Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pontek1201

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pontek1201

  1. no i panowie odkrylem. wcale kluczyka nie trzeba rozwalac tylko na szczycie klucza jest taka mala dziurka w ktorej siedzi zatyczka. wyciagamy zatyczke fasolka wypada i gra muzyka wielkie dzieki za pomoc :notworthy:
  2. a jest jakas mozliwosc zaprogramowania tego ze scyzoryka?
  3. prosze Cie bardzo
  4. no to moj widocznie nie ma bo rozkrecalem go 3 razy i sprawdzalem nawet z ksiazka obslugi czy takowe miejsce sie znajduje i niestety ten scyzor takiej opcji nie posiada :/
  5. jutro tak zrobie jak napisaliscie. oczywiscie zaraz zdam relacje z akcji pzdr [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 21:41 _________________________________________________no i kurna rozebralem scyzoryk i nie ma miejsca w nim na immo... co dalej proponujecie?
  6. bede kombinowal cos dzieki za rade.
  7. gdzie te immo dokladnie powinno sie znajdowac? dotykac grota?
  8. tylko ze kurna w tym nowym kluczyku nie ma miejsca na immo :/ co dalej radzicie?
  9. kurna stary kluczyk mam taki wogole nie rozbieralny oblany plastikiem. a w stacyjce jakis kabel idzie odlaczyc odpowiedzialny za to?
  10. witam. mam tego typu problem: kupilem sobie centrala elektrycznego do a4 taki pilot scyzoryk, nastepnie dorobilem kluczyk i w momencie kiedy odpalam auto tym nowym kluczykiem auto odpala i po chwili gasnie, mysle ze jest to zwiazane z jakims chipem... jest jakas mozliwosc ominiecia tego lub rozwiazac to inaczej??? prosze o pomoc z gory dzieki prosze nazywac temat zgodnie z regulaminem tym razem poprawilem
  11. postaram sie byc, choc nie obiecuje bo sobota zapowiada sie interesujaca. a tak apropos to patrze ze troche zycia tu zawitalo pzdr chlopaki :>
  12. nie nie, przyjechali tylko glupa popalic i jak odjezdzali to jarzabka przyswirowali meganka :polew: :polew:
  13. hehe piekny co prawda to prawda ja to sie tylko balem zeby sie na tym slupie nie zatrzymal co stal przed hamownia ;D
  14. heh w sumie racja ale od czego ma sie radyjko :PP choc i tak oni tez maja
  15. heh kurna caly plan zepsules ;( a juz mialem nadzieje ze dostane jakas ulge studencka :polew:
  16. najladniejsza to byla meganka i tu nie ma co sie spierac
  17. hehe auto widzialem ale Ciebie nie zabardzo a o wysokosci mozna by polemizowac bo ja sam mam 195cm
  18. heh a my zesmy z Mickiem szukali Cie zeby zagadac ale jakos sie nie chciales ujawnic moze kiedys sie zgadamy na spocie pzdr :>
  19. pewnie przynajmniej bedzie nas troche wiecej tylko jak zlapac z nimi kontakt??
  20. bede bede tylko gdzie sie spotykamy??? [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 08:34 _________________________________________________dobra micek koniec sciemy dawaj wykres :PPP
  21. heh kurna dzisiaj mam impreze ale postaram sie jutro byc to zmowmy sie gdzies w ol i razem polecimy moj kom 512 917 689 odezwijcie sie jak co
  22. to kiedy wk0ncu sie SPOTykamy?
  23. a Ci zza Olsztyna tez moga???
  24. mnie nie bedzie musze do ostroleki jechac. sorry
  25. a moze w tygodniu cos?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.