Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iron

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. duzo osób chwali je sobie...
  2. ja zmienilem moje wysluzone kristalki hp na dunlop response i powiem ze jestem mile zaskoczony asymetryczny bieznik mniejszy chalas i jak narazie puki nie ma sniegu testowalem je na porzadnym deszczu i nie moge powiedziec zlego slowa, zobaczymy jak spadnie snieg....
  3. Iron odpowiedział(a) na Iron temat w Audi A4 B6/B7
    dzienki wszystko w tym temacie
  4. Iron odpowiedział(a) na Iron temat w Audi A4 B6/B7
    Aso chora cena 560zl za wiazke ktora ma dlugosc 20cm dramat. prad mi idzie spiolem kabelki na spinki ale dlugo mi to nie wytrzyma wiesz Wrclaguna to jest prowizorka tagze czeba cos innego wymyslic, moze elektryk by polutowal kabelki nowe na piny to jest dobra mysl??? mam tylko prosbe sprawdzil bys czy mozna kubic sama gumowa oslone?? dzienks
  5. Iron odpowiedział(a) na Iron temat w Audi A4 B6/B7
    Zeszliscie panowie z tematu a ja dalej sie nic nie dowiedzialem, moze ktos kto ma Etke by mi to sprawdzil???
  6. Iron odpowiedział(a) na Iron temat w Audi A4 B6/B7
    jest ktos w stanie ocenic jaka to wiazka?? Ja mam pakiet oswielenie i elektryczne/grzane lustro wiec podejdzie?? lyknalbym bo mam ten sam problem :kwasny: mi sie wydaje ze kazda wiazka jest inna to znaczy wiecej kabli lub mniej zalezne od wyposazenia pasowalo by zeby ktos pomogl :gwizdanie:
  7. Iron odpowiedział(a) na Iron temat w Audi A4 B6/B7
    oslone razem z wiazka chodzi mi o to ze kable wewnatrz sie poprzecieraly i mialem gruby problem tzn. centralny nie domykal, czy szyby sie nie opuszczały, glosniki charczaly itp. zrobilem prowizorke na ten czas ale to dlugo nie wytrzyma musze kupic nowe tylko nie mam pojecia czy po za Aso mozna to zrobic
  8. Iron odpowiedział(a) na Iron temat w Audi A4 B6/B7
    Ja potrzebuje sam odcinek łaczacy drzwi z słupkiem( w gumowej ochronie) prawa i lewa strona drzwi przednich, szukalem tez na allegro ale tam tylko sprzedaja kaplet tak jak ty znalazles. I mysle ze tylko aso
  9. Iron opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Elo elo wszystkim!!! potrzebuje numery katalogowe wiązki kabli z kostaki ktore łącza drzwi z kabiną ps. czy to tylko mozna kupic w salonie czy sa zamienniki?? Dzienki za info
  10. Witam! zalozylem inne felgi z oponami od znajomka i nie ma tego problemu, przejzelismy opony jak sie okazalo guzki na biezniku prawdodobnie wina amortyzatorow tak powiedzial specjalisa. wkazdym badz razie opony Venli made in china do wyrzucenia . dzienki wszystkim za podopwiedzi temat sie wyjasnil
  11. panowie zamienilem opony tyl na przod wywazylem jeszcze raz i powiem wam ze wibracje sie zmniejszyly, na 99% przyczyna zlych opon. kupie nowe opony i zobaczymy co dalej. napisze cos wiecej po zmianie opon.
  12. moze masz poprzecierane kabelki w przejsciu miedzy dzwiami a kabina, ja tak mialem robilo zwarcie i elektryka siadala ale najlepiej podepnij vaga
  13. ja wymienia wszstkie filtry przy zmianie oleju kolo 15- 20 tys
  14. wszystko bylo przerobione i dalej to samo. Mam do wymiany simerbloka z prawej strony czy to moze byc przyczyna???
  15. ok zgadzam sie z wami ale tak jest na felgach zimowych i letnich i oba komplety były sprawdzane i tu jest problem, zastanawiam sie czy geometria kol jest ok, chociaż nie sciaga go i trzyma sie prostej jak puszcze kiere i dodam gazu, moze ma ktos jeszcze inny pomysł z góry dzienks

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.