Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin6622

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. firma votex
  2. moj pilot jest osobny,nie z kluczem,probowalem kodowania ale wtedy wariowal central zamykal jedne drzwi takie tam
  3. podeepne sie tutaj mianowicei mam centralny zamek firmy votex ,osobny pilot i przestalo to dzialac ,mysle ze to sterownik bo zanim calkiem padl to tak tykal jak naduszalem jakis przycisk na pilocie a nic poza tym sie nie dzialo az w koncu calkiem padl mysle ,no i pilot tez jest w nienajlepszym stanie,zmianialem baterie i nic ,co mozna by ztym zrobic? kupic jakis pilot z sterownikiem/ bedzie to pasowac?jak tak to czy wystarczy tylko zamienic czy trzeba cos kombinowac w drzwiach z kablami?
  4. wsyp w zbiorniczek odkamkieniacz,taki jak do grzalek ,czajnikow itp, zalej goraca woda i poplukaj a napewno pusci caly ten syf,przerabialem to w golfie u tescia i ladnie zeszlo.
  5. panowie klocki wymienilem juz jakis czas temu ,ale po wymianie pojawil sie inny problem,mianowicie-podczas wolnej jazdy ,dojezdzania do swiatel czy cos takiego i trzymajac hamulec czuc jak autem lekko buja jakby raz hamulec bral raz nie....... krzywe tarcze???
  6. tak
  7. mysle ze z przewodami wszystko ok,plynu nie ubywa.
  8. marcin6622 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    od jakiegos czasu wyraznie spadla mi sila hamowania,w lato wymienilem klocki z przodu i do niedawna bylo wszystko ok,a teraz slabo hamuje,pedal jest mieki,dopiero jak go pare razy podpompuje to twardniejr i hamuje lepiej przez chwile,klocki z przodu sa ok ale z tylu kiepskie jakies 2-3mm okladziny( na klocku od strony kola,bo nie kladlem sie i nie widzialem wewnetrznego ,reczny trzyma ok, moze sa zapowietrzone??
  9. a co zrobic z pilotem ktory dziala z bardzo malej odlegloscci umieszczonej centralki w bagazniku ,jak tam blisko przytkne to dziala a z dalszej odleglosci nie chce,mialem odlaczone ako ,moze to jest problemem/? wyjmowalem baterie z pilota i nic.................
  10. marcin6622 odpowiedział(a) na marjon temat w 1.9TDI
    no wlasnie uniego bylem i teraz cos wiem kod bledu 023f cisnienie w rurze dolot. , roznica regulacji, mechanik jest ok no ale mowil zeby podjechac do elektromechanika i niech postawi konkretna diagnoze.[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 21:10_________________________________________________troche poszukalem i wychodzi mi ze n75 do wymiany,moze ktos to potwierdzic?? dzieki
  11. marcin6622 odpowiedział(a) na marjon temat w 1.9TDI
    koledzy mechanik podlaczy mi auto pod kompa wyszlo mu ze jakas roznia cisnien w ukladzie ssacym nie robil logow bo sie tym nie zajmuje ,i poradzil jechac do elektromechanika,czy ta roznica cisnien cos wam mowi??
  12. marcin6622 odpowiedział(a) na marjon temat w 1.9TDI
    podepne sie pod temat poprosze o pomoc,bo szykuje mi sie trasa,a cos sie dzieje z moim autem,juz mnie to denerwuje troche,mianowicie zanika mi moc w aucie ,jade sobie i nieraz po 20 km a nieraz po 100km autko traci moc,po ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy,czytalem o tym troche i moze byc roznie z przyczyna,kumpel mial cos takiego w passacie i wyszlo ze egr,mam zamiar zaprowadzic go do mechaniora zeby podlaczyl kompa bo sie na tym kompletnie nie znam,moje pytanie czy trzeba diagnozowac auto akurat podczas zaniku mocy??? czy raczej wykaze cos podczas normalnej pracy???,bo te zaniki mocy sa sporadyczne ,autkol pali ok i nie kopci,jezeli macie jakies sugestie co do mojej awarii to jaki to bedzie koszt,dzieki za odpowiedz
  13. panowie tez mam ten problem ze sprzeglem ze szarpie jak sie mocno nagrzeje,wersje z nastwnikiem odrzucam w moim przypadku i obstawiam na sprzeglo,bo szarpie tylko nagrzane w upal ... w korku .... a jak ciut ostygnie w czasie jazdy to na chwilke jest ok pozniej, pytanie jaki jest koszt w afn-ie ??
  14. mi pali okolo 5.5l a 6 to juz max ,jezdze 120 -130, a co do szarpania to tez mi czasem szarpie podczas ruszania ,ale tylko w korkach jak sie sprzeglo nagrzeje wiec sprzeglo i dwumas z czasem do wymiany bo pomalu mnie to drazni....
  15. podpisze sie pod temat zeby nie zakladac drugiego,tez mam problem z bujaniem a4 kombi,wyglada to tak ze jade prosto po nierownej drodze przy wyzszych predkosciach czuc jak auto sie buja na zawieszeniu na boki,czuja to nawet pasazerowie,auto po przegladzie amorki po 70%, reszta ok sprawdzone na szarpakach , z tylu nowe tuleje na belce, coprawda z tylu mam minimalne luzy na kolach na lozyskach ,no i przedwczoraj zaczelo ktores szumiec,ale chyba to nie ma zwiazku ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.