Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak


szymas

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jak już zderzak przedni jest "tuningowy" to trzeba by pomyśleć nad progami i tylnym zderzaku tez, bo kiepsko to wygląda z samym przodem :wink4:

witam , rzecz wustu kolego a jak wiadomo na temat wustu sie nie dyskutuje . ja nierobie z tego jakiejs choinki tylko małymi krokami na G-STYLE a zderzak juz był. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jest jakas roznica w czasie jazdy jak masz założony ten sportowy stozkowy filtr powietrza K&N, od normlanego ??

Audiczka rewelka nowe lampki II lift , i bedzie gitara i jeszcze rameczek brakuje w środku do okoła zegarów :afro:

----

M@rk :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co do obramówek to własnie zamówiłem, nad lampami rozmyslam a filtr daje zajefajny efekt na wyzszych obrotach a czy jakis przyrost mocy to niemam pojecia ale raczej znikomy. pozdr :audi::a4fan:

A powiedz mi jest jakas roznica w czasie jazdy jak masz założony ten sportowy stozkowy filtr powietrza K&N, od normlanego ??

Audiczka rewelka nowe lampki II lift , i bedzie gitara i jeszcze rameczek brakuje w środku do okoła zegarów :afro:

----

M@rk :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co do obramówek to własnie zamówiłem, nad lampami rozmyslam a filtr daje zajefajny efekt na wyzszych obrotach a czy jakis przyrost mocy to niemam pojecia ale raczej znikomy. pozdr :audi::a4fan:

A powiedz mi jest jakas roznica w czasie jazdy jak masz założony ten sportowy stozkowy filtr powietrza K&N, od normlanego ??

Audiczka rewelka nowe lampki II lift , i bedzie gitara i jeszcze rameczek brakuje w środku do okoła zegarów :afro:

----

M@rk :audi:

a co sie dzieje na wyzszych obrotach szybciej sie zbiera mnie go muli na wyzszych biegach ??? jezeli mozesz to sprecyzuj , bo tez moze bym sobie zalozy cos takiego tylko nie wiem czy to mam sens bo cenna to 350 zł wiec trzeba sie bardzo zastanowic .

---

M@ek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten jeep jeździ a twój nie ma siły

[panowie, bo posypia się kropeczki] - schiller

warnwarn.gifOT - regulamin dzialu

bardzo mi przykro, ale schiller jest lagodniejszy - regulamin jest po to by go przestrzegac - odwolania w dziale "sugestie i uwagi - {Murzyn}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjecie przeswitu mnie rozwala :drool: :thumbup:

bardzo ladne autko i tyl odrazu sie lepiej prezentuje z nowymi lampkami, jeszcze tylko przod i bedzie gites :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no glebe masz konkretna ... ogolnie ladna twoja a4 ...

jakie masz sprezynki ( Jakiej firmy i ile na minusie w stosunku do serii ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...