Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4


darck_18

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdżę na 17" kołach od kilku miesięcy i nie narzekam. Na koleinach trzeba trochę ciągnie na boki, ale tak to ok :kox: :>. Trzyma się drogi jak przyklejona :naughty::decayed::wink4: i dzięki większym felom moja :audi: stała się piękniejsza :> :kox::decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale większych nie założę bo już teraz trzepak na tych felach i na tym zawiasie, i wszystko zużywa sie o 50% szybciej :/

nie zgodze sie ... mialem 19" i wieksza glebe i latalem spokojnie ....

wiec sadze ze wybrzydzasz bo 17" tez mialem i wg mnie jest nadto komfortu

myślę o chipie tak do 150 koni, ale najpierw muszę zrobić środek potem audio ,a na końcu silnik

nie zrobisz samym chipem 150KM z AFN`a ;)

Dzięki ,ale fele jak na polskie drogi i tak za duże :angry:

wydaje ci sie :) zaloz 19" a zobaczysz ze nie jest tak zle... o tym ze wiecej niz 17" to za duzo mowia zawsze ci ktorzy nie mieli 19" lub 18"

ja mialem u siebie w a4 b5 ( tez z body od s4 ) 16" potem 17" potem 2 komplety 19" i gdybym teraz mial jeszcze a4 .... to wiem ze byly by tam 20"

tym bardziej wlasnie ze dopiero 19" w body s4 wyglada fajnie

wiec zastanow sie nad tym :)

a co do auta ... to powiem ze bardzo fajne

lakier body s4 robia wrazenie

jedyne czego mi brakuje to wiekszej felgi i ciut wiekszej gleby

dobre plany co do wnetrza :)

powodzenia w modach

obejrzyj http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html <-- OBEJRZYJ / mialem body s4 i felgi 19"

zobacz jaka roznica w stosunku do 17"

mam nadzieje ze uda mi sie ciebie przekonac na ten rozmiar... bo wcale nie jest taki straszny jak go maluja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak dobrze gada! :naughty: Sam latałem na ori 15'tkach i dawałem sobie rękę uciąć że nie wsadzę więcej niż 16' :gwizdanie: i co? teraz bym ręki nie miał :polew:

Tak swoją drogą to zastanawia mnie Twój grill :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak dobrze gada!

sie wie

Tak swoją drogą to zastanawia mnie Twój grill :mysli:

czemu ?

ps. mam jeszcze takie pytanie

zderzak "tyl" rozni sie kolorem od reszty karoserii .... czemu ? byl lakierowany pozniej/ wczesniej ? czy jak

jak wyglada potem lakierowanie elementu ( dobor koloru ) po np wypadku lub porysowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada potem lakierowanie elementu ( dobor koloru ) po np wypadku lub porysowaniu ?

Mnie też to ciekawi :mysli::confused4:.

PS. jak by w Polsce były "normalne" takie jak w Niemczech drogi to sam bym śmigał na 19" :kox::naughty::decayed: :>. Bo tylko w Białorusi i w Ukrainie mają gorsze :wallbash::kwasny:. W Libii to się dopiero zapierdzielało :evil::slina::decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajesz przykładowo w ASO numer vin i oni Ci robią mieszankę :wink4:

przynajmniej ja tak robiłem :gwizdanie:

Skyliner ja już tu też myślę o 19tkach biorąc pod uwagę gdzie się poruszam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyliner ja już tu też myślę o 19tkach biorąc pod uwagę gdzie się poruszam :kox:

A jak przyjedziesz do Polski to co będziesz się woził na 19" felach ? :kox::naughty::decayed:, a laski będą piszczały z zachwytu :polew: :>.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajesz przykładowo w ASO numer vin i oni Ci robią mieszankę :wink4:

przynajmniej ja tak robiłem :gwizdanie:

SoMeS chyba zle myslisz :) bo przeciez on nie ma seryjnego lakieru kameleon

kupil ja granatowa i sam przemalowal

pozatym co da to ze znasz sklad mieszanki skoro kameleon przechodzi plynnie miedzy czesciami ( nie wiem jak to wytlumaczyc ) i malujac jeden element chyba troche burzy sie ta plynnosc przechodzenia barw miedzy elementami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no tak myślałem że mówimy tutaj ogólnie :wink4:

Skyliner a co złego w jeżdżeniu na 19tkach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie jak to wyglada 17 w chromie i na takim balonie,mamy identyczne felgi z tym ze moje sa 18 " na profilu 35 i na gwincie KW bez regulacji !!!! trzeba umiec jezdzic,nawet na 20 " da rade ,a te felgi u ciebie az błagają o 1 -2" wiekszy rozmiar

Btw.ja swoje sprzedaje bo juz sie za duzo tego porobilo,pora na zmiany hehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyliner a co złego w jeżdżeniu na 19tkach :cool1:

Nie wiem :polew:, bo nie próbowałem :naughty::decayed::tongue4:. Może w przyszłości żabka będzie się turlała na 19" :polew::naughty:. Kto wie... :mysli: :gwizdanie:. A tak przy okazji Arek jestem :hi:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Arku (jak to brzmi :polew:) w takim razie czemu się wypowiadasz nie próbując tego :cool1::bicz:

Hawaj ma racje... ja już też myślę o jakiś 19 w innym kroju powoli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz byłem na giełdzie samochodowej poszukując 17" do żabki. Bo długich poszukiwaniach przed moimi oczami ukazały się piękne 17" ori :audi::slina::evil::blink::shocked:... Tylko cena była za duża... :disgust::angry::kwasny::wallbash:

P.S. Wczoraj na Allegro patrzyłem z ciekawości na 19" felgi, ale nic ciekawego nie znalazłem... wszystko już było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przylacze sie tutaj do wszystkich tych, ktorzy sa za wiekszym kolem!

wczesniej mialem 15'' , teraz 19'' i moze to zabrzmi dziwnie, ale w komforcie jazdy po normalnych drogach nie jest zle, za to jaka przyczepnosc:D oczywiscie trzeba mega uwazac na dziury, nierownosci i kraweznikach, ale jezdzi sie najzupelniej w swiecie normalnie. tak sie juz przyzwyczailem ze na nastepny sezon pewnie wrzuce 20'' bo tez da rade!

a co do Twojego auta, to lakier wymiara :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...