Treść opublikowana przez henias1987
-
[B5 1Z] Elektryka wariuje
jakie wycieraczki na reflektorach w a4?! problemem byla zle dokrecona masa po dokreceniu jak reka odjal
-
[B5 AFN] Centralny zamek nie trybi
witam moj tato ma passata b5 1,9 afn pilot centalnego przestal dzialac wzielem drugi zapasowy dziala, mowie baterie padly, podmienilem baterie bo w tym zapasowym wypadal kluczyk, podmienilem dalej nie dziala i tereaz zaden juz nie chce dzialac, czy po wymienie bateri trzeba jakos zestroic pilot? baterie napewno dobrze wlozylem tylko dlaczego ten zapoasowy co dzialal tez juz przestal dzialac?
-
[B5 1Z] Elektryka wariuje
zmieniane byly lampy vale na boscha a co za tym idzie cale kable z kostkami aby halogeny dzialaly, przez jakies 3 miesiace bylo ok teraz zaczelo wariowac ;/
-
[B5 1Z] Elektryka wariuje
mam taki problem, po wlaczeniu swiatel mijania same włączają mi sie wycieraczki, wyciagnelem bezpiecznik lewego swiatla mijania oki, wlaczylem swiatla drogowe dalej wycieraczki wyciagnelem bezpiecznik lewego swiatla drogowego oki, i jak wlacze lewy kierunkowskaz tez mi sie wlaczaja wycieraczki, ma ktos jakies pomysly ?
-
[B5 AFN] Problem ze spryskiwaczem,pomocy - zdjecia
http://motoallegro.pl/manetka-wycieraczek-kombajn-audi-a4-b5-kombi-avant-i1545576980.html tez od avanta tylko ze ta ma akurat komputer pokladowy ale moze bedizesz wiedizal gdzie szukac[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 20:41_________________________________________________http://www.aukcjoner.pl/gallery/004628721,3-kierunkowskazy-AUDI-A4-B5-96-01-4D0-953-513-D.html
-
[B5 AHU] Mrugająca kontrolka świec żarowych i błąd 00741
wyregolowac, a wie ktos jak powinien byc bo u mnie pedal hamulca dwa przyciski wciska i jak one powinny byc ustawione? aha i werwo tez mialem wyciagniete i ta srube nie wiem tez jak ustawic ;/
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
tylko ze ja nie mam przekaznika 389 i 377 mam inne juz nie pamietam oznaczen ;/ angol mial oddzielny na spryski lamp a polak tez calkiem inny i to jest wersja 96' ze spryskami a te przekazniki 389 i 377 dopiero robili po 97'
-
[B5 AHU] Mrugająca kontrolka świec żarowych i błąd 00741
pedaly cale byly ruszane razem z servem i pewnie przebab y bylo calos dobrze na nowo ustawic, niby cos w vagu sie sprawdza ten czujnik wie ktos jak?? i jakie poprawne wartosci powinny byc?
-
[B5 AHU] Mrugająca kontrolka świec żarowych i błąd 00741
mam podobny problem, mozna wiedziec jaka byla przyczyna??
-
[B5 1Z] Hamulce zaświeciła się kontrolka ABS-u
witam zaswiecila mi sie kontrolka ABS-u mam taki najzwyklejszy kabelek i wyskoczyl blad 00265 Zawór wyjściowy ABS – lewy przód (N102) usunelem i dalej wraca co to znaczy ze czujnik absu uwalony?
-
[B5 AFN] Synchronizator 5 biegu, w kawałkach
to mam sprzedane to jest synchronizator wlasnie
-
[B5 AVG] Dźwięk ocierania z przodu samochodu
wtedy tez powinna halasowac
-
[B5 AVG] Dźwięk ocierania z przodu samochodu
moze bo ona caly czas pracuje
-
[ALL B5] Drży pedał hamulca przy hamowaniu
jeszcze taka rada nigdy nie lej na rozgrzane tarcze zimnej wody np nie myj auta po powrocie z trasy od tego czesto sie krzywia
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
warszawa to zupelnie inne ceny i zarobki ;/
-
[ALL B6] Uzupelnienie oleju do wspomagania
jak sie nie znasz to sie nie kloc, poczytaj sobie na forum co mowia o tym febi, a tu masz linka do tego ori http://motoallegro.pl/plyn-do-wspomagania-g004-g002-vw-audi-oryginal-i1529103139.html
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
chyba cie grzeje 4-5 tys?! dobry lakiernik ok 200-250 za element a masz ich 13 a jak cale auto to zawsze troche taniej to w 2500 powinienes sie zamknac teraz lakiernikow i blacharzy jak "mrowkow" zabijaja sie o klienta
-
[B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
moze poduchy silnika? u mnie np zaczynaly chalasowac przy 80 a przy 100 ginal halas
-
[B5 ADR] Co za sprężyny mogę mieć?
oznaczenie jaki ori zawias powinienes miec masz na naklejce w bagazniku w kodach wyposazenia albo w ksiazce serwisowej jest ta sama poszukaj takich 1BA = standardowe zawieszenie 1BE = zawieszenie sportowe albo ktos wymienial sobie sam na jakes sportowe sprezyny i dlatego czerwone
-
[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)
ja odkrecam gorne sroby od amora i go troche opuszczam i przekrecam i sruba sama wypada
-
[ALL B5] Wąż pompa magiel problem
tez mialem problem z wyjaca pompa czytalem duzo na ten temat na forum i dowiedzialem sie ze przez dorabiane weze pompy zaczynaja wyc, jak tez przez zly plyn np plyn febi jest za rzadki lepiej kupic ori i pompa w niektorych przypadkach przestaje halasowac ale w tym wypadku moze to byc ten waz poszukajcie w starszych postach info na ten temat
-
[B5 AVG] Dźwięk ocierania z przodu samochodu
trzeba by bylo posluchac tego dzwieku moze nagraj hmm... a przeguby? bo gdy krecisz w prawo i slychac a w lewo nie to jest taka mozliwosc
-
[ALL B6] Uzupelnienie oleju do wspomagania
lepiej kup ori jest tylko pare zlotych drozszy ale za to gestrzy febi troche woda
-
[B5 1Z] Jakie klocki ?
nie masz czujnikow, u mnie przynajmniej nie ma,
-
[ALL B5] Uchodzący płyn Hamulcowy (sprzęgło)
sprawdz jeszcze czy zaworek od odpowietrzania nie puszcza, bo ja tak mialem,