Treść opublikowana przez henias1987
-
[B5 AHU] Jakiej firmy są fabryczne amortyzatory w '97 66kW Avant?
monroe to sadze ze pewnie juz wymieniane ja mam sachs
-
2.6 V6 na 2.5 TDI V6
za duzo zachodu z tym za duze koszty sam silnik to nie wszystko trzeba wymienic cala elektronike silnika a to dokupic to za drogo wyjdzie chyba ze masz bita a4 z 2,5tdi i chcesz poprzedladac to jeszcze jeszcze
-
[B5 AAH] zmiana kierownicy z prawej na lewą stronę
jak juz ktos pisal oplacaja sie takie zabiegi na drozszych autach liczac wszystkie koszty to wyjdzie to samo a potem to tylko trudno sprzedac najlepszy interes to na czesci a nawet za 5 kola srzedaz calego jak stoi
-
[ALL] Czy tak można zrobić ? - za dużo oleju w silniku
a np odkrecajac korek miski olejowej nie mozna spuscic oleju?????
-
Jaki najlepszy silnik do instalacji LPG ?
a ja mam ADR 1,8 srednio mi pali 9,5 l na sto i sie zastanawiam wlasnie nad lpg. z tego o czytalem to najlepiej sekwencje bo inne to szkoda montowac co sadzicie dobrze chodzi i ile wtedy mi bedzie chlac gazu i jaki koszt instalacji z montarzem ??
-
[B5 ADR] Amortyzatory + sprężyny od B4 do A4
no nie przesadzaj jak masz a4 to musi byc od a4 ps. od bolca tez nie beda pasowaly
-
[ALL B5] Zawieszenie A4 B5 z VW Passata B5/B6
mozesz jeszcze kupic od skody suerd tez to samo, znajomy mechanik obil wlasnie skode i wsadzil do niej zawieszenie od A4 i nie ma zadnego problemu
-
[ALL] centralny ze scyzorykiem
witam mam w slicznotce centralny ale ten zwykly bez pilota i patrze na allegro na scyzoryki i jak kupie takowy zestaw to jak jak go podlaczyc gdzie sie wpiac gdzie jest jakies sterowanie od centralnego??[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 00:47 _________________________________________________i jeszcze jedno aby zrobic domykanie szyb to musze kupic jakis dodatkowy zestaw??
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu - jakie części ?
a moze byc taki objaw ze rolki hałasują?
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
a dla mnie to przesada robic z samochodu samolot
-
[ALL] Co może być przyczyną "jajowatych kół" ?
jak przechowuje sie opony z felami to napompowane na lezaco jedna na drugiej a jezeli same opony pozostaje juz tylko odwracac :/ albo tez na lezaco ale wtedy nie jedna na drugiej bo na tej na dole jest wywierany za duzy nacisk i sie deformuje :/
-
[B5 ADR] Składane siedzenia
a ja mam 95' 1,8 i podlokietnik jest ale kanapa nie jest dzielona a w sedanie szyba i tak sie nie unosi i duzych zeczy raczej nie da sie przewozic i audi chyba doszlo do wniosku ze nie ma sensu siedzen skladac, tak sadze:D
-
[ALL] Drzwi się zacięły
wychodzi ze kierowcy, w pasku ojca linka siezerwala ale od zewnatrz szlo otworzyc
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu - jakie części ?
a kiedy wymienic rozrzad jakie tego sa objawy??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich jestem z okolic bydg mam oczywiscie A4 pozdr