-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam , panowie a kiedy planujecie spota w innym miejscu bo na --2 to ja moim niezjade ???
-
Trasa Poznań -- Kraków
ok dzięki panowie
-
Trasa Poznań -- Kraków
witam mam pytanko odnośnie trasy z poznania do krakowa poprzez częstochowe a mianowicie czy są jakies utrudnienie i czy moją audi wogule tamtędy przejade czy lepiej pozyczyc od ojca. z góry dzięki za pomoc i pozdro
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
co do klapy usa to była czarna igła za 150 zł
-
Instalacja do Passata 2.3 vr5
ok dzikeki panowie za info. pozdro
-
Instalacja do Passata 2.3 vr5
witam czy ktoś moze słyszał coś o gazie w vw passat 2.3 v5 vr5 150km i jaki to koszt
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
ja kolego latem smigam tez na 18 8j i mam oponki 213/35 i nawet dystanse pozakladalem 17mm tył i 20 mm przód do tego gwint kw -100mm i jestem zadowolony i jak narazie to nic niewymieniałem, nic nie puka nie stuka
-
[ALL B5] Czarna magia z centralnym i elektryką
włanie wydrukowałem sobie opis i jutro sprawdze.
-
[ALL B5] Czarna magia z centralnym i elektryką
ale szyby wogule niechodziły. nawey niepodświetlało ich, czy to tez ma związek z cenrtalnym??
-
[ALL B5] Czarna magia z centralnym i elektryką
witam autko stało kilka dni i od paru dni jak wsiadam to centralny niedziała , elektryka szyb niechodzi i lampki po otwarciu drzwi sie niezalpaały,myslałem ze od mrozu ale latałem dosyc troche i ogrzewanie na maxa i nic. a dzisiaj jak ręką odjoł, czy ktoś mi powie gdzie mam szukac problemu aby sie niepowtarzała sytuacja?? z góry dzięki. pozdro
-
[B5 ADR] Co to za część?
czyli mam coś nie tak???? ;(
-
[B5 ADR] Co to za część?
a u mnie klima załancza sie nawt teraz w te mrozy i to samo czynnie gdy na auto ustawie a autko jest na dworze i całe zamarzniete
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
a ty masz jeszcze to audi??? bo wogule nie widać
-
[ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4
fela moim zdaniem a tył zupełnie jak mój
-
[ALL B5] Lifting
moim skromnym zdaniem koło i przednie lampy niepasują a reszta ok i jak skórka wpadnie to będzie
szymas
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta