Treść opublikowana przez Maraas
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Logi w BS poprawione ;]
-
[ALL B5] Amortyzatory tył wymiana pytanie o szczegół
ja również wymieniłem tylne amorki na sachs super turnig no i od wymiany nie mogę się pozbyć stuków w okolicy górnego mocowania (tylko po lewej stronie) rozbierałem już wszystko z 3 razy, gumy górne wymienione, wszystko dobrze poskręcane no i ciągle puka
-
[B5 AJM] Dziwny odgłos z pompy w zbiorniku
postaram się jutro to nagrać może ktoś miał coś podobnego i będzie wiedział czemu to wydaje taki dziwny dźwięk :|
-
[B5 AJM] Dziwny odgłos z pompy w zbiorniku
Witam, Panowie krótkie pytanie, czy wasza pompa w zbiorniku po przekręceniu kluczyka na zapłon też wydaje tak dziwny odgłos jak by "mlaskanie"? Dodam że jest to dosyć głośne i słyszalne zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz :|
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
o właśnie żadnego błędu nie było, co też j est dziwne, ale żeby auto znowu jechało musiałem zgasić silnik. ---------------------------------------- aha, przy okazji sprawdziłem prędkość max i się zawiodłem 195 licznikowe, niecałe 4 tyś obrotów i ani grama więcej obojętnie czy z górki czy pod górkę tak jak by coś się przycinało :|[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________No Panowie jeżeli potrzebujecie jeszcze jakieś logi do poprawnej diagnozy to proszę piszcie.
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Jeżeli ktoś ze Szczecina jest mi w stanie pomóc z BS był bym zobowiązany. ------ Już nie potrzebuję dałem radę ;]
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
postaram się jutro dorzucić, rozrząd robiony jakiś miesiąc temu
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Witam proszę o analizę logów, przy pomiarze grupy 001 złapał notlaufa, a później już ok. Dynamiczne: 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c148a6ef3e2ba13.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/42d4081747096774.html 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57151f60f4d69d51.html 010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07553f0f7a02b0a3.html 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b57f9c165288f673.html Statyczne: 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0aaf114963b3017d.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb7f7d3279b3789a.html 007 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/415657c70146f8a3.html 013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7342699d59808310.html 023 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65e62cff5aefd7de.html Pozdrawiam i z góry dzięki ;] --------------------------------------------------------------------------------------------- edit 05.12.2009 Dorzucam dynamiczny: 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c09340b16701dd09.html oraz statyczny: 018 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fdbbcd9a34908b9.html Co do BS to nie wiem czy problem leże po stonie oprogramowania czy kabelka ale klikam na to i nic się nie dzieje :| -------------------------------------------------------------------------------- edit 05.12.2009 A jednak się udało Basic settings grupa 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34476fe175d98c5c.html grupa 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04b50e8a4dff588e.html poprawione: 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1bae22dec788812.html 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71f84fdd528fe73c.html Mam nadzieję że teraz już będzie ok ;]
-
Turbo z BLB do AJM?
To jak to w końcu jest Panowie?
-
Turbo z BLB do AJM?
Hymm super, skoro już udało mi się Ciebie przyciągnąć Rogalotti, powiedz czy szykuje się jakieś grupowe wirusowanie w MR Motors?
-
Turbo z BLB do AJM?
Ok dzięki wielkie. A jak z wydajnością tej turbinki, czy po wirusie osiągnę podobny wynik jak przy tej od AWX'a?
-
Turbo z BLB do AJM?
Nie znalazłem w szukajce więc pytam, czy turbina od BLB podejdzie do AJM?
-
[ALL B5] Czy da radę wyciagnąć wskazówki licznika ?
wystarczy pociągnąć ale tak jak kolega pisze, możesz mieć później problem z prawidłowym ich ustawieniem
-
[ALL B5] Problem z ręcznym. Nie łapie na ząbki
w dźwignie ręcznego jest sprężynka która porusza zapadkę, u mnie ona poszła jednak wystarczy połączyć przycisk z zapadką na sztywno i wszystko działa jak ta lala 4 miesiące już u mnie daje radę, sprężynka jest praktycznie nie wymienna bo dźwignia ręcznego jest nitowana.
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
Przyłączam się do pytania, gdzie to znaleźć w vagu?
-
[A3 BKD] PD i turbo do analizy
U mnie przeładowanie turbinki wygląda podobnie, z tym że nie mam notlaufów.
-
[ALL B5] Tłucze i skrzypi lewy tył
ja chyba spróbuję wymienić dolne gumy na których siedzą sprężyny bo nieciekawie one wyglądają
-
[ALL B5] Tłucze i skrzypi lewy tył
Odkopuje bo dalej nie ma rozwiązania, u mnie nie skrzypi ale puka, wymienione amory, tuleje tylnej belki, gumy przy mocowaniach, amortyzator skręcony dobrze, podobnie jak kolega wyżej, jak pojeżdżę po mokrej nawieszchni stukanie praktycznie ustaje :|
-
[ALL] Zbieżność po zmianie kół
Mój ojciec ma podobny problem w Passacie B4, została ustawiona geometria na oponach letnich, następnie zmieniliśmy opony na zimowe (ten sam rozmiar) i po zmianie kół kierownica jest krzywo podobnie jak u ciebie, cholera wie o co tu chodzi.
-
[B5 AJM] Odgłosy przepływu płynu pod przednią szybą ?
U mnie to samo bulgotanie przy dodaniu gazu porażka, nie idzie się tego pozbyć.
-
Kontrolka ESP i Świec Żarowych - Po deszczu/myjni
Dokładnie sprawdź czujnik and pedałem hamulca.
-
[ALL B5] Boczki bagażnika z wersji po liftowej do przed liftowej sedan.
Witam proste pytanie, czy ktoś z was wie czy boczek bagażnika, (chodzi głównie o lewy) z wersji po liftowej pasuje do tej przed liftem?? Chodzi o sedana.
-
[B5 AFN] Kontrolka AirBag świeci sie po demontażu popielniczki
Gdzieś coś się musiało wypiąć, od popielniczki do sterownika airbagu jest kawałek więc nie sądzę aby przy demontażu dało radę coś uszkodzić.
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
Panowie u mnie też nic nie było słychać na szarpakach natomiast po wyjęciu amora okazało się że "głowiczka macpersona" jest uszkodzona tak mi powiedzieli i po naprawie cisza.
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie po odpaleniu
kiedyś miałem coś podobnego w afn'nie że czasami na zimnym trzymał mi 1100 obrotów ale po jakimś czasie samo przeszło O_o