Treść opublikowana przez Maraas
-
AWX przerywanie silnika podczas przyspieszania
W moim przypadku piny na jednej z pompek byly zielone od nalotu. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
AWX przerywanie silnika podczas przyspieszania
Tez stawiam na piny na pompowtryskach mialem to samo w avb Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
jak sprawdzić sprzęgło alternatora
Tak w jedna sie bedzie krecic pod warunkiem ze sprawne naromiast w druga nie poniewaz bedziesz mial zblokowany alternator Stad nazwa sprzeglo jednokierunkowe
-
jak sprawdzić sprzęgło alternatora
Wsadź cuś w łopatki alternatora np. śrubokręt aby je zablokować i spróbuj zakręcić rolką, w jedną stronę powinna się kręcić, a alternator stać w miejscu. Oczywiście do całej operacji musisz ściągnąć pasek PK.
-
Przerywanie podczas przyspieszania....
Zacznij od przeczyszczenia wtyczek na pompkach.
-
Nr OE pompa paliwa wysokiego ciśnienia
Witam, poszukuję nr pompy jak w temacie do WAUZZZ8E06A241316 Z góry dzięki.
-
Czy takie 17" nie będą wystawac z przodu?
Thx
-
Czy takie 17" nie będą wystawac z przodu?
235/45R17 na felgach 7,5x17 i ET35 wejdzie z przodu czy wyjadą poza rant błotnika w b6?
-
[ALL B5] Wahacze B5 - pytanie
zaninm rozbierzesz porównaj czy są tak samo wyprofilowane i już, ale raczej w b5 po lifcie jak i przed w pasku było to samo co w a4 b5
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
u mnie podobnie zwrotnica na stół, palnik, młotek i na końcu pneunomat
-
[B5 AFN] Stukające popychacze
Najbardziej mi znany dźwięk zużytego wałka to buczenie z okolicy filtra powietrza.
-
[B6 AVF] Przyczyna niskiej prędkości max.
Moj AJM dla odmiany 195 i nagle staje jak by miał ograniczenie elektroniczne trochę popuszczę gazu zaczynam przyśpieszać czuć że jedzie magiczne 195 i znowu staje, widocznie tak ma być
-
[B5 AJM] Silnik dziwnie pracuje na wolnych obrotach.
Jeżeli chodiz o oringi na pompowtryskach to kosmiczną cenę ci podał bo w szczecinie kosztuje to około 250 wymiana z materiałem
-
[ALL] Quattro a rozmiar opon
Z reguły wszystkie pojazdy z napędem 4x4 powinny mieć ten sam rozmiar opon na 2 osiach pojazdu.
-
[ALL] SDI 0-100 km/h 22 sekundy ???? czego tak dużo
56 sekund
-
[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)
Normalne
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mały OT
-
[ALL B5] Objaw zużytych siłowników klapy
Jesteś pewny że to siłowniki? Bardzo prosto sprawdzić, zapakuj kogoś do bagażnika i się przejedź po dziurach
-
[B6 AVF] Diagnoza odgłosu przy silniku
Myślę że jak byś wrzucił filmik to było by łatwiej wszystkim się wypowiedzieć.
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
smar jak i całą resztę będziesz miał razem z osłoną w przypadku Spidana nr 21092, detal w IC 42,61 zł
-
[B5 AHU] Ubytki płynu chłodniczego
U mnie również ubywa, zobacz czy pod zbiorniczkiem wyrównawczym płynu chłodzącego nie jest mokro. Niestety u mnie prawdopodobnie uszczelka pod głowicą jest walnięta i ciśnienie idzie w układ chłodzenia no i przy ostrzejszej jeździe wypluwa co nieco przez przelew w zbiorniczku
-
[B5 AJM] Problem z układem chłodzenia
W tanowie (15km od Szczecina) dobry mechanik, z dobrymi cenami 450zł robocizna. 1000-1100 w moim przypadku wyjdzie za części z robocizną.
-
[B5 AJM] O-ringi pod pompowtryskiwacze
Z tego co widać na tej aukcji to te 37 zł to kpl ale na jedną pompkę ..
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
U mnie kurcze jest dziwna sprawa, czasem przy -5 świece grzeją dosłownie z 3-4 sekundy i wtedy auto odpala od strzała, natomiast przeważnie przy tych temperaturach i niższych grzeją znacznie dłużej jednak nie przekłada się to na odpalanie bo wtedy strasznie nim telepie i przez chwilę chodzi na 3 gary :| świece wymienione. Reasumując jak dłużej grzeją świece silnik gorzej odpala
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
Jaki jest nr oryginału g62 do ajm'a?