Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko sliczniutkie ! ;) zmien lampy przednie po 2 lifcie i bedzie miodzio ! :)

Opublikowano

ładne ładne :naughty:

Opublikowano

Autko fajne tylko szkoda że nie 1.8T. 27.10 mamy spot w Poznaniu to zapraszamy

Opublikowano
  • Autor

Autko sliczniutkie ! ;) zmien lampy przednie po 2 lifcie i bedzie miodzio ! :)

tez tak własnie sie zastanawiam nad lampami czy te po lifcie czy lepiej te z ringami.[br]Dopisany: 20 Październik 2007, 13:05 _________________________________________________

Autko fajne tylko szkoda że nie 1.8T. 27.10 mamy spot w Poznaniu to zapraszamy

wiem ale kasa tylko na to pozwalała :confused4: a gdziedokładnie tez spot i ok. której ?

Opublikowano

Ladne autko. :th: Co do lampek to tylko ori nie zadne ringi.. Tylko jak dla mnie troszke za nisko siedzi.. :przebiegly:

Opublikowano

Kolego zakladaj Tylko Ori Valeo nie zakladaj zadych ringów ! ;)

Opublikowano

Valeo ewentualnie Depo, nie Ringi

szacunek za glebe. Ladnie sie prezentuje

Opublikowano

gleba rewelka, auto extra

i tak jak wyżej podpowiadają i ja proponuje , tylko Ori Valeo. :th:

Opublikowano

Naprawde fajnie zrobione auto. Co to za zderzak? Bo chyba nie oryginał od RS4, a jeśli tak to jak go spasowałeś z seryjnymi nadkolami? :)

Opublikowano

Autko zaje***te tak 3mac kolego :th:

Opublikowano

fajna gleba , wklej jakies fotki srodka i dodaj jakiś opis auta np z jakim jest wyposażeniem, jaki silnik etc.

Opublikowano

jak myślisz nad lampami to tylko po II Lifcie ori valeo według mnie troche za bardzo siedzi na glebie jak się jeździ ale ogólnie zajefajna gratulacje :thumbup: :oklaski:

Opublikowano

no jest bardzo obniżone tez sie zastanawiam jak sie tym :a4fan: jezdzi :mysli: ale ogolnie autko piekne

Opublikowano

ładniutka... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ładna gleba, ładna felga,

zmień lampy przednie na czarne FK i tylne na ciemne np led i bedzie miodzio (wg mnie oczywiście)

:a4fan:

Opublikowano

ladna.

a jak przejezdzasz przez "garby" ew. jak podjezdzasz na krawezniki? gleba glebą, ale czy da sie tak jezdzic po polskich drogach? :)

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki za informacje co do lamp , napewno wezme wasze opinie pod uwage. autkiem jezdzi sie bardzo dobrze tylko trzeba byc naprawde uwazac na wszystko co na drodze. te takie malutkie garby to jeszcze ale wiekszość staram sie omijac, ps autko jest na gwincie kw więc zawsze przed trasą w nieznane mozna troszke podnieść :dance:

Opublikowano

Super furak............ale dla mnie za niski......gratuluję zakupu!!!

Opublikowano

Piękna gleba bardzo mi się podoba. Tak jak wyżej koledzy mówili przednie lampki ori i będzie miód! :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.