Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Centralny zamek nie trybi


henias1987

Rekomendowane odpowiedzi

witam

moj tato ma passata b5 1,9 afn pilot centalnego przestal dzialac wzielem drugi zapasowy dziala, mowie baterie padly, podmienilem baterie bo w tym zapasowym wypadal kluczyk, podmienilem dalej nie dziala i tereaz zaden juz nie chce dzialac, czy po wymienie bateri trzeba jakos zestroic pilot? baterie napewno dobrze wlozylem tylko dlaczego ten zapoasowy co dzialal tez juz przestal dzialac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeepne sie tutaj mianowicei mam centralny zamek firmy votex ,osobny pilot i przestalo to dzialac ,mysle ze to sterownik bo zanim calkiem padl to tak tykal jak naduszalem jakis przycisk na pilocie a nic poza tym sie nie dzialo az w koncu calkiem padl mysle ,no i pilot tez jest w nienajlepszym stanie,zmianialem baterie i nic ,co mozna by ztym zrobic? kupic jakis pilot z sterownikiem/ bedzie to pasowac?jak tak to czy wystarczy tylko zamienic czy trzeba cos kombinowac w drzwiach z kablami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie tak dzieje. Ja wiele razy wymieniałem baterie i nic sie nie działo tzn działal poprawnie.

Była taka procedura jesli dobrze pamietam włożenie do stacyjki kluczyka i chyba 10s przytrzymać przycisk od zamykania a później od otwierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz dostac sie do centralki i spisz nr albo firme i model alarmu i podaj tu sprawdzimy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...