Treść opublikowana przez Maraas
-
[ALL B5] Słabo hamuje
Ja bym spróbował odpowietrzyć.
-
[B6 AWX] Problem powyzej 4200 obr
4200 to trochę katowanie biednego dieselka ps. to nie benzyna i do 6000 go nie wciągniesz max moc masz przy 4000 więc nic dziwnego że powyżej zaczyna słabnąć
-
[B5 ADR] Czy da się założyć kierownice z 2005 roku do audi z 95r?
Kierownicę pewnie założyć się da po kilku przeróbkach, ale standardowo problem jest z Airbagiem a raczej jego podłączeniem
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ile za poduchy pod silnik do AJM'a?
-
[BA AJM] Blaszki mocujące osłonę lewarka skrzyni biegów
Witam orientujecie się może czy blaszki jak na zdjęciu poniżej: http://img89.imageshack.us/i/14066819911.jpg/ występują osobno? Szukałem w etce ale nie mogę nigdzie znaleźć, a nieszczęśna osłona wydaje nie przyjemne dźwięki bez tych blaszek
-
[B5 AFN] Jedno albo Dwu masowe koło zamachowe?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81238.0.html;highlight=afn
-
[B5 AHL] Jak pozbyć się blokady kierownicy
możemy się zamienić bo u mnie ona nie działa
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - ZWARCIE!
u mnie 2x zrobiłem taką zwarę i za każdym razem siadał bezpiecznik, może nie ten co trzeba sprawdzasz?
-
[B5 AJM] Coś strzela po odpaleniu jak przytrzymam na rozruszniku
Witam dość dziwny problem lub nie, w żadnym innym aucie tego nie słyszałem, na forum nie znalazłem więc zakładam wątek, z prawej stronie siedząc w aucie coś strzela podczas kręcenia rozrusznikiem jak auto już załapie. Rozrusznik kręci bez problemu, tylko denerwuje mnie ten dźwięk. Postaram się jutro nagrać w/w niepożądany dźwięk [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 18:47_________________________________________________http://w677.wrzuta.pl/film/5QjbAEEFSLh/v240111_22.00 Obiecany filmik, przy okazji słychać buczenie na wolnych obrotach które wydobywa się z okolicy filtra powietrza ale o tym już czytałem więc obawiam się że może to być wałek rozrządu :/
-
[B5 1Z] Problem z przełożeniami po wymianie skrzyni biegów
Na 100% źle dobrana skrzynia Ojcu też w 1z chłopaki się nie popisali i założyli od benzyniaka przez co auto jechało max 120 km/h i już 4tyś obr na 5 biegu
-
[B5 AJM] Walnięta przepływka, szarpanie i zapalające się ABS i ESP
Hymm walnięty czujnik sygnalizuje raczej mrugająca kontrolka od świec żarowych czy nie?
-
[B5 AJM] Brak mocy
od początku jazdy nie ma mocy czy po prostu wpada w not laufa, czyli traci moc jak go trochę wkręcisz na obroty?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
189900km licznikowe, ms'y już na aucie jak by coś się działo nie dobrego to napiszę
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wow oby tak dalej kolego, powodzenia
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dzisiaj dotarł do mnie kplecik ms'ów, muszę przyznać że wyglądają ładnie , w sobotę wymieniam i będę opowiadał jak się sprawują.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może koledzy z długowiecznymi ms'ami podzielą się z nami nickiem sprzedawcy z allegro bądź sklepu, bo podejrzewam że ms'y ms'a nie równe
-
Kosz
A no prawie roczny kotlet to już go powinny dawno muchy zjeść
-
[B5 AJM] Dziwna reakcja na gaz.
Najłatwiej będzie na postoju przygazować i zobaczyć czy obroty od razu spadną po puszczeniu gazu czy wzrosną i już.
-
[B5 AJM] Terkotanie w silniku
u mnie tak hałasowała osłona górna silnika, w kolektorze gwint się zdupcył i nie trzymała na jednym uchwycie
-
[B5 ATJ] Boje się o moje autko
Moja ma podobnie nie ma mocy jak ruszam dopiero po małym kawałku zaczyna normalnie jechać nie wiem czy to normalne czy coś dolega naszym gownowozom
-
[B5 ACK] Problem ze wspomaganiem
czerwony? A nie powinien być zielony wlany?
-
[ALL] [80 B4 1.9TDI 1Z]Jak wymienić plastikowy przewód ECU do intercoolera
To normalne że jak odepniesz wtyczkę od przepływki to auto zamula, gorzej by było jeżeli nie było by różnicy z wpiętą i odpiętą
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
Dziwna sprawa dzisiaj -15 odpalił od strzała nawet nie telepał nie wiem o co tu chodzi
-
[ALL B7] 1BE z zielonymi sprężynami?
Na moje oko to Weitec
-
[ALL] Golf IV 1.9 TDI Ciężko Odpala
Jak widać standardowo tematy problem z odpalaniem się mnożą jak co roku, nie lepiej trochę poszukać na forum?