacze B5 - pytanie
zaninm rozbierzesz porównaj czy są tak samo wyprofilowane i już, ale raczej w b5 po lifcie jak i przed w pasku było to samo co w a4 b5
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
u mnie podobnie zwrotnica na stół, palnik, młotek i na końcu pneunomat
-
[B5 AFN] Stukające popychacze
Najbardziej mi znany dźwięk zużytego wałka to buczenie z okolicy filtra powietrza.
-
[B6 AVF] Przyczyna niskiej prędkości max.
Moj AJM dla odmiany 195 i nagle staje jak by miał ograniczenie elektroniczne trochę popuszczę gazu zaczynam przyśpieszać czuć że jedzie magiczne 195 i znowu staje, widocznie tak ma być
-
[B5 AJM] Silnik dziwnie pracuje na wolnych obrotach.
Jeżeli chodiz o oringi na pompowtryskach to kosmiczną cenę ci podał bo w szczecinie kosztuje to około 250 wymiana z materiałem
-
[ALL] Quattro a rozmiar opon
Z reguły wszystkie pojazdy z napędem 4x4 powinny mieć ten sam rozmiar opon na 2 osiach pojazdu.
-
[ALL] SDI 0-100 km/h 22 sekundy ???? czego tak dużo
56 sekund
Maraas
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta