-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
no i panowie odkrylem. wcale kluczyka nie trzeba rozwalac tylko na szczycie klucza jest taka mala dziurka w ktorej siedzi zatyczka. wyciagamy zatyczke fasolka wypada i gra muzyka wielkie dzieki za pomoc :notworthy:
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
a jest jakas mozliwosc zaprogramowania tego ze scyzoryka?
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
prosze Cie bardzo
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
no to moj widocznie nie ma bo rozkrecalem go 3 razy i sprawdzalem nawet z ksiazka obslugi czy takowe miejsce sie znajduje i niestety ten scyzor takiej opcji nie posiada :/
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
jutro tak zrobie jak napisaliscie. oczywiscie zaraz zdam relacje z akcji pzdr [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 21:41 _________________________________________________no i kurna rozebralem scyzoryk i nie ma miejsca w nim na immo... co dalej proponujecie?
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
bede kombinowal cos dzieki za rade.
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
gdzie te immo dokladnie powinno sie znajdowac? dotykac grota?
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
tylko ze kurna w tym nowym kluczyku nie ma miejsca na immo :/ co dalej radzicie?
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
kurna stary kluczyk mam taki wogole nie rozbieralny oblany plastikiem. a w stacyjce jakis kabel idzie odlaczyc odpowiedzialny za to?
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką (chip)
witam. mam tego typu problem: kupilem sobie centrala elektrycznego do a4 taki pilot scyzoryk, nastepnie dorobilem kluczyk i w momencie kiedy odpalam auto tym nowym kluczykiem auto odpala i po chwili gasnie, mysle ze jest to zwiazane z jakims chipem... jest jakas mozliwosc ominiecia tego lub rozwiazac to inaczej??? prosze o pomoc z gory dzieki prosze nazywac temat zgodnie z regulaminem tym razem poprawilem
-
Spoty Olsztyńskie
postaram sie byc, choc nie obiecuje bo sobota zapowiada sie interesujaca. a tak apropos to patrze ze troche zycia tu zawitalo pzdr chlopaki :>
-
Spoty Olsztyńskie
nie nie, przyjechali tylko glupa popalic i jak odjezdzali to jarzabka przyswirowali meganka :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
hehe piekny co prawda to prawda ja to sie tylko balem zeby sie na tym slupie nie zatrzymal co stal przed hamownia ;D
-
Spoty Olsztyńskie
heh w sumie racja ale od czego ma sie radyjko :PP choc i tak oni tez maja
-
Spoty Olsztyńskie
heh kurna caly plan zepsules ;( a juz mialem nadzieje ze dostane jakas ulge studencka :polew:
pontek1201
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta