Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem posiadaczem Audi A4 już około 2 lat i miałem wielki dylemat czy już należy zmienić na nowsze A4 czy może zrobić z tej A4 moje marzenie, więc postanowiłem spełnić marzenie, tak że oto wynik mojej wizji, ciężkiej pracy a tak że wielu dylematów.

Po kupnie:

Kolor granat, 1,9 tdi 110 ps, klimatronik, 2x poduszki, 2x el. szyby, tylna roleta

Aktualnie:

- felgi 17" chrom

- nowe opony

- nowe lampy przód i tył (diody)

- progi S4

- zawieszenie z Audi S4 line

- lakier kameleon

- zderzak przód S4

- zderzak tył po lifcie + własna modyfikacja

- końcówki wydechu

- lusterko od pasażera symetryczne

- drzwi zrobione na (gładko) + dolne listwy drzwiowe od S4 line

- grill S4

- kluczyk zrobiony na scyzoryk

Było jeszcze parę innych drobiazgów ale nie warto o tym pisać i też już nie pamiętam wszystkiego.

W planach :

- tylny zderzak S4

- halogeny do przedniego zderzaka ori z S4

- wnętrze S4 (fotele+ kanapa+skóra własnej projekcji, podsufitówka czarna, kierownica, wykończenie aluminiowe ) - zegary indiglo

- delikatny sprzęcik audio (wzmacniacz + skrzynka, głośniki w aucie vibe )

- może zawias na gwincie

- może jakiś chip

- ale marzy mi się silnik w chromie to co sie da + rury z blachy kwasoodpornej

Sorki za zdjęcia nie mam do tego talentu na żywo 100% lepszy efekt

p1070044r.th.jpg

p1070045f.th.jpg

p1070047.th.jpg

p1070048c.th.jpg

p1070049p.th.jpg

p1070056p.th.jpg

p1070057.th.jpg

p1070060.th.jpg

p1070062s.th.jpg

Opublikowano

popraw linki

Opublikowano

Felga mi sie nie podoba :)

17 przy body z S4 zniknie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no niestety ale większych nie założę bo już teraz trzepak na tych felach i na tym zawiasie, i wszystko zużywa sie o 50% szybciej :/

Opublikowano

Kozak fura :> :naughty::kox:. Ciekawy kolor kameleon, chromowane felgi :blink::shocked:, ale jak coś się stanie np. ktoś obrysuje to będzie ciężko dobrać taki kolor :confused4:. Te tylne lampy są zajefajne :slina:, ale dymione. Myślałem o takich na tył, ale nie ma na Allegro tych dymionych. Tylko są takie jak Ty masz. Podziwiam, za włożony czas i pieniądze w samochód :notworthy::good:. Furka wygląda cudnie :naughty:. Teraz przydało by się więcej koni pod maską :evil:. PS. Ykk'a trudno zadowolić :gwizdanie: :rolleyes:.

Opublikowano
  • Autor

myślę o chipie tak do 150 koni, ale najpierw muszę zrobić środek potem audio ,a na końcu silnik

Opublikowano

Tyle pracy wlozyles a na proste przykrecenie tylnej tablicy juz sil braklo? :tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: wymieniałem żarówki w od tablicy rej. i jakoś tak mi sie przykręciło :embarrassed:

Opublikowano

Ładnie, podoba mi się, świeci się jak psu jajca..:-)

Dokup dekielki na tył..:P

Opublikowano
  • Autor

Tylko jednego dekielka brakuje bo ktoś ukradł :-( ale juz jest zamówiony

Opublikowano

myślę o chipie tak do 150 koni, ale najpierw muszę zrobić środek potem audio ,a na końcu silnik

proponuje zrobić w odwrotnej kolejności

Ps, furka fajna , tylko fele trochu małe.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ,ale fele jak na polskie drogi i tak za duże :angry:

Opublikowano

Jak drogi będą jak w Niemczech to na większe fele można będzie sobie pozwolić. Narazie w Polsce od kilku lat panuje "fotobiznes" :rolleyes::kwasny::wallbash::angry::disgust:. Ciągną kase od nas, a nowych dróg nie widać... :rolleyes:

Opublikowano

Pięknie Ci to wyszło na prawdę dla mnie :kox:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

:good: :good: :good: za***ista :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki :decayed:

Opublikowano

Miedzy 17 a 18 nie ma takiej roznicy w jezdzie :decayed:

Najwiecej wiedza Ci ktorzy jezdza na 15 :)

Opublikowano
  • Autor

Wiem ,nie chodzi mi o samą jazdę bo zastanawiałem sie nad 18", ale poczytałem na forum że jednak jest lepiej wybrać 17", choć by dla samego samochodu tj. zawieszenie, wspomaganie itp.

Jeżdżę jakieś 3 miesiące na tych felgach i komplet wahaczy do wymiany a niecałe 1,5 raku temu były wymieniane wszystkie :kwasny::wallbash:

Opublikowano

Wielki szacun :notworthy: Swietnie Ci auto wyszlo :)

Opublikowano

Kolorek poprostu suuuuper :wink4: a co do felg, to jeżdzę na 18 i na gwincie. Jest owszem trochę twardziej ale tragedii jakoś w tym nie widzę;) a to że trzeba uważać, to na 17 też trzeba:P:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.